• narumon
    #38
    "Gondolom,neked otthon a Pc-d is naprakészen van upgrade-lve,tehát P4-GF3 párossal játszadozol..."

    Napra készen Duron850 + TNT2. Reklámok szerint lehet hogy elavult csakhogy nem tudsz mondani olyan játékot ami ne menne rajta teljesen jól, és nem a legkisebb felbontásokban.

    "Vagy ha nem akkor az már rég elavult...Az meg kinek jó...De gondolom Plazma Tv-d van otthon,mert ha nem akkor az már elavult...És hát akinek az jó..."

    Plasma Tv nekem minek. Fasza LG monitorom van nem kell nekem plasma Tv. Összvissz arra szerettem volna rávilágitani hogy kijött a PSX anno, szép volt jó volt egy év múlva azonban ugyanott leragadt a PC meg elhúzott. Nekem haverjaim is 2 év után túladtak rajta, bár még most is vannak rá játékok (nagyon kevés) az akkor már nem felelt meg az igényeknek, mert láttak más játékokat, jó játékokat, 3Dben pompázni. Szal az az 5 év nagyon erős. Ez olyan hogy pl most is megy a Celeron 400-on meg Intel740-en sokminden, akkor ennyi erővel a PC is 3-4 évre van tervezve.