156
A TV2 legújabb......
  • Coine
    #67
    Tipikus kereskedelmi műsor : lényeg benne, hogy a hülye szemét ember nyerjen és NE az okos, tanult, szép kis jövő...
  • Coine
    #66
    NEm a legjobb...
  • Coine
    #65
    Veletek nehezen...
  • Coine
    #64
    Nem hiszem...
  • ipszilon
    #63
    tudod miért veszik véresen komolya? mert le vannak fizteve! ez a szerepűk!
  • Marki
    #62
    Szerintetek Kriszti jó csaj??
  • Aquli
    #61
    marmint hogy elkerjem a telefonszamat
  • Aquli
    #60
    kinek? a Mate Krisztinanak bazz? max ket hazi palesz utan lennenek nekem ilyen gondoaltaim...
  • Lteebee
    #59
    Kérd el a telefonszámát!
  • Zozo76
    #58
    A leggyengebb lancszem ketseg kivul Mate Krisztina. Bar a hulye szerintem orul hogy van legalabb egy musora...
  • Aquli
    #57
    Az a legviccesesbb, amikor kiszavaznak valakit, es egy ilyen miniriport van vele, hogy mi a velemenye arrol hogy ot szavazzak ki. mindig olyan eszmeletlen nagykepuek, hogy el se akarom hinni hat hogy lehet ez? eddig egy-et se lattam aki nem azt mondta hogy "envagyokalegjobatobbiekfasszoppoknemtudommerszavaztakki igaznemvalaszoltamegyszersehelyesen"
    ehhh... Uj hujeseg. Egyebkent lattatok a Legyen on is milliomos VisszaVágo-t? hat az kész volt... :)))
  • mateos
    #55
    Erre most mit lehet mondani ? :-)
  • EasyE
    #53
    Szerintem az Rtl Klub es a TV2 indithatna kozos vetelkedot "Legyen on is leggyengebb lancszem " cimmel....
  • mateos
    #52
    az a baj ebben a müsorban , hogy semmiben nem eggyezik az angol , testvérnmüdorral.a Máté Kriszta , nem olyan erös , olyan kemény.Mint az angol müsorvez.
  • Laalee
    #51
    ok észbentartom
  • Lteebee
    #50
    Vigyázz!

    Én is egyszer egyetértettem vele Metallica ügyben, de mostanra máshogy emlékszik.
  • Laalee
    #49
    az...

    most egyetertettunk vagy mifene?:)
  • Coine
    #48
    Láttam egy adást és fetrengtem a röhögéstől, ahogy a Máté Krisztike a végén kacsintott, AHHZHHHHHHHHHH :DDD

    meg az a "Viszlát!!!" felkiáltás :-D
    röhej

  • mikike
    #47
    nagymuterom átnvezete:

    "Néztem tegnap a Ki Nevet a Végén-t"
  • mateos
    #46
    Most már nem én vagyok . MEGOLDODOTT A PROBLÉMÁM.kedves Kriszti mi a legujabb kérdése ?
  • Shep
    #45
    Én nem, mert én nyitottam a topicot, bar egye fene akér én is lehetek.
  • mateos
    #44
    ÉN VAGYOK SZAL VISZLÁT
  • Laalee
    #43
    viszlát.
  • mikike
    #42
    és itt ki a leggyengébb láncszem
  • Laalee
    #40
    de attol mert erröl beszelünk meg nem nezzük es a cegek nem azert fizetik a reklamokert a horror összegeket hogy beszeljunk a musorrol, hanem hogy a szunetben megnezzük az idiota reklamjaikat.
  • Lteebee
    #38
    Valszeg véletlen idegesítő.
  • Laalee
    #37
    te egy harcos amazon vagy? vagy a nikked felreerthető:)
  • Tanja
    #36
    Hahó mindenki!
    Sziasztok!Újra itt! :)
    Elkezdodött a suli és mmegint itt!
    Nos a "musor" egy.. .. .............
    A végén amikor kacsint egyet kedves musorvezetonk..
    úgy érzem megtudmám ütni egy puskatussal!!!!
    Nagyon idegesíto!
  • Lteebee
    #35
    Ifritnek simán beszólhatunk, mert csak este reagál:)))
  • Laalee
    #34
    vannak meg csodak... neha azt is szoktam
  • Lteebee
    #33
    Helyeselsz?
  • Laalee
    #32
    igen az jovolt.
  • Lteebee
    #31
    A heti hetes végén jó volt a paródia.
  • Efreet
    #30
    egyet érdemes végignézni... tudni, hogy mi az, amin a népek morognak :)))))
  • Laalee
    #29
    nekem eleg volt elolvasni a kritikat rola az internetton :) mar azon is rohogtem, utana beleneztem a musorba es inkabb kikapcsoltam a tvt :)
  • Efreet
    #28
    az teccik, hogy a műsort arra találták ki, hogy mindenki utálja... ennyire könnyű manipulálni a népeket??? én láttam belőle 1,5-et, és utána a röhögéstől könnyes szemmel elkapcsoltam...
  • mateos
    #27
    :-)
  • ipszilon
    #26
    Tudod mit? Akkor na hallgasd a "gyenge, lerágott, idegesítő szójátékait". Ez olyan egyszerű, hogy nem kapcsolod be a tv, nem nézed azt a műsort, ez egy szabad ország (mindenki azt csinal, amit szabad:-))
  • Laci
    #25
    Ennek a játéknak egy igazi előnye van: gyorsan jönnek a kérdések és ha szerencsénk van talán a válaszok is, hátránya azzal kezdődik, hogy a műsorvezetőpicsa mindig azt kritizálja, hogy a polgár csak ennyi meg ennyi pénzt gyüjött össze, míg ő milliókkal megy haza és az, hogy ezt pofátlanul tudja csinálni MÉG HA NEM IS Ő TALÁLTA KI. Mert akiben egy kis lélek is van az akármennyit kap az ilyen pofátlanságot legalább nem vállalja. Ezekszerint, csak és tisztán csak a pénz vezérli a csajt is, mint ahogy az a kereskedelmi televíziókban mindenkivel lenni szokott. Nem tartom ötletesnek, hogy a gyenge lerágott idegesítő szójátékaikat kell az embernek hallgatnia. A Vágó még egy jó műsorvezető, lehet, hogy ő ezt nem vállalta volna el bár ki tudja, ne kiabáljuk el. A másik baromság, hogy a játékosok szavazzák ki a tagot, így aztán még gecibb és nagyobb hülyeség az egész...utána meg mindig ugyanazt mondják a kidobottak...ebből az következik (pont mint a kommunizmus, de ez csak páhuzam NEM POLITIKA), aki egy kicsit is jobb, azt kipaterolják. Most akkor ki a leggyengébb láncszem?
  • mateos
    #24
    :-)