Terrorizmus a nagyvilágban
  • K.András
    #362
    "és erre jön amerika és aztmondja a nőknek hogy mostmár leveheted a csadort meg a gyerekeknek megmondják hogy ne fogjon fegyvert....
    "

    Talán nem jol teszi?Gyereknek az iskolában a helye.Nem értesz azzal egyet, hogy meg kell szüntetni az elnyomást,az embertelenséget,a terrorizmust?Egyébként pedig rengeteg az utcagyerek,és azokat fogdozzák be föleg és adnak nekik kábotiszert, fegyvert,azért mert a senki kölke senkinek sem drága!!!Meg kell velük értetni,hogy nem lehet gyerekeket pajzsként felhasználni,nem lehet fegyvert adni a kezükbe,ezzel az erövel az emberevö törzsek amig világ a világ embert akarnának zabálni,mondván nálunk ez hagyomány...
    Ez az elsö lépés.Az iraki nép nem akar elnyomásban élni,mi sem akartunk,persze a propaganda szerint mi imádtuk az orosz rendszert,ünnepeltük sztálin elvtárs szülinapját stb,azért mert rá voltunk kényszeritve!!!Ök is rá vannak kényszeritve,ugyanugy ahogyan mi rá voltunk.Söt mondok még szebbet,nem iraki emberek mennek tulnyomo részt harcolni,hanek a környezö országbol átszivárgott katonák,akik azért mentek oda mert a vezetöik tudják,ha irak demokratikus lesz,akkor a nép náluk is átveheti a hatalmat elsöpörve öket mindörökre!A hagyományaikat pedig megtarthatják,ugyanis az araboknál nem lehet régi hagyomány, hogy gépfegyvert adnak a gyerekek kezébe,ha az lenne akkor egyiptomban és szaud arábiában is élne ez a hagyomány(ezer éves hagyománynak meg nem lehet még véletlen sem nevezni, mert olyan régen nincsen gépfegyver-fegyver),márpedig nem él ahogy a törököknél sem.Ráadásul a vallásukat az iszlámot is meggyalázzák ezek a bünözök,az oktatás hiányának köszönhetöen olyan elvetemült nézeteket akarnák rákényszeriteni az emberekre, amelyek nem is léteznek,pl öngyilkos merényletek,az iszlám TILTJA az öngyilkosságot!Ha a nép megtanulhatja majd a vallását,akkor meg is fognak változni,de amig nem tudnak olvasni és szakálas elmebetegekre vannak rákényszerülve akik mecsetekben olvassák fel a "törvényeket",addig bünözök, terroristák, diktátorok malmában fognak vergödni!
    Természetesen nem mi fogjuk nekik megtanitani a vallásukat,hanem azok az iraki emberek akik valoban vallásosak,és nem pedig kiforgatják a szentirást.
    Rengeteg iraki lehet,aki normális életet akar élni,nem akarja, hogy a gyerekének fegyvert adjanak a kezébe,most ezek az emberek rettegnek,mert ha nem követi a fanatikusokat akkor nemes egyszerüséggel kiirtják családostul,ha ezeket az emberekt sikerül megvédeni,biztonságban tartani,utána lehet szo a szabadságrol is amit soha nem éltek meg hiába akarták!Igazábol ezeket a terroristákat a régi pápákhoz lehet hasonlitani,azoknak is ezek voltak a modszereik,félelem,irástudatlanság,eröszak!
    Én kb igy látom ezt a dolgot,lehet azért mert civilizált ember vagyok,nem pedig egy állat!Szerintem te is egyetértesz velem sok mindenben,söt biztos vagyok benne,mert az irásaid alapján azt tudom mondani normális ember vagy,max egy kicsit bizonytalan ebben a kérdésben ;)