289
Fórumozók örökranglistája
  • Marki
    #289
    Meg explorert..
  • Marki
    #288
    Neopaintot, és windows Paintot használok..
  • Efreet
    #287
    84X32 pixeles a logo, és 1100 byte... széthúzza az SG is, meg van vagy 20%-os jpeg...
  • Lteebee
    #286
    Egy jó gépen.
  • Lteebee
    #285
    Vagy szarul használod a jó programot.
  • Laalee
    #284
    a program szar amit hasznalsz
  • Marki
    #283
    haha :-)
  • Marki
    #282
    Persze, mer először bmp-ben csinálom meg kis méretben, de amikor átváltom jpg/gif-re, felnagyítja, és eltorzítja...
    Sz*r a gépem.
  • Marki
    #281
    kösz..

  • Lteebee
    #280
    Pl. a troli.
  • tomcs
    #279
    ize, nem is
  • balumaci
    #278
    hát az életben vannak fontosabb dolgok is..
    legalábbis sztem.
  • Lteebee
    #277
    De azért jó fej vagy.
  • Laalee
    #276
    neked mindig olyan nyomik leszenek a logoid :) miert nem csinalod 1 szer meg a helyes kaparannyal?:)
  • Laalee
    #275
    hat megallhattok :) csak kivettek :)
  • Marki
    #274
    Én.
  • balumaci
    #273
    tényleg ki nem szarja le a ranglistát!
  • tomcs
    #272
    itt a feltorekvo uj generacio..10000ig meg se allunk :)
  • Break
    #271
    én meg még egyenlőre baszok. majd ha már meglesz a min. 1000 beköpésem, akkor majd elkezd izgatni a dolog. de amíg kb. 400 van...
  • Laci
    #270
    baszok én a ranglistára
  • tomcs
    #269
    siman
  • Efreet
    #268
    látszik, hogy kitört a hideg... mindenki inkább a gép elött ül és floodol a fórumba... ;)))
  • tomcs
    #267
    en az ujjamon szamolom (kisse mutans vagyok, aze gepelek ilyen gyorsan :))
  • tomcs
    #266
    en is szeretnek vmi ilyen partyt kifogni..
  • Tomcat
    #265
    Hogy lesz-e belőle valami elfogadható, majd kiderűl...

    Hát ja vazzeg dec 20-jan 23 vizsgaidőszak hogy a fene vinné el. Ehhehehehe

    Break: ha valakinek a logojára kattintasz, akkor kaphatsz infot a tulajáról. Ha be vagy loginolva, akkor a sajátodra nem tudsz katintani asszem. Nézzed meg.
  • Coine
    #264
    Rákattintasz a nevedre / logódra, vagy a Személyes beállításoknál, Forumuser info
    mentem...
  • Break
    #263
    ti azt hol látjátok, hogy hányadik hozzászólásotok?? (vagy csak egyszerűen számoljátok (bár nem hiszem :-))))
  • Coine
    #262
    Király vagy !
    Téged meg lehet sajnálni, hisz akkor lesz a vizsgaidőszakod, nem ?

    hüpp hüpp :-(

    Hát hiába, a gimi alatt kell bulizni és sok sok barátot szerezni, EZ ÍGY VAN !
  • Coine
    #260
    Hát ha, ilyen iramban jössz fel akkor biztos :-)

    És ha minden JÓL megy akkor karácsony tájt nem sokat leszek, mert buli éjjel nappal mindig máshol :-)

    Lehet barátom csinál házibulit.
    Mottó : a buli ahol a Tequila nem fogy el !

    JUJ GECCCYYYY

    :-DDD

    mi lesz itt a szünetben te JÓ ÉG !!!

    :-DDD
  • tomcs
    #259
    ez itt a 850. beszolasom :)) holnap unnepelunk, karacsonyra top10es leszek :)
  • Rincewind
    #258
    Majd lehet, hogy egyszer beírom...
  • tomcs
    #257
    van benne valami, tenyleg ha en nyitok 1 pc jatek topikot akkor engem az erdekel hogy miert jo pc-n jaccani barmivel, es engem nem erdekel hogy pl a final fantasy meg a shenmue jobb, de ezt tenyleg nem lehet sokaknak elmondani
    beleolvastam 1par "tortenelem elotti" reszbe nehany konzolostopicba es az volt hogy szepen ciklikusan be voltak vagva ugyanazok a kepek es szorol szora ugyanazok a beszolasok, ilyenekkel tenyleg kar forumozni. ha en valamibe beleszolok ami nem a gumiszobaban van akkor legalabb 30-40 elozo beszolast elolvasok.
  • Coine
    #256
    van egy ilyen topic :

    "Moderátor figyelmébe!"

    ajánlom neked
  • Rincewind
    #255
    Engem nem zavarnának, csak épp szemérmetlenül tönkre teszik azokat a topicokat, ami nekik nem nem tetszik! Az összes hozzászólás ebből áll:
    Saját konzol topicja: THE KING!
    Más konzol: SUXX
    Pc: SUXX
    Tönkre basszák az egész játékosok fórumát és senki nem tesz semmit... :(
    Két majom elbarmolta az x-box topicot! Semmi következménye nem lett, egyszerűen átrakták a gumiszobába! Így az a pár köcsög ember örül, hogy sikerült tönkretennie, akit meg érdekelt volna érdemben, az meg le van szarva magasról! És mindeközben egyes emberek 1500 hozzászólást gyártanak le egy hónap alatt! Szar ez így de nagyon...
  • Break
    #254
    jaja, a pc a király
  • tomcs
    #253
    jaja, gumiszoba tenyleg be tud jonni, meg meg a programok beszerzese/dc-be irok meg neha valaszolok 1-2 keresre. aze durva hogy magyarorszag fel konzolhasznalo bandaja itt van es pcrol istenitik a konzoljukat :)
  • Coine
    #252
    Én már alapból csak a Általánosba járock, esetleg NÉHA NÉHA Saját f. vagy Gumisziba, többit mellőzöm.
  • tomcs
    #251
    hat vagy 30 beszolas erejeig beszoltam a vitaba, de engem se tud erdekelni a konzol tema. mindenki azt hajtja hogy az ove mennyivel jobb oszt kesz
  • Coine
    #250
    Én meg Superwarez óta vagyok itten kb. csak háttérben voltam :-)

    Gamecube az télleg állat, hiába a szar konzol téma...arról megy a duma, mint állat, most van már több mint 1000 beszólása asszem...
  • tomcs
    #249
    na ez szep mondatnak sikerult, kerem kielemezni a hibakat :))