• _RudY_
    #59
    Paripa, más(ok) nevében felesleges jósolni, én sem kizárólag az órajel vagy a tesztek alapján választok, mint ahogy sokan mások sem. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a P4 alaplapokhoz megfelelő ház is kell, tehát ez ismét + kiadás. Van akit eleve ez is elriaszt. Mások nevében megint nem tudok nyilatkozni...én nem egyszerre fogom lecserélni a 3 éves konfigomat, hanem apránként veszem meg a motyót. Lenne rá pénz dögivel, de azt már a 486-osok fénykorában elkövetett upgradeknél megtanultam, hogy felesleges kapkodni. Ippeg ezért már 2 hónapja itt figyel egy gyönyörű kékszínű Azona ház, minden szempontból szuper minőségű, alig várja, hogy beköltözzessem a belevalókat. Mindezt csak azért mesélem, mert észre kéne már venni, hogy mindenki más szempont és más lehetőség alapján dönt, hiszen a 18 rugós házra sem áldoztak volna sokan, egy P4 miatt. Persze van ettől jóval olcsóbb is, de már rohadtul unom a semmitmondó csontszínű cuccokat.
    Más.
    Az Intel szerintem kénytelen volt kijönni a 423-as procikkal, vagy várt volna több hónapot, amíg elkészül elegendő mennyiség a 478 lábasból? Hát akkor most már nem 70, hanem 50%-os lenne csak a piaci részesedése. Ez egy ilyen biznic, más területen is tapasztalni ilyet.