23
  • grizzly21
    #23
    :)
  • takysoft
    #22
    azóta megjelent, siker lett, stb
  • #16
    > Ugyanis kissé túltelítettség van...

    ahol a blizzárd megjelenik ott kő-kövön, és cég talpán nem marad. :) mint egy jégvihar után.
  • Rincewind
    #15
    Grafika rendben! ok
    De a dio2 körüli botrányok után én már nem bízom a Blizzardban. Arról nem is beszélve, hogy igencsak nagyot kell alkotniuk, ha talpon akarnak mmaradni az MMORPG piacon. Ugyanis kissé túltelítettség van...
    Én még mindig azt mondom, hogy SWgalaxies ugyanis azt a Verant (Everquest) és az Ultima Online készítoi fejlesztik! Szóval ott akkora tapasztalat gyult össze, hogy maximálisan ki tudják elégíteni a játékosok igényeit!
    Arról nem is beszélve, hogy itt én még semmilyen konkrétummal nem találkoztam...
    De, ha valami nagy Blizzard fan most elkezdene leugatni, elotte gondoljon arra mi volt a Battle.Net-en akkor mikor a Dio2 kijött... Na azóta én nem bízom a Blizzardban.
  • Gabo
    #14
    Hmm... Ez még akár jó is lehet. ;)
  • CAD
    #11
    SW: Galaxies teljesen mas korba jatszodik majd, meg erre meg boven kellesz varni, 2002 karacsony, 2003 elso felevig. Kar hogy fizetos lesz, dehat ez a szukseges rosz :((

    WLG: Linux ala? - maradj inkabb apachnal.

    Ja, es ha ez nem eleg (hisz ez lenyegeben a szukszavu hivatalos blizzard nyilatkozat az ECTSrol) - akkor a WarCraft3.hu-n olvasgathatsz...
  • I.C.ram
    #10
    hat lehet hogy kiralyabb lesz mint az SW galaxis :)) csak szerintem ugy 2049-ben szamithatunk ra kb! :))
  • Lacc
    #7
    Én egy starcraft világot jobban szerettem volna. Na mind1, enegem is valszeg le fog kötni a SW: Galaxies ;D.
  • Rincewind
    #5
    Szép meg jó meg minden, csak, hát engem nagyon le fog kötni a Star Wars galaxies, úgyhogy erre már biztos nem marad idom :))