984
  • mateos
    #1
    Szerintem Qrva jó
  • Coine
    #2
    nem rossz, crawlin
  • mateos
    #3
    jaja
  • Marki
    #4
    Nem rossz,de lehetne bennük több káromkodás.
  • D3t0nat0r
    #5
    A legjobb a Pushing me away... meg az In the end, meg a...
  • Zrasf
    #7
    www.freeweb.hu/mp3market/index2.html

    Linkin Park Rulz !!!
  • HC-3
    #9
    linkin park bovli zene
    lefogadom hogy nem is lesz tobb albumuk
    roszabb a crazy townnal
  • G@b0r
    #11
    hácé3 fax vagy mennyé britni-t hagatni vazze
  • Factor_007
    #12
    ÁÁÁÁÁ a legkirályabb amit hallottam!!!!!!
  • ecet
    #14
    Zrasf :

    HC-3 :
  • HC-3
    #15
    latom sok divatrocker beindult :o)))
    meg a rockot is megszegyenitik ezek a kocsogok
  • mainruler
    #16
    Én csak az énekest sajnálom, mert nagyon jó hangja van (és gondolom egyértelmű, hogy nem a nevetséges, ultrafos, bóvli rapperre gondolok), kár hogy egy ilyen szarra pazarolja a tehetségét. Én a helyében sürgősen zenekart (bár ez a megnevezés jelen esetben sántít kissé...) váltanék.
  • balumaci
    #17
    jaja,nagy rakás lószar az egész!
  • Mp3Pintyo
    #18
    Itt megtalaljatok 3 videoklipjuket:

    Mp3Portal

    Limp Bizkit - Rollin (Uncensored)
    Linkin Park - In The End
    Linkin Park - Crawling

    A videoklipek hangulata szerintem nagyon jo. Foleg a Final Fantasy-hoz keszult videoe.
  • Kolbasz
    #20
    Csácsá!

    Azt kell hogy mondjam, a Linkin Park jó. És ez így van, kár görcsölni! Mondom miért:
    Kezdeném azzal, hogy eladtak rohadt sok lemezt, rohadt sokan szeretik őket, kaptak egy halom díjat. Szarok rá, mások is kaptak, akik nem érdemelnék meg, illetve nem csak azoké a díj, akik kapták, hanem azoké is, akik mögötte állnak. Gondolok itt monnyuk Britnire, Christina Aguilera-ra meg még nemtom kikre.
    Viszont a Linkin Park olyat csinál, amit más nem. Ez a zene nem rock, tisztelt rokkerek. Ez a rock, rap és elektronikus zene egyedi ötvözete. Ez egy hibrid, ami jól sikerült. És ők ezért a teljesítményért kapták a díjakat. A maga műfajukban jók, mert egyedi-t és eddig utánozhatatlan nyújtottak.
    Az viszont igaz, hogy forrhatnak még egy kicsit.

    Kolbi
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    melyik az FF kilpje?
  • JHetfield
    #22
    o a reanimationra gondolt, de annak semmi koze nincs hozza:]
  • zseniarc
    #23
    Linkin Park az ehhez a korhoz készült csúcsjó és egyben utánozhatatlan zene, akik meg fikázzák itt elég ha egyszer elmondják a véleményüket elsőre is teljesen le tudját őket szarni a Linkinesek nem kell hozáá több szidalmazás
  • mainruler
    #24
    Jesszusúristen...

    "mert egyedi-t és eddig utánozhatatlant nyújtottak"

    Hol élsz te?? Szereteném megjegyezni, hogy a zene, mint műfaj születése nem 2000-re tehető ám!
    Bár úgy tartja a mondás, hogy egy csecsemőnek minden viss új...
    Először meg kéne ismerni a tényeket, aztán hangoztatni, hogy "egyedi és utánozhatatlan". Ez az utóbbi szó különösen fáj. Hát, ha valakinek nincs joga az utánozhatatlan szót használnia, az a Linkin Park. Meg még néhányan.
  • mainruler
    #25
    vicc
  • JHetfield
    #26
    csak az a gaz, hogy oket ugyse fogod tudni meg gyozni:] szal felesleges ezen lovagolni... inkabb ne foglalkozz vele:]
  • soul
    #28
    Király.....
  • PResident Evil
    #32
    azér a rakció idő megvan...

    2003.jan ---> 2003. jun.
  • PResident Evil
    #34
  • I.C.ram
    #37
    Nem tudom miért szereti mindenki ezeket a kaki divatzenéket!

    Limp Bizkit=Linkin Park=Bloodhound Gang etc etc...
  • mainruler
    #41
    Na, akkor tisztázzuk már le végre a dolgot.

    Amire az előző két hozzászólásban próbáltalak rávezetni: Nem létezik olyan lista, mely a Linkin Park-hoz hasonló zenét játszó bandák nevét tartalmazza. Azon egyszerű okból kifolyólag nincs ilyen, mert a LP semmiféle "kezdetet" nem jelent a zenében -tehát nem létezhetnek olyan bandák, melyek őket másolják-, sőt, épp ellenkezőleg, a 2003-as állás szerint ők az egyik végpont. Ez annyit tesz, hogy ami a zenében (mint műfajban) 2001-ig történt (asszem akkor alakulta...ööö...akkor rakták össze őket), azt a LP legfeljebb felhasználhatta -mint ahogy tette is-, de nem tehetett hozzá semmit. Következésképpen legfeljebb egy olyan listát lehetne írni, mely azon zenekarok nevét tartalmazza, melyekhez hasonló zenét a Linkin Park játszik. Ez egy nagyon fontos különbség, melyet feltétlenül meg kéne értened. Enélkül ugyanis értelmetlen egyáltalán beszélni is a dologról.

    Felmerül a kérdés, hogy miért is sikeresebb a legtöbb nu metal bandánál a Linkin. A válasz elég egyszerű: Mivel ők az egyik végpont mostanában, egyértelmű a képlet, amit a producer követett. Ja persze, ezt még nem mondtam. Ne áltasd magad avval, hogy Chester meg a többiek írják/rakják össze a zenét. Ez a producer dolga a multikiadóknál -Sony Music és társai-, mint ahogy a banda összerakása is, ezért is olyan szép ez az egész nu metal dolog, hisz a tagok/bandák tetszőlegesen fel/lecserélhetőek, ha az igény felmerül. Linkin-ék mint erős pozitívumot emlegették magukkal kapcsolatban, hogy őket legalább nem kellett összerakni, igaz azt is elismerték, hogy a Park előtt egyetlen közös/szóló lemezük sem jelent meg. Vagyis azt mondhatnak, amit akarnak...a messziről jött ember klasszikus esete... :-D

    Ja, az örökérvényű recept: Végy egy féltucat ide-oda ugráló majmot és játszass velük "klasszikus" nu metalt: zsírtalan, primitíven egyszerű riffek -ezek tetszőlegesen felhasználhatók bármely, az adott multikiadónál levő együttesnél (így nem kell fölöslegesen fáradnia a producernek), hisz a rengeteg skratch-elés és a rap miatt úgysem hallatszanak-, siránkozós, a tinik zűrzavaros lelkivilágára ható szövegek -elegem van a szüleimből, bassza meg az egész világ, engem senki nem ért meg, stb.-, gagyi rapszöveg a sikonyálós részek (szerintem elviselhetővé tételére) kiegészítésére. Végül az egészet a producer által felbérelt hivatásos nótakovács rakja össze (ha ugyan a szövegeket is nem ő írta, bár ez opcionális. Írhatja a producer vagy a nótakovács, legvégső esetben pedig -ha már az előző kettő kóros ötlethiányban szenved- az együttes valamely tagja.).
    Voilá! Kész a nu metal album.
    A Linkin Park azért lett sikeresebb a magadfajta műfaji mindenevők között, mert még tovább lágyította a KoRn koppintásával elindult nu metal receptet, s egészen odáig jutott, hogy a számok mondjuk úgy 70%-ban kutyaközönséges amerikai stílusú rockzenének minősülnek (Bon Jovi-tól kezdve akár Avril Lavigne-ig), a maradék meg ugye a nu metal. Talán még annyit lehetne hozzátenni a dologhoz, hogy a Linkin némileg eltérő keyboard-okat játszik, mint a színtér nagyja. Szerintem ez kavarhatott be neked, már ami az "egyedi és utánozhatatlan"-t illeti.

    Nem beszéltem még a nu metal másik klasszikus vonásáról: A külalak.
    Hát egyszer vannak ugye a KoRniták (sportszerkó -Adidas!-, rastafrizu, baseball sapka, stb.), mint például a P.O.D vagy az Ill Nino. A Limp Bizkit ebből a szempontból érdekes átmenetnek tekinthető a baseball sapis és a bohócos bandák között (az ember mintha fura viselkedésű majomfajtákat tanulmányozna, nemde?!), Wes Borland gitárosnak köszönhetően.
    Egy másik csoport az előbb említett bohócosok klubja. Ők nevetséges öltözékkel és maszkokkal/arcfestéssel "hódítanak". Őket akár -ha kedvünk tartja- tovább is oszthatjuk egyszerű bohócruhásokra és olyanokra, akik undorító és bizarr jelmezekbe bújnak.
    Joggal modhatod, hogy "de hát a Linkin! Hisz ők nem használnak semmilyen külcsínt!" Való igaz. Ők olyan image-t választottak, mely a tinirock bandákra -Avril Lavigne, A, stb.- jellemző inkább, ezzel is bizonyítva, hogy a management itt is inkább a legnagyobb tömegeket vonzó kommersz-rock-ra helyzte a hangsúlyt. Tegyük hozzá, joggal. Hisz egy csomóan majd' megőrülnek értük... ;-)

    Végezetül még néhány dolog:

    1. Talán a fentiekből kiderült számodra, hogy amennyiben listát akarnék írni azokról az együttesekről, melyekhez hasonló zenét a LP játszik, akkor felsorolhatnám az összes mai rockbandát, úgyanúgy mint bármyelyik nu metal zenekart. A Linkin Park soha nem volt és soha nem lesz sem egyedi, sem pedig utánozhatatlan együttes, lévén csak egy a multikiadója kreálmányai közül, s ha a jónép úgy akarja, szépen le fogják cserélni valami újabbra és talán valami még gagyibbra.

    2. Ha az általad alant felsorolt bandákat nézem, s hozzáveszem még azt is, hogy saját bevallásod szerint mindenevő vagy -tehát nem töltesz/töltöttél túl sok időt metalzene-hallgatással-, akkor nem igazán lehet csodálkozni azon, hogy a Linkin Park-ot egyedi és utánozhatalan együttesnek tartod. Ugyanis a felsorolt bandák egyike sem tartozik a nu metal vonalhoz (inkább punkizlésűnek mondanám a húgodat(sokak szerint még a SoaD is erős punk-koppintó, zenekart is mondtak, de most nem emlékszem, melyik volt az. Ha érdekel, utánanézek)!!
    Nos, így meglehetősen könnyű tévútra kerülni...

    3. Még mielőtt megvádolnál, közlöm: Semmiféle személyeskedés nincs a mondandómban, nem tartalak szánalmak pöcsnek, retardált korcsnak amiért Linkin Park-ot hallgatsz. Ugyanakkor annak tartalak, amiért Tankcsapdát hallgatsz. (Na jó, ez csak vicc volt! :P)
    Csupán annyit szeretnék elérni, hogy te és a hozzád hasnló gondolkodásúak tisztán lássák a dolgot: Ez a mostani nu metal őrület minden bandájával és külsőségével együtt sem egyéb, mint ugyanolyan termék, mint a Mars szelet vagy a Libero pelenka. A "gyártók" ugyanúgy igyekeznek eladni ezt is, mint a chipset vagy a Fantát, és ugyanúgy rivalizálnak is egymással a piaci elsőségért, újabb és újabb együtteseket kreálva.
    Az egész felhajtásnak semmi köze az igazi zenéhez, csupán egy jól eladható tömegcikk. Pia, cigi, nu metal.
    Azt szeretném, hogy ezt megértsd, s hallgasd csak ugyanolyan lelkesedéssel mint azelőtt, csak jusson mindig az is eszedbe, hogy mit hallgatsz, és ne tartsd többre, mint ami!

    4. Helyesírási hibák...de ezt az egészet most már nem fogom átnézni...szóval...
  • blackgamer
    #42
    Linkin Park - Somewhere I Belong.mp3
  • blackgamer
    #43
    Linkin Park - Meteora Don't Stay.mp3

    Linkin Park - Meteora Breaking The Habit - Abyss.mp3
  • O0D:
    #44
    fuck.
    rohadékok mi a szart lehet szeretni ilyen buznyák nyálon ?????????
    hogy rohadna le a fejetek
  • blackgamer
    #45
    "Tudom, haragszol a világra,
    Fekete pontot kaptál iskolába'
    És otthon jött az ejnye-bejnye, de a haragodat ne itt vezesd le
    Gyűjts szalvétát, vagy bélyeget,
    Nintendózz, vagy írj verseket
    A réten lepkét kergetve már nem lennél a terhemre

    Nincs szükségünk rád, nekünk itt nincs szükségünk rád!!!"

    by Smafu
  • Lteebee
    #46
    Vagy ahogy a metalhammer-ben írta az egyik szerkesztő:

    Tulajdonképp kire haragszol és miért?
  • Cipher
    #47
    Mit tudtok erről a linkin park jay-z -ről?
  • BADE
    #48
    Hát elég szar,de ez csak az én véleményem.
  • flashX
    #49
    naon szar.
    ha akarod letöltheted a linkin.hu-ról
  • Wing Rockling
    #50
    jay-z? pfff... Az már alapból szar lehet.
  • flashX
    #51
    én kiuntam a linkin parkból
  • Vlala #52
    a második albumuk igencsak felhúzott, olyan, mint ha a Hybrid Theory-t hallgatnám karcos CD-n... amúgy az első jó
  • flashX
    #53
    igen csak az első a jó a több szar
  • Solid Snake GH
    #54
    A Meteora is elmegy, azon is van pár ütős szám.
    Viszont a Hybrid Theory tényleg mind fölött áll.
  • blackgamer
    #55
    nekem a legelső számuk tetszett Crawling és a klip is jó, viszont a többi klip első albumról emészthetetlen számomra,
    és a második albumon valahogy dallamosabbak a dalok, nekem a 2. jobban tetszik és a klipek is csiszolódtak (legalább nem repülő bálna meg szitakötő van bennük)
    szó a klipek is javultak