F1 Racing Championship 2 - Azaz F1RC2
  • Imremagdi
    #1
    Mikor jelenik meg? November-t olvastam!

    Kinek melyik tetszik : Forma1 2001 Gp3 2000 vagy F1 Racing Championship

    A gp3 2000 egy nagyrakás szar, a grafikája úgy néz ki mint egy régi DOS-os játék,Kiváncsi lennék miért olyan nagyon jó a fizikai modellezése?

    A Forma1 2001 Grafika szuper,de hihetetlen nagy gépigénye van,az irányítását meg egy kicsit eltúlozták

    A F1 Racing Championship még a régi gépemen is elmegy - celeron 300Mhz 8Mb videokártya - És a grafikálya felülmúlja az elözö két játékét,igen sokkal jobb,pedig ez egy fél éves játék,ilyen szép grafikát,még kicsi felbontás mellett is,Az előző két játékban mehettél bárhova,bezzeg a F1 Racing Championship -ban rögtön büntetést kapsz,Van benne negatívum is,Az ellenfelek csak az ideális iven haladnak,nem kerülnek ki,hanem nekedjönnek,DE URAIM AZ ELÖZÖ KÉT JÁTÉK-ban is előfordulnak ilyenek Pl: próbáljátok az ellenfelet megelőzni egy kanyarban a külső iven
    Gp3 2000 rajt: nyomom a gáz,az autó meg elkezd kacsázni!!!
    F1 Racing Championship = Hiheetlenul jó lehet irányítani,nem úgy mint a forma1 2001,mert ebben ha leveszed az érzékenységet,még akkor is elég egy kicsi mozdulat és máris kintvagy a kavicságyon

    F1 Racing Championship -figyeljétek meg a kerekeket.amikor elindul az autó-jó ha van rajta egy kics kavisz,tehát elöször csúsz ki, a kerék a kavicstól egykicsit barna lett-állóhelyzetben vagy indulj el,és figyeld a kereket!!!Hs észrevetted hogy mire golndoltam,akkor már törölheted is le a gp3 2000 és a forma1 2001-et is,
    most kaptam a hírt,nemtudom helyes e de talán ez a legutolsó információ a F1 Racing Championship 2 megjelenési dátuma : 2001.december.6 Ha megjelenik a másik két játéknak örök életre VÉGE de talán már most is