FTP Server Win2000 alatt - Segítség
  • horko
    #28
    Sziasztok! A gond a következö: nem tudok az oldalamra fölmenni(FTP). Eddig minden gond nélkül. Vagy kapcsolathívási hibát ír, vagy idötúllépést. Beszéltem az ATW-sekkel is azt mondták: bizonyos Domainokat letiltottak külföldröl (Ausztriából netezem). Ezt azonnal el is hittem, lehet: így jártam! De! A szomszéd srác gépéröl azonnal föl tudok menni az oldalra, igaz ö chello-s én meg xdsl-es vagyok. A másik dolog meg az hogy, a http-s címemre változatlanúl be tudok jelentkezni, látom az adataim a sikeres (szomszéd srác) ill. sikertelen kapcsolódási probálkozásaimat. Na most ez az a dolog amit nem igazán értek: ATW-szerint a Domain le van tiltva akkor ez csak az Xdsl-re vonatkozik? (Azt mondták külföldröl nem is lehet elöfizetni...) A másik meg: ha le van tiltva akkor hogyan lehetséges, hogy nem törölték az oldalt ill. a regisztrációm is érvényes még? Na erre varjon valaki gombot! Nagyon megköszönném ha valaki tanácsot, vagy valamilyen megoldást, magyarázatot tudna erre az érthetetlennek tünö dologra tudna.