81
Kit hagyott cserben a legjobb haverja
  • sz4bolcs
    #81
    Nem. Inkább a bizalom megszűnésére.
  • blackgamer
    #80
    úgy érted meghalt?
  • maozedong
    #79
    jó volt?
  • Dynamic
    #78
    Ez a topikcím...
  • Vlala #77
    SBM rulz, jó szövegei vannak. Ha egy barát kitol veled, az már tényleg gáz, mert nincs az a pénz, nincs olyan ok, amiért megéri egy igazi barátságot eldobni.
  • fhsasa
    #76
    Erről a témáról annyit mondanék, hogy ha egy legjobb HAVER hagy cserben az még nem gáz... mert haverból sok van. Ha egy legjobb BARÁT baszik ki veled, az már rázósabb mert így nehezen fogsz újra megbízni valakiben.

    Ez a régi SBM szám erről szól kb. :)

    http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg.phtml?szk=3197
  • Vlala #75
    Komolyabban: igen, néhány addigi barátra Barátnőm érkezése után nem tudtam annyi időt fordítani, és sértődés lett a vége.
  • Vlala #74
    sajna igen. pedig itt kell lennie valahol...
  • sz4bolcs
    #73
    Vesztettetek már el BARÁTOT?
  • ranGer2
    #72
    "egy idő után spontán ráunnak a másikra" Tuti ez van.. :(
  • Vlala #71
    ééérdekes topic.
    Ahhoz már hozzászoktam, hogy a haverok max. addig ismernek meg, amíg nem kell valamiben segíteni... érthető is, ettől haverok. Amikor tényleg szárban vagy, akkor a haverokra nem, csak a barátokra számíthatsz.
  • Punkerwork
    #70
    na de itt nem arról van szó.
  • Borg
    #69
    Én szoktam adni érte. De csak akkor, ha értelmetlenül uppol.
  • Punkerwork
    #68
    "azért vigyázzál mert mingyár kapod a büntit régi topik upolása miatt :("

    ezt hol álmodtad?
  • maozedong
    #67
    azért vigyázzál mert mingyár kapod a büntit régi topik upolása miatt :(

    azért barát és barát között is van különbség, szvsz mindig változik időszakonként, hogy kivel mennyire vagy jóban. talán a megunás miatt, talán egyéb tényezők miatt.
    ha egy állandó baráti körrel vagy együtt akkor az korlátoz a további ismerkedésben, mert sokkal kevésbé érzed szükségét annak hogy megismerj még több embert. persze a begubózástól nincs rosszabb.
  • blackgamer
    #66
    az érdekes , amúgy én azt vettem észre, hogy az emberek egy idő után spontán ráunnak a másikra, nem tudom miért van ez így, látszólag semmi indok

    jó a mondás: Bajban ismerszik meg az igaz barát
  • ranGer2
    #65
    mondasz valamit. de nem értem h neki mi érdeke volt? ugyanis állandóan csak segitett rajtam..
  • blackgamer
    #64
    engem is hagyott több barátom is sz*rban amikor leginkább szükségem lett volna rájuk, de később rájöttem, hogy nem is voltak igazi barátok (max érdek barátok)
    mert a barátra számíthatsz bármikor, nem csak akkor amikor érdekei úgy tartják

    ilyen téren jobb a haver, azoktól úgyse vár(hat)ok el semmit
  • ranGer2
    #63
    Azt tudom de ha egy ideig a legjobb barátom volt és aztán azt mondta hogy ő csak a haverom??..
  • blackgamer
    #62
    a barát és a haver nem egy kategória
  • ranGer2
    #61
    mondjuk a legjobb?!
  • ranGer2
    #60
    aszondod? és ha barát volt előzőleg?
  • mohamed
    #59
    Nekem már régóta nincs haverom, csak egy : Jim Beam
    Sohase csal meg, csak az enyém, mindig felvidit.
  • blackgamer
    #58
    haver csak haver, nem kell sokat várni
  • Unknow
    #56
    Akarsz róla beszélni?
  • Coine
    #55
    Hát EZT mondta, de úgy néz ki máshogy értetted
  • Lteebee
    #54
    Dehogyis!
    Azt nem szabad!
  • Coine
    #53
    De ezt így meg is mondod nekik, h. nem bízol bennük ?
  • Lteebee
    #52
    Nőkhöz csak így mehetsz oda!
    Ez véresen komoly.
    Az sem igaz, amit kérdeznek.
  • Hangianix
    #51
    Nekem volt olyan akiben meglehetett bizni. Kiveve idopont kerdeseben, mert 30 perc alatt nem kesett. :D
  • The Garrett
    #50
    ja ja. A haver mindenképpen lazábban vett értelemben haver mint a barát. :D ezt most jól megaszontam.
    De komolyan szokatak ilyet mondani (szerintem hülyeség): Haverja sok lehet az embernek barátja csak 1-2.

    másik:
    Szerintem a haver szó onnan jött hogy látták hogy "nyugaton" van vagy 10 szó a baráti kapcsolatra akkor legyen nálunk is...
  • CSOCSO
    #49
    hát igen barátság vagy haverság.. apámnak volt olyan barátja akivel megbeszélték hogy ha vmelyikükkel történna vmi akkor az segít annak a családjának majd...
  • Coine
    #48
    Azért valszeg nem így mész oda a nőkhöz v. a kedvesedhez, amit a #44-ben leírtál, nem ?
    én így gondoltam.
  • Lteebee
    #47
    Ez annyira igaz, hogy még.
  • Lteebee
    #46
    Miért is?
  • Coine
    #45
    de ezt csak halkan jegyeztük meg, ugye ;)
  • Lteebee
    #44
    A barátban bízol.
    Lehet bízni egy szoknyásban?!

    Asszem levezettem a bizonyítást.
  • Coine
    #43
    igen, de el kell választani a barát és a haver fogalmát.
  • Hangianix
    #42
    De haversag ugyanugy lehet.
  • Coine
    #41
    Egyáltalán nem buzis a barát szó.
    Nagyon kell ügyelni, h. kit nevezel barátnak és kit havernak.
    Plö csajok szokták mondani, h. jajdejó barátok vagyunk, na 1x válaszoltam a csajnak, h. nem is vagyunk barátok, megbeszéltük a dolgot, h. mi is a barátság ÉS ELISMERTE, h. igazam van, de azóta elég frigid a kapcsolatunk...szal lányokat inkább hagyjátok, hadd mondjanak azt amit akarnak.
    Viszont ha azt mondják, h. legyünk barátok az 1értelmű kosár, hisz szvsz fiú s lány között nincs barátság, mert vmelyik fél v. kevesebbet v. többet akar.