110
Half-Life mod: Day Of Defeat (DoD)
  • RolikaHH
    #110
    Hello!
    Énis ugyanezt vettem észre hogy nem lehet megváltoztatni a nevet.Steamen is hiába.
  • JetiRulez
    #109
    Hali!
    Egy olyan érdekes dologgal találtam szembe magam, hogy nem tudok a játékban nevet változtatni. Valami olyasmit ír a menüben, hogy a Steam profilomban kell módosítani, de ott meg is van csinálva. A játék mindig automatikusan nevez el minden f@sznak.
  • csokalaci
    #108
    ezt most ugye csak hülyeségből írtad?
  • tommmmmmmmmmm
    #107
    Not Found

    The requested URL /blueyondergames/halflife/modifications/dayofdefeat/patches/win32/dod_v20.exe was not found on this server.
    Apache/2.2.3 (Red Hat) Server at gamefiles.virginmedia.com Port 80
  • tommmmmmmmmmm
    #106
    A dod-ot csak interneten leht játszai. Nics valami sigle palyar mod
  • mac100
    #105
    köszi szépen megis próbálom
  • V43 1105
    #104
    Szerintem, Half Life 2 kell neki!
  • mac100
    #103
    Sziasztok lenne egy kis problémám, letöltöttem a DoD Sourcet, valami
    gcf fájlt használ , hogyan kell elinditani, vagy milyen más játék kell hozzá (HL2, SC:Source). Segitségeteket megköszönném. :-)
  • domy75
    #102
    Sziasztok, megvettem a Counter Strike source-t, amely csomagban benne van a Day of Defeat: Source is. A CS-vel nincs is gond de a DoD nem indul, bevillan a menü képernyő utánna kilép és error üzi" Platform Error: module failed to initialize". Sajnos nem tudom mi lehet a gond és ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszi. Konfigom: ASUS P5B Deluxe, Core 2 Duo 6700, NVidia 7950 GT, 4 GB DDR-II 800 Mhz RAM. Talán nem szeret valamit a konfigomban?
  • jimy jum
    #101
    na ha vaki akkar játszani akkor olyan fél 9 re visszajövök
  • jimy jum
    #100
    Nincs kedve vakinek neten játszani?
  • kinggabor
    #99
    hy
    ha akarsz akkor tudunk egymás ellen jáccani
    csak ír msn re a [email protected]
    a részleteket ott megbeszéljük
  • MORO67
    #98
    sziasztok tud valaki a játékhoz olyan szervercimet mondani ahol el is indul a game kulcs nélkül???segitsetek tört szervert találni vagy adjátok meg légyszi azt ahol ti már játszottatok köszi.
  • KILROY
    #97
    jóak.
  • Adler
    #96
    megvan valakinek a cd-s változat,ami fut a hl nélkül is.
    láttam valahol,de 7 rugót azért mégse
  • lachun
    #95
    Toborzó video axis beálitotságú playereknek :)
    http://hupihun.uw.hu/
  • FLeK0
    #94
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1070780673
  • BC
    #93
    hali emberek. élesszük ujra ezt a szobát. jöjjön vki hősökkre STEAM DOD ni. unatkozom egyedül :)
  • FLeK0
    #92
    nah
    meg ma kijon az 1.1es verzio a Steamen.-
  • Lacc
    #91
    Arrrgh. Itt.
  • Lacc
    #90
    <a href="http://www.dod.hu">Itt </a>biztos találsz néhányat :)
  • Aquli
    #89
    beraknatok egy par kepet?
  • Lacc
    #88
    Na mi a helyzet, senki nem tolja itt ezt a frnakó modot? Én régebben játszottam vele rendszeresen aztán szüneteltettem. De most van új verziója ha jól tudom, ki is akarom próbálni. Nem tudja valaki hogy miket újítottak benne? Van-e még magyar server, stb.?
  • Forrest Tomee
    #87
    Megjelent a SturmBot ( legjobb bot a DoD-hoz ) új verziója ami 1.0-hoz készült.
    http://www.sturmbot.houstondod.com/
  • PszihoApu
    #86
    köszi szépen még egy kerdésem lenne honnan tudnák letölteni mappokat a dodhoz köszi szépen is előre
  • Long_Gun
    #85
    Ja, és kell id minden szerverre, nem tört 1ik se.
    (azaz az eredeti hl vagy retail cs széria száma)
  • Long_Gun
    #84
    ALMAfa a folyoparton|186ms|152.66.229.44:28000
    Negy Patkanyfos|191ms|212.92.18.121:27015
    Atomdiszno DoD v1.0|266ms|157.181.162.12:27015
  • PszihoApu
    #83
    Nem tutok ip cimeket a dod hoz_
  • Strahd_
    #81
    Tényleg annyir a szer lett az 1.0 verzió amit most kiadtak??

    vagy maradjak meg a 3.1 nél inkább?
  • Petyus_
    #80
    Na felfedeztem én is a DoD-ot nagyon jó! A HL engine gyengéitől eltekintve tökéletes játék. :)
  • dikki*yysw
    #78
    Huh, hát half-life.hu -n biztos van ilyen. Sajna counter-strike.hu -n már régóta húzzák a felújítást, és addig nincs letöltés :/ Szal hl.hu, vagy külföldi cs-s oldalak.
  • dikki*yysw
    #77
    A teljes ugyanaz lesz mint ez. De csak warezan lehet letölteni, vagy megveszed. De ahhoz nem kell HL. Szal azt is megéri megvenni mert ugyanúgy lesz egy keyed.

    MOHA: MEGYEK OSZT HENT AKCIÓ

    Nem MoH:AA :) Tudatlanok :))
  • PszihoApu
    #76
    Na hali megint van egy kérdésem letöltöttem a HL 1.110 pechet de instaláláskor ezt írja ki:(Pedig nekem eredeti HL cd van)
    : An I/O error accirred while instaling a file.This is normally causei by bad installation media or a corrupt installation file
    Honnan kéne letöltenem az 1.110 pechet hogy jó legyen Én a SuperGamez ről szedtem le
    Válaszotokat is köszi
  • dikki*yysw
    #72
    Hogyne lenne! ASE-ban keressél, aztán MOHA.
  • dikki*yysw
    #71
    Igen.
  • dikki*yysw
    #68
    A retail verziót a CS-ből sem lehet letölteni. A modot mindig is le lehetett. Én ezt mondtam, az már megint más kérdés hogy te nem értesz meg egy mondatot!
  • BadGuy
    #67
    Olyan sose lesz hogy nem lehet ingyenesen letolteni barmelyik verziot. CS-nel se jatszhattak el pedig az meg mindig nagyobb hal mint a DoD
  • BadGuy
    #66
    A v1.0 patch frankon levitte az fpsem 40-30rol 15-25re, szal dod=jatszhatatlan mostmar(az en configomon ami igencsak elavultnak mondhato). Pedig deszerettem :)
  • dikki*yysw
    #65
    Ez
  • dikki*yysw
    #64
    1110-es paccs kell, anélkül NEM megy.