15
Melyik a jobb?
  • Armagedown
    #15
    Szerintem az Irigy hónaljmirigy a jobb
  • Marki
    #14
    Jó mind.Sosem baj,ha több a parodizáló együttes.
  • ricky
    #13
    garfield

    A MyCream-nek 5 albuma van és mind fenn van egyhelyen: http://www.shoppingcard.hu/webshop/shops/mycream/
  • mikike
    #7
    füstifecskék
    ezerrel jobb
  • Aquli
    #6
    jajj a rohadt elet ez az elobbi hozzaszolas nem ide ment
  • Aquli
    #5
    egyebkent Lalee pl szerintetek mennyi idej ir ide? sok ideje? vagy csak sokat ir?
  • Aquli
    #4
    mondjuk az irigy "gyulafiratot" parodiajanal volt hogy rohogtem pl "a pömpölőm kicsi, de a terveim nagyok" na itt majd lefordultam az ágyról, de az ff gyulafiratot parodiajat vegigrohogtem.
  • Aquli
    #3
    Hat az igaz, hogy az otlet az Irigy-é, en nagy Irigyrajongo voltam (vagyok meg most is), de ez az uj lemez valahogy annyira nem tettszik, a flugos futam. Jo van egy ket jo otlet, de nem olyan jo mint a regiek. Egyebkent szerintem az eddigi legjobb Irigy szam, az a Bango Gejza, Bango Bejla (a cimet nem tudom csak idezni tudok belole).
  • Laci
    #2
    Irigy Hónaljmirirgy. Igaz, hogy keveset hallottam a másikból, de azért az nem volt túl meggyőző, nameg az irirgynek nem véletlenül van múltja és jelene. Ezt az egyet bírom a mai és a magyar zenében. Leutánozzák a hülye (legtöbbször) zenekarokat és "lényegretörő" kritikus szöveget tesznek az eredeti szöveg helyére. A másik általad jobbnak mondott Ff inkébb úgy látszik az irigy után nyomul és "leveszi" azt.
  • Aquli
    #1
    Na melyik a jobb? Ide gyere Laci ! :))