984
  • Kongy
    #944
    Nem csak akarja, a végén már zokog, csak a napszemüvegtől nem látni :(
  • TBTPumpa
    #943


    Reggel én is a könnyeimmel küszködtem, amikor a Rádió 1-en leadták a Linkin Park In The End című számát... Még mindig képtelen vagyok elhinni.
  • Zegi Norbi HUN
    #942
    Nagyon szép szám újfent. Lehet csak nekem tűnik úgy, de a legvégén mintha el is akarná sírni magát :(
  • TBTPumpa
    #941
    "Who cares if one more light goes out..."
  • Kongy
    #940
    Teljesen olyan, mintha a Linkin Park Chester halálára írta volna ezt a számot, bár lehet ez kicsit hülyén hangzik, de alapvetően arról szól, hogy hogyan dolgozzuk fel egy hozzánk közel álló ember elvesztését.

    Ezt így előadva még nehezebb bőgés nélkül nézni

  • Zegi Norbi HUN
    #939
    Kívülről mosolygósnak tűnt, boldognak, aki sikeresen legyűrte démonait és maga mögött is hagyta őket, de úgy tűnik ez csak a felszín volt. Mondjuk amiken ő is keresztül ment basszus, azért az kegyetlen. Egy biztos, én nem verek pálcát felette, még ha nagyon szomorú is vagyok amiért így döntött, mert valahol megértem.
    Szerintem maga alatt volt rendesen, ráadásul Chris születésnapja is volt és a kétségbeesés és a fájdalmak , amiket átélt, tovább taszították az összeomlás felé. Majd pedig sajnos úgy döntött, nem fut és nem is harcol tovább, hanem végleg megtöri a szokást. Hiszen olyan keményen próbálta és olyan sokáig is jutott, de a végén ez már valóban nem számított.

    Egyszerűen nincs igazság.

    Utoljára szerkesztette: Zegi Norbi HUN, 2017.07.21. 15:38:50
  • Zegi Norbi HUN
    #938
    Ez mennyire igaz és még lehetne említeni a Breaking the Habit és Easier to Run számokat is(meg még a többit).

    Egyszerűen hihetetlen, először azt hittem csak valami tréfa, de aztán belém csapott a fájdalmas igazság :( Nélküle már nem lesz ugyanolyan, még ha a banda és a rajongók ezt valahogy ki is heverik :(
    LP zenéken nőttem fel, mindig ott voltak mikor szomorú voltam vagy boldog és szerencsére még mindig ott is lesznek míg élek, de sajnos Chester hangját élőben már nem hallhatom. Hatalmas álmom volt ez pedig. Sopronba sajnos nem tudtam elmenni, így hát azt mondtam magamnak "sajnos ez van, de végre megtört a jég, jönnek még ők ide, majd legközelebb"

    Az egyébként felettébb érdekes, hogy miután megvolt Sopronban a koncert, a megérzésem nem hagyott nyugodni és sokszor éreztem azt, hogy ez nagy hiba volt és többet nem hallhatom élőben Chestert. Mikor olvastam reggel a borzalmas hírt, már minden értelmet nyert
  • TBTPumpa
    #937
    Ilyenkor új értelmet nyer ez a dal:
  • Nyiri
    #936
    Tudtam, hogy van Linkin Park de nem nagyon érdekelt. Én teljesen más témára vagyok ráállva zenei téren. De voltam a Volton most és láttam Őket. Egy rohadt tehetséges és zenélni szerető bandát láttam és számomra teljesen ismeretlen számok közül jó párat nagyon is élveztem. A koncert után beszereztem pár albumot és teljesen megértem miért voltak ennyire sikeresek.

    Még úgy is hogy nem vagyok rajongó, teljesen lesújtott a hír :( Nagyon tehetséges énekes volt és szerintem itt vége is a Linkin-nek.
  • TBTPumpa
    #935
    Szerintem az le lesz fújva. Engem sokkal inkább aggaszt a Linkin Park jövője. :(
  • Kongy
    #934
    Kíváncsi leszek ezek után mi lesz az amerikai turnéval, mert még mindig lehet rá jegyeket venni.
  • skinnyman
    #933
    Nekem is, eletem elso LP koncertje volt, sajnos az utolso is :(
  • Renegade
    #932
    :(((

  • TBTPumpa
    #931
    Ezt én is nehezen tudom elhinni... Basszus. :(((((((((
  • Kongy
    #930
    RIP, el sem hiszem, hogy alig 1 hónapja még a koncertjükön voltam...
  • Norbi1990
    #929
    Öngyilkos lett Chester Bennington.
  • Kongy
    #928
    A setlisteket figyelgetem, és nagyon sok Hybrid Theory/Meteora számot is játszanak élőben, One More Lightról általában kb 4-et, és lesz kb 20 szám összesen, szóval szerintem nem kell félni.

    Amit bánok, hogy a Hunting Partyt mellőzik, 2 első album után nekem az a 3. kedvencem.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.05.25. 13:38:28
  • acsati
    #927
    Hát én csalódtam... remélem VOLT-on minél kevesebb lesz erről az albumról. Nehogy azt kelljen majd mondanom, hogy a Brains koncert jobban tetszett :D (szeretem azt is, de ez az új LP album... hát nekem nagyon nem jön be)
  • Kongy
    #926
    ééés kijött az új album. Bátran kijelenthető, hogy egy 100%ban pop albumot kaptunk, ami elég éles váltás a Hunting Partyhoz képest, amiben azért volt jó sok punkos riff meg vokál.
  • Tibi7
    #925
    Sajnos igen. Minőség rendben, de ez már sehol sincs a rock zenétől.
  • Kongy
    #924
    Hallottátok már az új számot? :)

  • Kongy
    #923
    Van egy 30 sec to mars beütése a klippnek.
  • skinnyman
    #922
    Final Masquarade (egyelore csak mtv-n...) : video
    Elsore nekem kicsit tul muveszi :)
  • Kongy
    #921
    Olyan a klipp mintha egy az egyben a True Detective intróját koppintaná... :D
  • Kongy
    #920
    Ennek már a lyrics videója is olyan volt mint egy klipp... :)
  • skinnyman
    #919
    Until It's Gone
    (fosbuk-on latom csak egyelore...)
  • Tibi7
    #918
    Nem leszel egyedül :D
  • Kongy
    #917
    Hát Magyarországon még nem voltak, úgyhogy itt az ideje, hogy jöjjenek valamikor :) Én biztos ott leszek, ha pestre jönnek :D
  • Tibi7
    #916
    Hát most nagyon csúnyát tudnék mondani, de igazából csak rettentő irigy vagyok. :D Attól félek, hogy soha nem lesz lehetőségem élőben látni a kedvenceimet.
  • Kongy
    #915
    Most voltam, Wroclaw-ban, Lengyelországban :) Hatalmas volt, főleg, hogy sikerült jó előre kerülni, mert vihar miatt feloszlatták a tömeget, aztán ott lestük, hogy juthatnánk be előre :D
  • Tibi7
    #914
    Persze, mindig van, én imádom, és mindig csodálkozom is a koncertvideókon, és sokszor nem hiszem el, hogy ezt élőben így bírja. És de. Koncertjükön hol voltál? Én már vagy 10 éve szeretnék menni, de a közelben sehol nem adnak koncertet :/
  • Kongy
    #913
    Chazy lételeme az üvöltözés.. :D Voltam koncertjükön, félelmetes mit tol élőben, még a nem üvöltős számokba is beleüvölt, nagyon durva :D Pl még Catalyst-ben is üvöltött egy sort élőben :D Meg azért, ha megfigyeled nincs olyan albumuk amin nincs üvöltözés. Még a Thousand Suns-ba is belepréselték azt a Blackout-ot. :)
  • Tibi7
    #912
    Igen ez így van, bár nekem a Wastelands másodjára már ütött, viszont a Living Things-et ha rongyosra hallgatom sem fog tetszeni több szám. :D Ízlések és pofonok... :)

    Az üvöltést én is megfigyeltem, és csodálkozom is rajta, mert eddig úgy voltam vele, hogy biztosan tudatosan volt kevesebb az utóbbi időben, mert azért Chesternek sincsenek acélsodronyból a hangszalagjai. Vagy tudja a fene honnan jönnek azok a hangok :D Szóval pl egy lemezbemutató koncerten érdekes lesz ennyi számot végigüvölteni, de nyilván ők tudják mit bír. Mindenesetre én jobban örülök ennek :)
  • Kongy
    #911
    Bizonyos számok megtetszenek 1-2 hallgatás után, mások csak 2-3 után, de van ami ezután sem tetszik meg. :D Wastelands pl ilyen. Nekem valamiért 10-edjére sem tetszik, ahogy az All for Nothing sem, de a többi úgy rendben van, azt mondom.

    Living Things-en szerintem a Lost in the Echo is jó, meg az In My Remains. Persze, egyik sem nagy eresztés, de nem vészes. Ami még a Hunting Party-ban feltűnt, hogy Chester 2x annyit üvöltözik, mint az utóbbi időben, pl Keys to the Kingdom, War, Rebellion, A Line in the Sand, de még a Guilty All The Same-ben és az Until it's Gone-ban is. Ez már majdnem annyi üvöltözős szám, mint amennyi az első 2 albumon volt, de még felteszem azt is, hogy a Keys to the Kingdom hangzásban durvább bármelyik HT/Meteora számnál.
  • Tibi7
    #910
    Na este egy kicsit becsavarodtam már, úgyhogy korrigálom magam. Szóval a living things ami nekem a leggyengébb album, Burn it down, Castle of Glass. Ennyit szeretek róla, a Thousand suns ahogy te is mondod, kerek egész, de nekem mégis túl gyenge, de azért itt már 5-6 szám is van amit szeretek. A Minutes to Midnight-ot meg kifejezettem szeretem, az inkább anno volt furcsa, egy Meteora, meg Hybryd Theory után.

    Sejtettem, hogy változni fog a véleményed, egy meghallgatás után sosem szabad komoly konklúziót vonni :)
  • Kongy
    #909
    Szerintem a Minutes to Midnight volt a mélypont, azon az albumon a mai napig van minimum 2-3 szám, amit egyszerűen NEM bírok végighallgatni. De komolyan.

    A Thousand Suns azért volt jó, mert egy kerek egész volt a lemez, és szólt valamiről, volt egy különleges stílusa. Ha egyben meghallgattad a töltelékszámok is értelmet kaptak. Volt 1-2 gyengébb szám rajta, de volt érdekes próbálkozás, mint törzsi dobokkal, és arab stílussal operáló When They Come For Me például, ami nagyon tetszett.

    Második hallgatásra a Hunting Party-ról is jobb a véleményem, jó album lett, de nem kiemelkedő, Living Things színvonal, kicsit agresszívebb hangszereléssel, vokállal.

    Line in The Sand szintén remek szám lett. Tetszik a visszatérő lassú rész, és a refrén is, meg a mondanivalója is jó.
  • Tibi7
    #908
    Na én is végighallgattam ma, szóval megosztom a véleményemet én is.

    Keys To The Kingdom

    Így elsőre bejön, bár az elején nem tetszik az a huszon pár másodperc...

    All For Nothing

    Azért én nem vagyok ilyen kritikus. Szerintem nem rossz szám, de valóban nem sikerült linkin parkosra.

    Guilty All The Same

    Nekem egyik kedvencem az albumról, sokan fanyalognak a Rakimos rész miatt, de nekem még az is elfér benne. Bár lehet csak azért vagyok ezen a véleményen, mert ez volt az első szám, amit pár hónapja kidobtak a nyilvánosságnak, és sok év után nekem az első volt, amiről a az első két album jutott eszembe.

    The Summoning

    Hát ilyen töltelék mindig van, nem tudom mire jó, de egy kattintás továbbmenni.

    War

    Nagyon nem tudok mit mondani. Nekem túl punkosra sikeredett, de nem tragédia. Nem lóg le a lemezről.

    Wastelands

    Itt eléggé ellentétes véleményen vagyunk. Most szövegtől eltekintve tetszetős az egész szám, egyik legjobb az albumon.

    Until It's Gone

    Nagyon eltalálták ezt a számot is, nem tudok belekötni sehol sem. Amit mondasz, abban van igazság, de nyilván nem árt nekik sem egy olyan szám, amit több embernek el lehet adni.

    Rebellion

    Nem élek a te kifejezéseddel, de valóban brutál jó.

    Mark The Graves

    Nagyon tetszik ahogy elindul a történet, de aztán a vokál az elején hazavágja a számot.

    Drawbar

    Hmmmmm.... mikor megláttam, hogy Tom Morello, akkor azt vártam, hogy ütni fog, de nagyot. Hát ehhez képest nekem ez a legnagyobb WTF???

    Final Masquerade

    Nekem közel sem fénypont. Kellemes szám, jól esik a fülemnek, de összességében elég lagymatagra sikerült.

    A Line In The Sand

    Néhol ismerős elemeket vélek felfedezni, de ettől függetlenül méltó zárása a lemeznek, nagyon rendben van ez is.

    Összességében boldog vagyok. Az előző 3 albumról nekem csak néhány szám lett kedvenc, itt viszont szinte mindet szeretem már első hallgatásra, nem kell emésztgetni napokig, mint az elmúlt években. Nálam egy lapon van ez a lemez a Meteoraval és a Hybryd Theoryval. Végre.

    A Thousand Suns-t remélem csakk viccnek szántad :D Az volt a banda mélypontja (bár nem véletlenül).
  • Kongy
    #907
    Na kijött az új album, akit érdekel véleményem a számokról így elsőre:

    Keys to the Kingdom

    Nem rossz, az üvöltözős refrén azért ott van, egyetlen negatívum, hogy a torzítás gagyi szerintem, emiatt a hangzás olyan lesz, mintha komolyan egy ezer éves laptopból szólna a zene.

    All For Nothing

    WTF?! Ezt nem is fogadom el Linkin Park számnak, mi az, hogy ez a Page akárki énekli?! Kurva gyenge, amin még Mike részei sem segítenek.

    Guilty All The Same

    Alapjában véve nem rossz, dallamos, jó a gitár, a refrén is, csak az a Rakim ne lenne. Hót gyenge miatta a bridge, nem tudom ezt miért így csinálták meg...

    The Summoning

    Értelmetlen, és szerintem felesleges, meg úgy igazából dallam sincs benne...

    War

    Chester ordítása nem rossz, de ez is mintha túl lenne effektezve, így összességében a gagyiság látszatát kelti.

    Wastelands

    Nem tetszik. Szöveg fantáziátlan szvsz, ahogy a dallam is, és a raprészek meg kínosak. Az album mélypontja.

    Until it's Gone

    Nem rossz, de ez olyan mainstream tilitoli popszám nagyjából. Hallgatható, de semmi extra.

    Rebellion

    Az album fénypontja, a hangzás végre normális (ehhez ugye egy másik együttes gitárosa kellett... LOL), a refrén is jó, szóval tetszik.


    Mark The Graves

    Hangzásra jó, helyenként ugyan zörgős, de az alappal nagy baj nincs. Mégis kicsit felemás, mert a vokál tinglitangli a jó alaphoz képest... Nem értem ezeket a srácokat manapság komolyan mondom.

    Final Masquerade

    Na a másik fénypont az albumon, szerintem jól sikerült, az alap is rendben van itt is meg a vokál is.

    Hát nagyon felemás összességében az új album, még 1-2 számot kihagytam, azokra lehet majd még később visszatérek.
    Ennél még a Thousand Suns is jobban tetszett, de komolyan.... :D

  • Kongy
    #906
    Új szám. Hát nem rossz, de a teaserhez képest csalódás, kicsit több ordítást vártam.

  • Kongy
    #905
    Na igen erre gondoltam :D Nem rossz, bár Mike mellőzése annyira nem tetszik.. ez a Rakim gyerek elég gyenge.