• narumon
    #49
    iXBT: Nekem egyszer még LX-es időben volt egy intel lapom. Alig vártam hogy lecseréljem az Abit BH6-ra. Szegény lap jó volt stabil volt de iszonyat lassú, a BH6 nálam ugyanolyan stabil volt. Sőt egyébként ha igy belegondolok nekem soha nem volt gondom még alaplappal :O, és a windowst se tudom hogy miért szidják, mert nekem a win98SE-m nemigen akar lefagyni az istenért sem, és teljesen jól műxik pedig én aztán használom rendesen. Ja bocs a múltkor lefagyott mert játszottam a Cultures-el csak lepauzéltam és ALT+TAB a desktopra mert rinyált FlashFXP hogy befejezte a töltést. Utána annyira belemelegedtem hogy elfelejtettem hogy a háttérbe megy a cultures (pedig még a madarak is csipogtak de valahogy nem kapcsoltam), és simán ráinditottam a Max Paynet... na ettől kifagyot :)

    Cserélni én is igy cseréltem mikor amdre váltottam. A Celeronomért meg az abitomért kaptam egy új abitot egy duronnal :P

    Nvidia: Nekem az egyik kedvenc cégem hogy az ő termékeikben még soha nem csalódtam. Mindig jó driverek, sebesség, stabilitás jellemzi. Remélem most se fogok csalódni. Már készülök is az ASUS Nforce-ra. :P