156
A TV2 legújabb......
  • mateos
    #23
    :-) , McDonaldsban Big Mac menü Coca colával
    Ez van elrontott a kapitalizmus.
  • Coine
    #22
    Úgyvan, normál kaját nem ismered ? Egyél csak Mcdönciben...
  • Coine
    #21
    Zsici Hetes ?
    Heti Tetves ?
  • Shep
    #20
    Tök jó hogy nyitottam ezt a vackot, hogy beindult a forgalom
  • Shep
    #19
    A Mc Donald s egy nagy trágya,
  • mateos
    #18
    tök jó , hogy kapitalizmus van.
    Ha nem lenne akkor nem lenne Révfülöpön Mc Donald's.
  • mateos
    #17
    Szivesen hisz
    ez egy elveteműlt , kapitalista világ.csak 1 lecke van =éljed túl.
  • ipszilon
    #16
    Köszi, hogy mellém állsz! :-)
  • ipszilon
    #15
    Valószinüleg akkor te egy elszigetelt helyen élsz! Ebben az esetben szerencsésnek tartalak!
    Amúgy hihetetlen, hogy egy JÁTÉKTOL ennyire be tudtok pöccenni!
  • mateos
    #14
    Ron Ragm : Pedig
    ilyen az élet
  • Shep
    #13
    Akkor nézedd barátom, ha szerinted jó, én maradok az RTLes-nél bár ott meg a mocsok Vágót utálom, hogy állandóan pofázik, de vhogy mégis normáliasbb az egész légkör. ipszilon elovlastad te a beszólásom rendesen, mert ha igen akkor tudnád hogy én is pont szt írtam hogy az élet is pont ilyen, és ezért nem kéne még itt is ezt mutogatni nemde?
  • Marki
    #12
    Tegnap Jáksót kiszavazták a 7i7esből.
    1ébként jó játék.
  • Ron Ragm
    #11
    ipszilon ha szerinted ilyen az élet akkor csak sajnálni tudlak.
  • ipszilon
    #10
    Szerintem jó játék! Nem kéne ennyire felfújni a dolgot! Es pontosan a magyar primitivség látszik, hogy ennyire komolyan veszitek ezeket!Ez csak egy JATEK! Meg, nem t'om mit akartok: ez az életet tükrözi! Amúgy meg, ahhoz képest, hogy utáljátok, elég sokat beszéltek róla!:-)
  • MuERTe
    #9
    Nem értem miért szidjátok,a fasizmust idézi föl.Szavazzatok a miépre és ilyen lesz az egész ország.Hurrá!!
  • ixyon
    #8
    ez a játé az ember megalázásáról szól, és USAban is opntosan ilyen. láttam ott is(bár ott 1 kicsit többet nyertek) ezt a játékot mindenki anyázni fogja, mindnki utálni fogja, de mindenki nézni fogja. ez a business.
  • mateos
    #5
    a kapitalista demokraták műsora.
    Ajánlom mindenkinek a figyelmébe...
  • Coine
    #3
    Szar ********-ó média újabb gyönyőrű műve.
  • Nyiri
    #2
    Hulladek műsor
  • Shep
    #1
    Látszik hogy ez a játék a h***e angoloktól jött, mert tele van hidegséggel, ridegséggel, és csak úgy sugárzik belőle az emberi gonoszság. Akár sz is lehetne a címe Hogyan legyünk a másikkal mocskosok és hogy vágjuk el alatta a fát. Az egész arról szól hogy máskokat tapossunk el csak azért hogy miénk legyen a pénz. Hova jut ez a világ ha már egy vetélkedőben is ez a cél, nem elég ha az utcára kilépve azt látja az ember?