41234
Mondjatok vicceket!


Egy viccnek nincs \"eredeti\", \"jobb\", \"rosszabb\", \"elrontott\", és egyéb hasonló jelzőkkel illetett változata. Változatok vannak, és mindenkinek az az eredeti/legjobb, amit először hallott, így felesleges beszólni azért, mert valaki más egy másik változatot ismer.
  • Garga Pitic #41194
    Egy régi darab 2020-as verziója:

    Budapest, két rendőr rója az utcákat.
    Az egyik egyszer csak megállít egy járókelőt, igazoltatja, megbírságolja.
    A másik értetlenül néz ki a fejéből, de végül megkérdezi:
    - Te, ezt most miért kellett? Még fél óra van a kijárási tilalomig.
    - Ismerem, messze lakik. Nem ér haza nyolcig.
  • mcmoha
    #41193
    Két haver találkozik.

    - Mi ujság veled?
    - Nyitottam egy kupit.
    - És milyenek az árak?
    - Szopás 25€, anál 100€.
    - És a muffba?
    - Tudod még kicsi a cég csak én dogozom.
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2020.10.19. 16:18:35
  • mcmoha
    #41192
    - Hogy károg az angol varjú?
    - ???
    - Damage, Damage!
  • Béluska74
    #41191
    Mi a legfájdalmasabb a geometriában?
    A szemben lévő szög.
  • Aranycsapat1952
    #41190
    Kovács kártyázás közben úgy felizgatja magát, hogy gutaütést kap és meg hal.
    A bartai megbeszélik, hogy az elhunyt feleségét tapintatosan kell értesíteni.
    Szabó vállalja a feladatot
    Becsönget Kovácsékhoz, a felesége nyit ajtót.
    Csókolom ! Özvegy Kovácsnéhoz van szerencsém ?
    Kovácsné vagyok, de nem özvegy.
    Na, mibe fogadjunk, hogy az ?
  • ximix #41189
    KARANTÉN, AHOGY AZ UNOKÁKNAK MESÉLJÜK
    - Papó, mesélsz a 2020-as Nagy Karanténról?
    Papó arca elsötétült. Mélyet szippantott a császárszalonna-ízű e-cigiből, hármas fokozatra állította a masszázsfotelt és mesélni kezdett.
    - Ti azt el se tudjátok képzelni. Másfél kilométeres sor állt a Csilla ABC előtt.
    - Hűűű. Hányan álltak sorba?
    - Heten. Csak távol voltak egymástól. Odabenn meg vérre menő küzdelmek folytak az utolsó 3 rétegű Zewa budipapírért.
    - Ilyen küzdelemben szerezted a hátsérülésed is?
    - Nem, az a négy hónap kanapén fetrengés miatt alakult ki. De a bolt se volt semmi. Már az is csoda volt, hogy bejutottunk.
    - Hogy-hogy?
    - Kilenctől délig a fiataloknak tilos volt boltba menni. El tudod képzelni? A pék úgy csempészte ki a hátsó ajtón öreganyátoknak a mindennapi kakaós csigát.
    - És hogy mentetek iskolába?
    - Szörnyű volt. Mezítláb, egy szál alsóneműben kellett vonulnunk. Egészen a nappaliig.
    - Miért nem volt ruhátok?
    - Kihíztuk. A harmadik héttől amúgy sem láttuk értelmét felöltözni. Csak ha a kamerát is be kellett kapcsolni. Na igen, volt, hogy a tanárok egész délelőtt kameráztak minket, képzeljétek el. Alig tudtunk tőle PS-ezni.
    - Akkor nem is találkoztál a barátaiddal?
    - De nem ám. Csak Messengeren, telefonon, WhatsAppon, Viberen, Google Meeten, Zoomon és online játékokon keresztül tudtuk elérni egymást.
    - És a Karantén előtt hogyan beszélgettetek?
    - Ja, ugyanígy.
    - És nem féltél, Papó?
    - Dehogynem. Főleg, mert az emberek eltűnésével visszatértek a vadak a faluba. Akkora medvék császkáltak az utcán, mint a ház!
    - Komolyaaaan?
    - Hoogyne, volt hogy egyszerre hárommal kellett megküzdenünk, amíg vártuk a 8-as buszt a templom mellett. Az egyik halálos lézersugarakat lövellt a szeméből és…
    - Apjuk, hagyd abba a vetítést a gyerekeknek, mert fejbe kólintalak! - szólt Mamó a spájzból.
    - Nagy lófaszt, évtizedeken át hallgattam a saját nagyapámtól, hogy ‘87-ben AKKORA HÓ VÓT, meg hogy ők minden reggel 14 kilométert kúsztak a térdükön, hegyet másztak és kidöntött farönkön egyensúlyoztak, csak hogy elmehessenek iskolába. Most végre én leszek a hős! Na gyerekek, hol tartottam?
    - Lézermedvék.
    - Ja, igen. És akkor még nem is tudtuk, hogy a buszpályaudvaron gyilkos darazsak várnak minket, pedig mi csak Domesztoszért mentünk a Nagyteszkóba...
  • Aranycsapat1952
    #41188
    Szilvi, de szép az új bundád !
    A férjem vette nekem egy csókért
    Ilyen jól csókolsz?
    Nem én, a szobalány
  • Musachy
    #41187
    Mi a legolcsóbb módszer, hogy egy Trabantban ABS legyen?
    Menj el vele a boltba és vegyél:
  • Tetsuo
    #41186
  • Tetsuo
    #41185
    Két dúsgazdag iparmágnás beszélget:
    -Te,de jó lenne ha lenne újra rabszolgaság.
    Mire a másik.
    -Hülye vagy?
    Akkor szállást meg élelmet is nekünk kéne adni.

    - Tóth Pétertől.
  • Aranycsapat1952
    #41184
    Egy ember fuldokol a bányatóban.
    Segítségért kiált : Hé halászok !
    Jön a válasz:
    Mi is!
  • mcmoha
    #41183
    Két román cigány koldus találkozik valahol Olaszországban, és az egyik megkérdezi:
    − Mennyi pénzt kerestél ma?
    − 6 eurót.
    − 6 eurót? Mit csináltál, hogy csak 6 eurót kerestél?
    − Mindent megpróbáltam – rongyosan öltözködtem, megtört szerencsétlen arcot vágtam, és egy
    kartonpapírra még azt is kiírtam, hogy feleségem és 4 gyerekem van, akiket el kell tartanom.
    És te mennyit kerestél?
    − 6000 eurót!
    − Miiiii? Azt meg hogyan csináltad? Miért adtak neked ilyen sokat?
    − Letettem magam mellé egy papírt, amire ezt írtam:
    „Már csak 6 euróra van szükségem ahhoz, hogy visszamenjek Romániába”
  • mcmoha
    #41182
    A süket, a néma és a tolókocsis hallanak egy csodaszigetről, amire ha beúsznak, megyógyulnak. El is indulnak. Először a néma úszik át. Mikor odaért, átkiabál a többieknek:
    - Jé! Tudok beszélni!
    Átevickél a süket is.
    - Jé! Hallok!
    Fogja magát a tolókocsis, magához rögzíti a kocsit és átvonszolja magát a szigetre. Megszólal:
    - A francba! Új gumik!
  • Aries1984
    #41181
    -Hogy hívják a görög nemibeteget?
    -???
    -Falloszpenész
  • Tetsuo
    #41180
    - Apám, megházasodom! - mondja a zsidó fiú otthon.
    - Na végre, édes fiam. Már épp ideje volt. Na és kit veszel el?
    - A Bélát!
    - Dehát az nem is zsidó!
  • Tetsuo
    #41179
    Egy amerikai zsidó üzletember elküldte fiát Izraelbe egy évre, hogy kicsit magáévá tegye a kultúrát. Amikor a fia hazatért azt mondta:
    - Apa, nagyon jól éreztem magam Izraelben. Ja, egyébként meg keresztény lettem.
    - Ó, ne! - mondta az apa. - Mit tettem? - eztán elment legjobb barátjához és elmesélte problémáját.
    - Ike, - mondta - elküldtem a fiamat Izraelbe, erre ő meg keresztény lett. Mit tegyek?
    - Érdekes, amit mondasz - felelt Ike, - én is elküldtem a fiamat Izraelbe és ő is keresztényként jött haza. Talán kérdezzük meg a rabbit.
    Elmondták hát a problémájukat a rabbinak.
    - Érdekes, amit mondtok - én is elküldtem a fiamat Izraelbe, és ő is keresztény lett. Vajon mi történik a fiainkkal?
    Ezután imádkoztak Istenhez a fiaikért, és kérték, mutassa meg nekik, mit tegyenek. Amint befejezték az imát, egy zengő hang szólalt meg odafentről:
    - Érdekes, amit mondtok - mondta a hang - Én is elküldtem a fiamat Izraelbe...
  • Tetsuo
    #41178
    Két hajléktalan ül egy-egy táblával a katolikus templom előtti lépcsőn. A lentebb lévő ember kezében a táblán ez áll:
    "Zsidó hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"
    A fölötte ülőén pedig:
    "Katolikus hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"
    Jönnek mennek az emberek be-ki, egytől egyig ad pénzt a katolikusnak és a zsidóra mindenki megvetően néz, mire az egyik ember odamegy a zsidóhoz és ezt mondja:
    "Ne haragudjon uram, de Ön hogy gondolja, hogy katolikus templom előtt zsidóként kéreget... Én a maga helyében máshol próbálkoznék..."
    Mire a hajléktalan odafordul a másikhoz mosolyogva:
    "Hallod Kohn, ez akar kioktatni miket a businessről?"
  • quatlander
    #41177
    A titkárnő
    Az álláshirdetésre jöttem titkárnőnek.
    - Foglaljon helyet a számítógép előtt!
    - Igenis.
    - Ne ott, kisasszony, az a kávéautomata.
  • mcmoha
    #41176
    Egy kígyó elmegy a szemorvoshoz, mert nagyon rosszul lát. A szemorvos megvizsgálja, és ad neki egy szemüveget. A kígyó elmegy, majd 1 hónap múlva rosszkedvűen megy vissza a dokihoz.
    – Mi az, nem volt jó a szemüveg? – kérdi az orvos.
    – De, a szemüveg nagyon jó, remekül látok vele. Azért vagyok depressziós, mert rájöttem, hogy az elmúlt 2 évben egy locsolócsővel éltem együtt.
  • hiper fizikus
    #41174
    A titkárnőt megkérdezik, hogy ...
    - Hol van a főnöke ?
    - Most van az év végi elszámolás úgy, hogy magán kívül van .

    Tetszik ?
  • mcmoha
    #41173
    Gazsika a törzsi hagyomány szerint nagykorúvá válik: megkapja első letöltendőjét. Felkeresi a törzs legtekintélyesebb tagját, a hatvanháromszor büntetett Aladár bácsit:
    - Há, púró, addá má n valami tanácsot, a börtönéletre!
    - Fiam: a legfontosabb: mindég seggel a fal felé fordúva aluggyá'!
    - Az segít?
    - Hát, ha nyitott szájjal aszol...akko' keveset...
  • vizes
    #41172
    és, hogy abszurd is legyen: a hírre, hogy ledobtak egy fiatalembert a hídról, a TASZ, a Helsinki Bizottság és az LMBTQ(stb) egyesületek tüntetést szerveztek a hídhoz és a felelősök felkutatását követelték, miszerint, miért kellett oda ilyen magas híd, ki engedélyezte, ki tervezte?
    Sérelmezték még, hogy a sajtóban miért jelenhettek meg olyan idejétmúlt megkülönböztető megjegyzések, hogy "férfi, lány, női ruha", szerintük ezeket a besorolásokat kizárólag az érintettek határozhatják meg.
  • Musachy
    #41171
    ...és a történet folytatása:
    "Híradó: Őrizetbe vették egy motoros banda vezetőjét, aki megölt egy női ruhába öltözött fiatalembert, miután az megcsókolta..."

    Másik verzió:
    "Híradó: Levetette magát egy hídról egy 53 éves motoros férfi, miután megcsókolta az öngyilkosságra készülő, női ruhát viselő fiatal barátját..."
  • Béluska74
    #41170
    A motorosok nyugatra tartottak az I-70-en, amikor megláttak egy lányt, aki éppen egy hídról akart leugrani. Tehát megálltak.
    George, vezetőjük, egy nagy, 53 éves tagbaszakadt ember, leszáll a Harley-jéről, átsétál egy bámészkodó csoporton, elment a járőr mellett, aki megpróbálta lehozni a lányt a korlátról, és azt mondja:
    "Hé, baba ..... mit csinálsz azon a korláton?"
    Sírva válaszol: "Öngyilkos leszek!!"
    Miközben nem akart, "érzékenynek" tűnni George, nem akarta kihagyni ezt a "Legyél-te-a-hős" lehetőséget, így megkérdezte ...
    "Nos, mielőtt ugrasz, Cukorfalat ... miért nem adsz George-nak egy utolsó csókot?"
    A lány nem habozott, és hátradőlt a korlát felett, és megtette ... és hosszú, mély csókot azonnal követte egy újabb, még jobb.
    Miután lélegzetelállítóan befejezték, George-ot megtapsolták motoros-barátai, a nézők és még a járőr is, majd azt mondja:
    "Hú! Ez volt a legjobb csók, amit valaha kaptam, Drágám! Egy igazi tehetség vagy! ne pazarold el!
    Szívecském, híres lehetsz, ha velem tartasz.
    Miért akartál öngyilkos lenni? "

    "A szüleim nem szeretik, ha lánynak öltözök."
  • mcmoha
    #41169
    Középkori skót falu. Hírvivő érkezik. Pergeti a dobot, majd fennhangon így szól:
    - Két rosz hírt hoztam nektek! Az első, hogy a mi urunk a Lord ezentúl élni fog az első éjszaka jogával!
    Valaki bekiabál a tömegből:
    - De hát a Lord buzi!
    - Ebből következik a második rosz hír.
  • hiper fizikus
    #41168
    -- Pityu, tetszel a nőknek ?
    -- Igen .
    -- És mely nőknek tetszel ?
    -- Azoknak akiknek minden mindegy .


    Hogy tetszik ?
    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.12.31. 19:18:21
  • atiapuka
    #41167
    Az első vicc tetszik.:)
  • ximix #41166
    Vicc?
    Az öreg zsidó így szól a fiához:
    - Ábrahám! 25 éves vagy, itt az ideje, hogy megnősülj, és valami állást keressek neked.
    - Ki jönne hozzám, hát én nem nagyon ismerek senkit. - mondja a fia.
    - Mit szólnál a Bill Gates lányához? - kérdi az öreg.
    - Nem lenne rossz...
    Elballag az öreg Bill Gateshez, és azt mondja neki:
    - Helló Bill! Mit szólnál hozzá, ha a fiam elvenné a lányodat feleségül?
    - Miért venné? Ki a te fiad? - kérdezi Gates.
    - Hát ő az Amerikai Nemzeti Bank elnökhelyettese. - feleli az öreg.
    - Hát, lehet róla szó....
    Elballag az öreg az Amerikai Nemzeti Bank elnökéhez, és mondja neki:
    - Nem venné fel a fiamat ide a bankba alelnöknek?
    - Miért venném? Ki a maga fia? - kérdezi az elnök.
    - Hát nem tudja? Ő a Bill Gates veje.......
    - Hát, lehet róla szó....

    Na, így működik a világ ..
  • Aquir
    #41165
    Két csöves csavargó beszélget:
    - Tudod, volt idő, amikor saját kocsim volt...
    - Hogyne, tudom... anyád tologatott benne!

  • Aquir
    #41164
    - Az én anyósom olyan, mint egy jó pohár sör!
    - Miért, olyan finom?
    - Nem. Jéghideg, és amikor elém kerül, habzik a szája.

    - Mit mond a kémiatanár, amikor a diák két nátrium atomot próbál reakcióba hozni?
    - Na-Na!
  • vérpocok
    #41163
    Ez nem a legszarabb vicc topik.
  • Garga Pitic #41161
    Rákosi-korszak, anyakönyvi hivatal
    - Jó napot kívánok! Nevet szeretnék változtatni.
    - Hogy hívják az elvtársat?
    - Szar Mátyásnak.
    - Ó! Értem a problémát. És mire szeretné változtatni?
    - Szar Gézára.
  • hiper fizikus
    #41160
    Egy a Darwinizmusból doktorált biológus profeszor meghal . A lelke fel megy az égbe a teste a földben porlad, Szent Péter fogadja . Mondja a biológus, hogy szeretne valamit kérdezni az Istentől . Szent Péter az Isten elé vezeti a biológust .
    -- Te teremtetted a világot, Isten ?
    -- Igen Én .
    -- És hogyan csináltad az első embert ?
    -- Régen volt már, nem emlékszek rá rendesen, meg akkoriban annyi mindent is teremtettem .

    Hogy tetszik ?
    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.12.03. 20:08:08
  • Dynamic
    #41159
    1955. Késő éjjel rémisztő dörömbölés egy pesti bérlakás ajtaján, az alvó férfi felriad, ijedten kisiet az előszobába, reszkető hangon kérdi:
    – K-k-ki az?…
    – A Halál!
    Az illető megkönnyebbülve:
    – Hála Istennek, már azt hittem, az ÁVO…
  • PLaci #41158
    A szovjetek, és a szovjet bábállamok sem szerették a zsidókat.
  • Tetsuo
    #41157
    Ja, de nem a Kohnhoz csengettek.
  • hiper fizikus
    #41156
    hát igen, de ez akkor véresen komoly volt
  • AnuluWork #41155
    1952. Hajnalban csengetnek Kohn lakásán. Az rémülten kiszól:
    -Ki az?
    -Ne ijedjen meg, Kohn elvtárs! Én vagyok, a házmester! Nincs semmi baj, csak ég a ház ...
  • hiper fizikus
    #41154
    # :) Erről az a vicc jut eszembe, amikor a Japán katonák a kamikáze kiképzésen vannak, és így szól az oktatójuk: Jól figyeljetek! Mert csak egyszer mutatom meg.. :DDD

    Mit szóltok hozzá ?
  • hiper fizikus
    #41153
    Móricka befingott az osztályban . A tanítónő kiküldte miata a folyosóra .
    - Arra megy az igazgató bácsi, és megkérdi Mórickától, hogy miért nincs az osztályban ?
    - Hát mert befingottam az osztályban, a tanítónő kiküldött miata, ők meg bent szagolják .

    Hogy tetszik ? Régi vicc .
    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.11.10. 19:13:03