269
Ruins of Myth Drannor - az első D&D 3E CRPG
  • Ryleh
    #269
    egy fanatikus feltoltott a youtube ra 300 nal tobb reszben egy vegigjatszast,,,
  • Gustafson
    #268
    Játszik még valaki a Pool of Radiance 2-The Ruins of Myth Drannor-ral? Az elején elakadtam, nem tudom, hogy kell megtalálni a két rejtozkodo elfet (Nuttle-val beszéltem, elmondta a knock-knock varázsszót).
  • Gary
    #267
    Nem kellett, csak simán anonymous-ként is beengedett, de nem mindig élt a szerver. Naponta többször is próbálkoztam és egyszer csak sikerült.
    Persze, azóta leállíthatták...
    Innen szedtem le a Commandos 2 első 2 CD-jét is...
  • Icebird
    #266
    csak igy? nincs felhasználónév v. jelszó?
    kapcsolathívás hiba
    please!
  • Gary
    #265
    Én innen szedtem le (FTP): 157.181.44.30
  • Icebird
    #264
    Tud valaki full verzió(rip) cimet?
  • Gary
    #261
    Csak csatlakozni tudok a "nemízlik" népes táborába!
    Pár napja raktam föl, de kérdem én ha már van 1.1-es install patch, akkor miért kell a C-n is annyi hely, amennyit a telepítés megkíván?
    Kicsit szomorú, hogy kb. 5-6 óra játék után már a mentett állásokban matattam és nem a játékban kalandoztam. Egy kis HP és tulajdonság tuning után sem lett élvezetesebb a földalatti bolyongás. :(
    Egy pozitívuma a dolognak, hogy újraírható CD-re másoltam! :))
  • MZ/X
    #259
    Hat nem tul jo velemenyeket olvasok errol a gamerol. Ennyire elbasztak? Pedig az eredeti anno mekkora kiraly volt...
  • Demeter
    #258
    Én figyelmeztettelek cimbora, hogy nem lesz sétagalopp! No de mind1 hisz saját kárán tanul az ember, nemde?? :))
  • skorpio7
    #253
    Inkább próbáld ki , ha nem akarsz zsákbamacskát venni vagy letölteni , akkor inkább töltsd le a demó-t és azután ítélj .
  • I.C.ram
    #252
    nagyon szar a jatek?? mert nekem azt mondtak hogy sazr de azert meg remenykedem
  • Rincewind
    #251
    Klatty ide!
  • skorpio7
    #248
    OFFtopic

    Dikk(ma) !
    Képzeld , nem volt fent 15 percnél tovább a supergamez ftp-jén B&W music addon .Ha tudsz esetleg egy helyet , akkor felrakhatnád majd nekem .

    ONtopic
  • skorpio7
    #246
    Talán ha a "Kange ftp" topic-ban érdeklődsz , tudnak segíteni .
  • I.C.ram
    #245
    VALAKI MONDJON MAR EGY CIMET egyaltalan valaki figyel ram? vagy csak minidg a sajat problematok van szemelott?
  • I.C.ram
    #244
    szerintem megeri csak en se tudom leszedni.. :(((
  • I.C.ram
    #242
    honnan szedhetem le? az isot es akkor en is irhatnek tapasztaltokat :))
  • EqUiNoX
    #240
    Aggyisten! Két napja jáccom, vagyis inkább probálkozok vele, de ellentétben az előttem szólókkal, eddig még semmi bajom. Az tény, hogy kissé szokatlan a diablo után, dehát nem action-rpg, hanem vérbeli rpg lenne, vagy mi :] A harcok sem olyan vészesek, igaz, kissé hosszadalmasnak tűnnek, de hát a élő szerepjáték találkozókon sem fél perc, és lépünk tovább a rakás hullán. Azzal egyetértek, hogy valami szöveg log nem ártana, hogy vissza tudjam olvasni, mi is történt, és a párbeszédek is lehetnének részletesebbek. Egyetlen dolog van, amit nagyon utálok benne, az pedig a képernyő scrollozása, de hát muszály megszokni sajna. Mindezek ellenére nemrossz kis rpg, az év végi dömpingig bejár talán. Szoval ajánlom mindenkinek, aki 1-2 hétre félre akarja tenni a cs-t vagy a diablot. No, további jonapot!
  • M.A.D.
    #239
    Ez lenne az a Patch, ami ma jelent meg 1.2.
  • KH
    #238
    és milyen szinten vannak?
  • MZ/X
    #237
    Betrayal at Krondor rulez :)
  • I.C.ram
    #235
    honnan szedhetnem le az isot?
  • Rincewind
    #234
    Én anno végoigvuttem a Betrayal at Krondort, meg a Wizardy-val is játszottam! De még mindig azt mondom, hogy ez jó game...
  • KH
    #232
    Go for CIV3!
    Go for The Darkest Day! (unofficial BG2 add-in modification)
  • Rincewind
    #231
    Azért csak nem lehet olyan rossz a játék, hisz már második hete vezeti az eladási statisztikát :))
    Go go PoR2! :D
  • Wenik
    #229
    Udv

    Ha valakinek nagyon "behalnanak" a kariai a KH altal emlitett Wand of Resurrectrion-t a elso labiban abban a szobaban talaljatok meg a polcon ahol a magus NPC (Jarial) van, hacsak nem randomba tesz be targyakat.
  • Kolbász Cápa
    #228
    Nekem az élőhalottak ellen nagyon bejött a turn undead /teljesen leblokkoltak ..én meg szépen agyba főbe vertem őket/
    A tolvaj meg jó pár rejtett ajtót megtalál !!
  • MZ/X
    #227
    Nezem a varazslatokat a Gamebansheen, de egy csomo hianyzik: Mordenkainen Sword, Animate Dead, elementalok megidezese, stb. Ezek most ki lettek hagyva a jatekbol, vagy a 3rd Editionban sem leteznek mar? Mindenesetre sokkal benabb igy a magus mint az AD&D-ben. Ha az emlitett spellek hianyoznak, egyaltalan erdemes meg magust inditani? A tobbi varazslata eleg tre'nek tunik.
  • Jockey
    #226
    köszi KH a felvilágosítást..
    az 3al ezelőtti kérdés tárgytalan..
  • Jockey
    #225
    figy és akkor az elején nem is használtál tolvaj képességekeT? pl zárnyitás stb..??
    vagy szintlépéskor egyből dualoztad? v
  • MZ/X
    #224
    A 34-es erohoz jo viszonyitasi alap, hogy allitolag a Schwarzenegger atszamolva csak 13-as ereju. :)
  • MZ/X
    #223
    Regebben az AD&D-nel lattam olyan tablazatot, ami az egyes fajoknal elerheto max. szinteket jelezte (pl. elf varazslok csak 16-os szintig mehetnek). Van ilyesmi a 3E-ben is?
  • qwaz
    #222
    Haaaat.... Szerintem nem nehez a jatek, csak menek elore es semmi nem all meg elottem...immar 11.szintu a csapatom.Mondjuk az osszeallitas is erdekes, lehet hogy ezert konyebb nekem:
    felork barbar
    felork harcos/pap
    felork pap
    felork tolvaj
    Csapatba bevettem a jatek elejen talalhato sorcerert meg egy elf cleric leanyzot:)
    tulkeppen az van hogy az elso 4 kari megy elore es hentel... az elfecskem csata utan gyogyit a varazslonal meg nyomogatom a spacet...
    Ami nem tetszik az a tomenytelen varazstargy... +3-4 es targyakra mar csak legyint az ember...
    Jah: a legjobb fegyverek azok amik duplazzak, triplazzak, sokszorozzak a sebzest, igyekezzetek ilyet hasznalni,meg ha kisebb a plussza i mint a tobbinek:)Mondjuk nekem a felorkok talalati aranyaval nincs gond, (23 a panak az ereje....)
  • Wenik
    #221
    Az en csapatomnak(ember barbar, ember paladin, torpe pap(mostmar pap/tolvaj), felelf vari) hala az egnek nem okozott kulonosebb problemat a zombi lord( bar akkor mar 3. szintuek voltak). A csapatomon mindig van aldas, ill. a ket elso karin vedelem a gonosztol.
    A varazslom ahogy meglepte a 3. szintet egybol lohetett 2 MM-et(meg ujra sem kell menubol kivalasztani csak loni :))

  • Jockey
    #220
    aham..
    szóval ha jól értem addig aludjak míg vissza nem tér a szerencsétlen?
    pl a kezdés után közvetlenül leverték egy csapással a clerikem és a tolvajom is, de csak a tlvaj kelt fel de csak a második alvásra:)
    hehe, lehet el kell töltenem egy hónapot is akr mire felkel a papom?:)
    mókás
  • KH
    #219
    szerintem a barbár akkor tud kétszer támadni egy körben, ha érvényesül a cleave featje (legalábbis mikor az első játékomban egy félork barbárt generáltam próbaképp ezt vettem észre)
    ezt a barbár az egyes szinten kapja meg, a paladin csak a nyolcadikon...mást még nem tudok
    lehet hogy itt is működik valahogy az, hogy magasabb szinten többet lehet támadni, meg kéne nézni a szabálykönyvben (mondjuk én azon eléggé leakadtam, hogy a ghoulok hármat támadnak körönként!)


    fekvő kari
    ahogy Wenik írta úgy van -1 - -10 HP-ig a karakter még csak annyira sebesült, hogy elveszti az eszméletét, ekkor folyamatosan vérzik, és úgy tudom talán körönként (ami ugye elvileg 6 mp) veszít egy további HP-t, a karakterek Heal skillje arra való, hogy ezt a vérzést megállítsa, tehát elvileg ezzel tudod stabilizálni az állapotát, hogy utána felkeljen rá kell nyomni egy gyógyítás varázst, vagy a fejire kell önteni egy gyógyító italt
    ha ez alá lemegy (mármint -10 alá, folyamatos vérzéssel, vagy valaki letaglózza, l. kis történeteim a zombie lorddal :) ), akkor meghótt, lehet feltámasztani, ha van olyan spelled, vagy van olyan pálcád (én mán találtam egy W. of Resurrectriont valahol az első fu&#<;ng labirintusban)

    érdekes módon a felvett hármas szintű sorcerer nálam nem dob kettő MM :(
  • mad mind
    #218
    A cleave (kaszálás) képességgel függ össze. Ha a karaktered kaszálással megöl egyellenfelet (egy ütéssel öl és közben a progi kiírja, hogy használtad a Cleave képességet), akkor van lehetőséged mégegyszer támadni.
  • Wenik
    #217
    Hello

    Ha a HP erteke -10-nel kisseb akkor mar hiaba alszol, ahogy eszrevettem. Magyaran akkor mar nem ajult a kari hanem meghalt.--> mondjuk merget nem vennek ra, de ez a tapasztalatom.

    Valaki nem tudja a paladin es a barbar mikor tud 1 korben 2x tamadni ?
    Mert a 3. szintu vari mar kettesevel lovi a MM-et de ok meg csak 1x tamadnak sajna .
  • KeviN
    #215
    Kulonbe is most talaltam 1 sokkal jobb gamet :) Mar meg is rendeltem... eletem 2. penzert vett jateka lessz :) Uplink rull :)
  • KeviN
    #214
    Haaaat nemtom...en pont e miatt hagytam abba a jatekot...mar a tokom televolt, hogy kinyirok 1 nagy halom shadowot, meg 2-3 master shadowot (mindezt egy 4-5. szintu partival) es nem kapok ertuk osszesen 150 xp-nel tobbet...hat kapjak be.