36
  • Remetix
    #36
    EnfiladE: hehe, irjunk Verantnak, hogy a hosszu spawn ido bizonyos szornyeknel, vagy a tul ritkan dobott targyak veszelyesek a jatekosok egeszsegere. Ott van peldanak a CS...
  • Mad Guy
    #34
    Főleg, ha élesben menne :)
  • ByP
    #32
    Egyszer úgy is meg kell halni..
  • Csibe
    #30
    egy jó film is felfokozott izgalmi állapotot okozhat... erről ennyit
  • Csibe
    #29
    de butaság... a prüdek már nem tudnak mit kitalálni. Ilyen erővel az is halált okoz, hogy beszedem otthon az amphetamin adagomat, és hupikék törpikéket hallgatva ugrálok...
  • TnS
    #28
    Ti tenyleg ilyen primitivek vagytok, vagy csak nem tudtok olvasni ? Gyengebbek kedveert: a hir arrol szolt, hogy az internet kavezo tulajdonosa tett az uditokbe amphetamint. Magyarul o a felelos a srac halalaert. Ez eleg kemeny nem ? Elmesz valahova, hogy jatszal egyet, jol erezd magad, es onhibadon kivul meghalsz !
  • #27
    Csodalkozni fox, de van ahol betiltottak, van ahol csak egyes reszeit...
  • KBB
    #16
    Na kb tényleg ez a helyzet, nem hiszem, hogy nem történik ilyen a világ egyéb részében sem, gondolok itt akár magyarországról. Itt is rengeteg non stop CS party megy, és nem hiszem, hogy a game-től halt volna meg az a srác, lehet hogy beszívott, vagy amúgy is szívelégtelensége volt, de nem a game, az fix. Gondoljunk csak bele, eddig is voltak ilyen game-ek, ott a Q3, vagy még visszább nyúlva a Q1, nem igaz, hogy azok kevesebb "adrenalint" pumpáltak volna az ereidbe, és ezekből is voltak non stop versenyek, pl earth-quake....

    ehh

    by kbb
  • Dikkma
    #15
    Áhh, lámák vagytok.
  • CAD
    #14
    2 hirrel ezelott kb ugan errol volt szo, mas koritesben... jolvan joez!
  • Frank99
    #13
    kurva jó.
    tiszta TV2....
    a csirke, ami átment az úton. Véres képek a baromfiról, aki nem bírt magával.
    Csirke, Vér, Úttest.
    Ez a média, és a számtech-hírek.

    A rendőrség házkutiival foglalkozna a sajtó.
    Főleg a magyar.
    Merthogy máshol illen nincsen ám!
  • Bhunter
    #10
    ne drogozz miközben cs-ozol.
  • Rincewind
    #9
    Én már régóta függő vagyok :)
  • Mad Guy
    #7
    Kép: mi lehet a dobozokban? Mintha tehén mintájuk lenne... lehet hogy azokba van a kábszer? :)
  • ixyon
    #6
    :)
    aki a csét be akarja tiltani, azt én ölöm meg
  • Red
    #2
    jaj...