3009
Mit kene vennem?
  • ent
    #288
    [sajnáljahogyvannakkötekedősek]
  • ent
    #289
    Apropó, nagy tévedésben élsz. Publikon is lehet fragmúvit készíteni, csak az más kérdés, hogy milyen célból! Razer forever
  • Szabó Péter
    #290
    Itt van a dokkoló az aztalon, nem tud eltűnni, úgyanis konnektorhoz csatlakozik!
    Este beleállítom -egy mozdulat- és nincs soha lemerülve.
    Őszintén: féltem én is kicsit tőle, nem vagyok az akkus dolgok híve eggyáltalán, de LOGITECH-nél úgy tűnik nics gond.
  • ent
    #291
    Razer 43v3r
  • Hunter of Deer
    #292
    Egyetértek!! Raz3r 4ever!!!
  • Gugger
    #293
    Logitech MX 518 v. MX 610 ?
  • semo1
    #294
    mx 1000
    Szeva Gugger
  • Gugger
    #295
    nem is ez volt a kérdés! és ez azért jó mert neked van ?

    szevasz öreg haver
  • Szabó Péter
    #296
    Akinek Suzukija van azt modja jó.
    Akinek más, ócsárolja azt.
    Ez így lehet itt is !
    MX 1000 !!!
  • ent
    #297
    Razer 43v3r, 3vriv3r, always
  • Hunter of Deer
    #298
    RAZER PLASMA
  • NOS16
    #299
    MX 1000-ről vélemény, tapasztalatok???
  • CUCLI
    #300
    kérdezd pétert =)
    megtékhehe
  • Szabó Péter
    #301
    Nem tudom mihez hasonlítani, ugyanis előtte egy a4tech optikaim volt.
    Azzal csak annyi volt a bajom, hogy gondolt egyet majd elindult magától a nyilacska.
    Nem lehet ősszehasonlítani a kettőt!
    Ezzel semmi bajom,sött!!!!!! csak NEHÉZ! Egy jó egérpad lenne a megoldás, csak most másra költök inkább!Nekem ezenkívül HIBÁTLAN! A logitech oldalán leírtaktól csak annyiban külömbözik , hogy gyakrabban kell tölteni, nem 21 naponként!

  • scheitz601
    #302
    Nekem Silver Line vezeték nélküli optikai egerem van! Nem volt drága abban a tekintetben, hogy a billentyűzettel együtt adták, úgy volt 5e.
    Hát azért okozott bosszúságokat. A nyilacska nálam is néha elindult a bal felső sarokba. Ez pl.: akkor kellemetlen, amikor DOOM 3-azás közben elkezdek fölfelé nézve pörögni a tengelyem körül, ami kellemetlen, ha épp engem lőnek/bántanak közben...
    Amúgy meg az is bánt kicsit, hogy egy duracel elem párt egy hónap alatt elfogyasztott. Szóval lehet, hogy "menőnek" tűnik első ránézésre a vezeték nélküli egér, mégis inkább arra intek mindenkit, hogy vezetékest vegyen! Így nincs szükség elemre, és a vezeték attól is megóvja az egeret, hogy ha véletlenül lesodródna az asztalról, akkor a zsinór megfogja, míg a vezeték nélküli egér ilyenkor menthetetlenül a földre pottyan.
  • M@TriX
    #303
    én is azt szoktam volt mondani ;)
    nekem most egy mx510-em az nekem tökkéletesen megfelel, nem zavar a madzag nem métereket huzigálok vele. ez zavarna engem is, hogy töltikézni kell, sajna, hogy 5kért vettél bill egér kombót ez várható volt, hogy nem tökéletes a rendszer... most talán a metróban van Trust Gamer egér nagyon brutin néz ki és 5k alatt van annál lentebb sztem nem érdemes adni optikaival, mert lényeges a belső is...
  • MaSzKa
    #304
    logitech g5
    g7
    iszonyat amit ez a 2 egér tud gamesba
  • ent
    #305
    Razer fölözi mindkettőt [sajátvéleménytmond]
  • Gugger
    #306
    neked mind a 3 megvan, hogy ilyen jól össze tudod hasonlítani?
  • ent
    #307
    Én még tudok olvasni tesztet! Te nem? lol
  • Gugger
    #308
    Ó
  • Gugger
    #309
    linket pls, azt a tesztet én is szivesen elolvasom ahol pont ezt a 3 egeret tesztelik !
  • ent
    #310
    Prohardveren mind3ról olvashatsz! Remélem össze tudod hasonlítani?!
  • ent
    #311
    1et azért kiemelnék: a razernek soha nem volt gondja az egérpad-kompatibilitással...
  • Gugger
    #312
    Gondoltam, hogy ezt kapom válasznak! Tod külön külön olvasni valszeg mindegyikről azt lehet, hogy tök jó ez az egér stb... Összehasonlítva ezt a 3-at, már nem hiszem, hogy ugyanez az eredmény! Azért örülök, hogy ennyire meg vagy elégedve az egereddel, olyannyira, hogy minden más csak rosszabb lehet ellenében! Kegyetek boldogok >
  • Gugger
    #313
    *L
  • ent
    #314
  • Szabó Péter
    #315
    Milyen macskát vegyek? Tudtok adni egy linket ?
    Ja bocs ! Nem jó topikba kérdeztem!
  • Szabó Péter
    #316
  • ent
    #317
    Aminek olyan farka van, ami kapcsolódik egy egérhez és az USB hez egyszerre
  • marcinger
    #318
    Hi.Én most vettem egy Razer Diamondbackl Plasma Let.Nagyon jó.Van valakinek még ilyen egere?És neki milyen?Főleg az ExatmatX-el még jobb.
  • ent
    #319
    2hét volt a megszokás... Drivert ne tegyél fel xp alatt! USB hacket azért csinálhatnál!
  • ent
    #320
    Mi az az usb hack? => #77
  • Hunter of Deer
    #321
    Minek az usb hack?? Szerintem ugy még szarabb mint siman!! Én megcsináltam de counter strikeban sokkal szarabb szerintem!
    úgyhogy nyomom is vissza defaultra! Most az hogy 2ms vagy 8ms a válaszidő az annyira nem észrevehető!
  • ent
    #322
    Hát akkor te vagy az egyetlen...
    Mibe, hogy az egérhez kapott driver mellett hekkeltél?!!!
    Driver uninstall, és csak utána hekk. Előtte nem ajánlott!
  • CUCLI
    #323
    akkor elöbb hekk aztán driver?
  • Hunter of Deer
    #324
    Nem raktam fel a driverét a plasmanak! mikor megvettem haver egyből mondta hogy nehogy feltegyem (neki magmája van)! De nekem az volt fura hogy windowsban kettesen van a senzi, csben pedig 1,6 vagy 2! namost miután hackeltem a csben húznom kellet 5-re! érdekes! És te veszel észre rajta valami különbséget??
  • ent
    #325
    Természetesen, egyenletesen tudom húzni a célkeresztet pl codban ráközelítés után is... Nem szaggat a célkereszt... És nekem nem kellett hozzányúlnom a sensihez egyáltalán a hekk után...

    Cucli: utána se tegyél fel drivert...
  • CUCLI
    #326
    hát én bizony felraktam az uccsó drivert. hekk után iszonyat szart volt az egér. drivert meg felraktam és most jónak tűnik :)
  • Szabó Péter
    #327
    Milyen egérpadot és hol vegyek a Logitech MX 1000 egeremhez?
    Van rajta tefloncsík, és nem szeretnék csak 2-5 ezret rászánni!
    Válaszotokat előlre is köszönöm!