303
Windows Tippek Trükkök!!!
  • Richard90
    #303
    szerezz be egy windows xp-t
    azzal nem lesz ilyen gond (szerintem)
  • Furky
    #302
    Sziasztok!
    Kaptam egy linksys wlan-os routert, és hozzá egy linksys wlan-os usb adaptert. Win 98 se sehogy sem akarja felismerni az usb-s adapteremet. 300as celeron, abit bh6-os alaplappal. pedig már netről leszedtem hozzá a legújabb drivert is, de nem megy. felnyomtam a win 98 se unofficial update-et is, de az sem segített. Más USB-s eszközökkel nincs baja, csak ezzel. Saját gépemen tökéletesen működik az adapter. Ötlet?
  • Richard90
    #301
    hali
    hogyan lehet a bejelentkező képen a szöbeget átírni??
    azt gondolom hogy a regeditbe de pontosan hol?
  • marsu
    #300
    Sziasztok.

    Hogyan tudom megnézni, hogy milyen modem van a gépemben, úgy hagy nem szedem szét??????

    (33kb/s vagy 56kb/s)
    Windows Xp-ét használok.
  • qwert
    #299
    Videokártya?
  • qwert
    #298
    :-)))))))
  • sazsmadar
    #297
    Hali mindenki! Van 1 érdekes rejtett fileom a windows könyvtáramban. A neve ?????????4
    Nincs kiterjesztése, és 767,4 Mb zabál fel. Amikor törölni szeretném, akkor pedig azt írja ki, hogy a file nincs meg. Mi a bánat ez? Tudja valaki?
  • Harder
    #295
    Boot CD írása otthon
  • piktor
    #294
    Sziasztok!
    Tudtiok nekem segíteni?

    Hogyan kell boot cd-t csinálni Win2000-ben? (Laptopra akarok rendszert telepíteni. Nincs rajta floppymeghajtó... És béna is vagyok.) :-)
  • Icebird
    #292
    talán nyomd be a NUM LOCK-ot:D
  • Borg
    #289
    Nem kéne annyi szexoldalt nézegetni ;)
  • SaWo
    #288
    Leginon! Érdemes a windows könyvtárban lassan nézelődni, és egy gyanus kaszinós ikont letörölni Nekem mindig oda teszi be ...
  • Madmaxx
    #286
    Nézd meg a folyamatokat!
  • Borg
    #284
    spybot search&destroy

    google..

    És seggbe leszel rugva, ha több helyre beirod ugyanazt.
  • Borg
    #282
    Lehet hogy codec probléma.
    Nézd meg mivel van kódolva az adott film, és hogy a legfrisebb codec fel van e téve hozzá.

    Illetve már olyannal is találkoztam, hogy a videokártya driver nem volt képes rendes overlayt csinálni... (G450-es XP alatt..)
  • GregSB
    #281
    Help kéne! Nem tudom a Windows Media Playere 7 emet full screenre rakni. A nézet menüben ott van az opció, de szürke.

    Nem értem mit kéne csinálnom, ez nem regisztrálható program, akkor meg mi kell neki, hogy működjön teljesen???
  • Kandurex
    #278
    Nem tudja valaki miért nem játsza le a windows media player 7 1-2 .wma file - betölti - de aztán nem inditja el (csak áll kusban az indikátor)- a valóvilág és a bb kameráinál is ezt csinálja...valami tipp?
  • Demon
    #277
    Már tárgytalan.
    Particio Magic -al megoldottam:))
  • Demon
    #276
    Sziasztok!

    Van valamilyen mód arra, hogy a meghajtó betűjeleit megváltoztassuk az XP -ben?
    Valamilyen segédprogram?
  • nortol
    #274
    sziasztok!

    3 napja jelentkezett a problémám!
    a cégnél nagyon sokat szoktam netezni, és különösen egy bizonyos oldalt szoktam látogatni nagyon gyakran/hódító/. a helyzet a következõ! 3 nappal ezelött konkrétan vasárnap este is felpróbáltam menni rá a cégnél, és egyszerüen nem lehetett elérni az oldalt. win 98 van a cégnél. elösszõr arra fogtam, hogy biztos elkapta a kedvenc weboldalam szervere is ezt a hétvégi vírust, ami terjed az egész világon. ezt azért is gondoltam biztosra, mert otthon az xp-n se ment. az explórer keresett keresett, aztán kiírta, hogy dns error, bla bla bla. eltelt 3 nap és semmi. az oldal olyan volt, mintha nem is létezne. a mai napon kipróbáltam otthon is a win 98-se-en, és láss csodát!v / 2 op rendszer van a gépemen/ a 98-on megy csodálatosan. na mondom magambam, akkor gyorsan vissza az xp-re. hát ott ugyan úgy semmi. az oldal elérhetetlen maradt az xp-rõl továbbra is. gondoltam beszart az xp. most este megint melóhelyen vagyok. próbálom itt is a weboldalt, és itt is nem létezõ weboldalt mutat a 98-as win. dns error, stb. megpróbáltam több géprõl is, az eredmény ugyan az. innen sem lehet megnyitni a kért oldalt.

    szóval ennek a titoknak a megfejtésére kérnék segítséget tõõletek! a cégtõl a win 98-as gépekrõl, és otthon az xp-rõl miért nem megy az oldal? viszont otthon a win 98-ról meg csodálatosan. mi lehet a megoldás, hol van a kutya elásva?

    azt nem hiszem, hogy a cégnél a rendszergazda csinált valami turpisságot, mert jó ismerõsöm, ezért valami más lehet. na meg otthonról se megy xp alatt! azért beírom az oldal nevét, csak nem lesz baj belõle! http://hodito.netkapu.hu

    remélem, hogy találunk valami megoldást így közösen!

    sziasztok!
  • Klon
    #273
    THX
  • Klon
    #270
    mire való a maszk ??
  • TomBond
    #269
    A WindowsXP ebbe a könyvtárba menti el a rendszer-visszaállítási pontokat. lehet csökkenteni a méretét, vagy ki is kapcsolhatod a: Vezérlőpult -> Rendszer -> A rendszer visszaállítása fülön és ott van a Beállítások gomb ahol minden meghajtónál külön-külön tudod szabályozni a méretét is.
    Másik út: Start menü -> Kellákek -> Rendszereszközök -> Rendszer-visszaállítás -> Rendszer-visszaállítási beállítások!
  • AlexHerceg
    #267
    serilok? nem serials?..esetleg?;-)
  • Pheel
    #266
    IE beállításoknál tartalomszűrés, firewall esetleg a kommunikációs egység eltávolítása a kiszemelt számítógép perifériái közül :)
  • The Garrett
    #265
    Hali lenne egy kérdésem:
    Hogy tudom azt megcsinálni XP ben, hogy bizonyos oldalakat ne lehetssen megnyitni?
  • Demon
    #263
    Köszi!
  • Pace
    #262
    192.168.0.1, vagy 192.168.1.1 pl, maszk pedig 255.255.255.0
  • Demon
    #261
    Ezt idáig értem, de mit írjak IP címnek. (Maszk?)
  • Kandurex
    #259
    Nem semmit az ég világon...firewall van..de az előtte is volt. zonealarm
  • Borg
    #258
    Nem tettél fel valami popup szűrő progit?
    Néhány firewall is tudja blokkolni a felugró ablakokat, nameg a forgalmat...
  • Kandurex
    #257
    Jah és ugyanitt a supergamez-en sem megy a szmájli beszúrás mert hasonlóan nem hozza be az új ablakot..
  • Kandurex
    #256
    Help. Most raktam fel az IE6 sp1 verziót IE5-ről. MErt az rohadék outlook csak 6-ossal hajlandó nálam együttmüködni. Egyébb esetben nem látja a kis szerencsétlen (outlook) a netet. De, ezután egy jó pár site pl:1rstwap, 777sms, ect. ect. amikor azokon belül kattintok, idáig mindig felhozztak egy (több) új ablakot ahová lehetet sms-t irni, password, ect.ect. Most meg csak áll bambán és meg se mozdul. Tud valaki segíteni, hogy mi a franc lehet vele.?
  • Demon
    #255
    Légyszi írd már le, hogyan kell beállítani a fix IP -t.
  • lee86
    #253
    meg tudja valaki mondani, h xp-ben hogyan lehet beállítáni az automatikus CD indítást? Nekem valahogy nem műxik!
  • Pace
    #249
    adsl?
    mert akkor állítsd fix ip-re a hálókártya címét.
    ha kábel, akkor meg tiltsd le minden kikapcs előtt, és mikor beléptél, és felállt a gép, akkor engedélyezd
  • Pace
    #247
    startmenü, tulajdonságok, és ott a start menü speciális beállításainál bejelölni, hogy mi jelenjen meg benne. nem xp alatt vagyok, így nem tudom pontosan milyen fül van ott
  • karcos
    #245
    Help!!!

    Win2k minden mediafájlt gyorsabban játszik le még a cd-t is. Hol lehet beállítani a szinkront.
  • Pace
    #243
    Na igen:) parancssor se baj, ha van
    az megint más,hogy nekem valós ip-t ír ki a connection fülön is:) biztos valami nem ok felém :P
  • #242
    Köszi!