800x600-at nem szúrja
  • tibike21
    #70
    Sziasztok.

    Olyan gondom lenne hogy nem tudok semmilyen dvdt filmet lejhátszani mert kifagy a rendszer. Ugy vélem (bár lehet hogy nem) hogy az nvidia driverrel lehet a gond. Igaz a játékok simán futnak, de ha beteszek egy lemezt vagy akár a winyorol probálok lejátszani filmet, a proceszorhasználat felugrik 100 szalékra és csak az ujrainditás segit. Ilyenkor néha elkezd villogni a képernyő, átvált néha feketére, tehát látszik hogy probál valamit megjeleniteni. Érdekesség képpen a játékokkal nincs gond igaz a 3dmark06 elég kevés pontot adott a videokártyára, de pl egy carbon full grafikai beállitások mellet akadásmentesen elfut. de filmet nem tud megjeleniteni. Probáltam kodeket levenni feltenni, de nem ott a gond. ha leszedem a nvidia drivert, akkor
    akkor nem akad ki a rendszer, elkezdi lejátszani a filmet, de csak sötétség. Ha viszzateszem ugyazan a gond. Kiakad.... 7600Gt m van, probáltam a gyári driverrel, és a nvidia oldalárol is leszedtem de semmi változás. ezelött egy sima fx5200 öm volt és azzal nem volt ilyen gond. Ha lenne valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban megköszönném a hozzászolást....