Autos Gamék!Ezzel gamézzatok!
  • CSOCSO
    #1
    Szijjasztok azé csináltam ezt a topicot mert már bizti van egy de énujjat akarok mert legyen uj!!! szoval nekem azóta FF kormányom van miota kiadták az ms ffw jét akoriban valami 60 ezer volt a kormány...
    szal azóta az autós gámék megszállotja vagyok sajna mostanában elfelejtettem a gámékat ( nincsenek jo autos gamezok) a colin 2 már psx en kimerült igy nem volt kedvem a régi szarokkal gamezni de uj nem volt a régi kedvencem a toca csak most kapott észbe hogy kéne egy uj toca. ami állat lesz tuti! a colin is jön egy 3 résszel ami remélem kircsi lesz az utcsó 2-3 napban viszont 3 uj ( mihez képest uj) autos gamez jutott a kezembe
    1)Motor city online
    2)Real car simluator: nissan edition
    3)Rally Championship Xtreme
    Az MCO-t gondolom nem kell senkinek bemutatnom irányithatóságilag nem tetszik az egész amug yjo ötlet ez a vegyünk kocsit stb de épp ma találtam ki azt hogy lehet milliomos valakiből és szerintem a külföldiek is rájöttek már kb pont 10 perc alatt szerzek annyi pénzt hogy 4 autom van ami fullos...
    no de mindegy..
    a real car egy furcsa gamez régi csunya kb viper racing grafika de jo irányithatósággal szoval aki szereti az autos gamezokat beszerzi full ba és keyboardal is jo
    a rally*-t most probáltam ki ami nagyon megfogott az a törés és fizikai modellezés...
    a lámpák nemcsak betörnek de el is hagyhatod öket a sárhányó hátso spoiler és szárny is elhagyható ahogy az első lámpák spoiler és motorházettő elöször lifeg majd elhagyod.. de ami nagyon tetszik ahogy mozog a kocsi talán nem élethű ahogy meghcsuszik talán nem élethű ha elmegy a kormányod meg a lengés cillapitók is meghalnak de ha van egy bukkano akkor ugy viselkedik ehogy kell ha neki mész egy fának nem fejre esel hanem szinte felkenődsz rá ha csak az orra széle megy neki akkor forgolodsz mint az atom és mégha gázt is nyomsz:) meg volt olyan hogy két kis zsikla között kell menni és meg felhajtottam a sziklára:))))) hát olyat ugrattam hoyg a kocsibol semi nem maradt volna de a tetótől kezdve minden behorpadt a szárny-t elhagytam a motorháztető meg kinyilt.. jah a vezető kintről rohadtul látszik mit csinál amugy a belső nézet nagyon szépen ki van dolgozva lehet bentről a kormény mögül vagy a konzol felül is nézni... szovl egy szó mint száz a rally xtreme kötelező!! életemben nem találkoztam ilyen fizikai modellezéssel nagyon tetszik mikor egymás után 3 dombocska van de pici és csak ugy végigpattogsz mire a 3.ra mmár keresztbe álsz és veted a szaltokat!! a baj az hogy mivel rohadt nagy táj-t engedélyeztek hogy kisodrodj egy idő után vissza tesz a pályára..igy sjana nem birtam kiélvezni alantas vágyaimat hogy szét zuzzam a kocsimat, bár az a szikla segített!!! szal mco annak akinek bejön ( péntektől fizetős szal a legtöbben elfogjákl felejteni) a simulator azoknak akinek van fölös ezresük a cd másoltatásra vagy idejük a netrőkl való letöltésre de jol elszorakoznak az xtreme pedig kötelező azt histem ma letöltöm a rally trophy-t:)ezek után pedig elmegyek játektesztelőnek!!én kimondamám mi a szar és mi a jo a gamezokban jah itt sem lehet kidönteni a kissebb fákat sem persze nem veszélyeztetnek anniyra mint a colinban!! csáo mindneki ha valaki tudna cimet az xtreme netán a sim hez adja meg vagy irjon valakii emailt ha megvan a full gamez!!