• TeddyBeer
    #15
    Hát a Fülöpp a leggázabb sztem.
    Nagyon nagy az arca, és úgy tünik ezt sokan azzal azonosítják, hogy tényleg jó.
    Én a Klippszemlét szoktam nézni, mert a filmezés technikája érdekel, de ez az ember nézhetetlenné teszi a műsort. Egyik (kissebbik) dolog, hogy minden adásban ugyanazokat a rossz poénokat süti el (pl.: videócsip), ezenkívül minden adásban előkerül, hogy -szinte már idézni tudom- "...most tényleg nem azért, hogy keseregjünk a magyar videócsipkészítés helyzetén, de mesélj már arról, hogy mennyire nehéz neked, és mennyivel jobb lenne sokkal több pénzből...".
    De a legnagyobb baj, hogy az egy órás műsorból ténylegesen pár perc az érdekesség, mert végig arról beszél, hogy még mik lesznek ma, ez tart a műsor feléig, aztán 2 perc lényeg, majd megnézzük az "ajánlati blokkot" aminek konkrétan 0 az értelme, aztán arról beszél, hogy mi lesz a köv adásban. Szóval, ha belevesszük, a reklámokat, meg Fülöp állandó kliséit, marad 10 perc tiszta műsoridő.
    A másik, hogy ha egy klippről beszélnek, akkor utána legritkább esetben adják le pont azt a klippet, ált. a zenekar egy másik klippjét szokták.