193
Return To Castle Wolfeinstein
  • skorpio7
    #39
    Geronimo !
    Ha esetleg gondolod , van egy régi tetris játékom , amit szívesen feltöltök neked valahová .
    Hozzászólásod ezen játék értelmi szintjét sejteti .
    Mivel szavaidból ( mint önjelölt pszihiáter ) a gyógyulás legkisebb szikráját sem tudom érezni , ezért a további szenvedéseidet elkerülendő ajánlom neked , hogy sürgősen látogass meg egy megfelelő méretű gumiszobával ellátott pszihiátriai intézetet .
    Ja igen ... nem ártana , ha nem csak a Trailert néznéd meg , hanem esetleg ( persze nem biztos , hogy tudsz olvasni , ezért elnézésed kérem ) utánna néznél , hogy mi is az alaptörténete az új résznek vagyis , hogy miről is szól .
    Talán akkor nem tennél értelmetlen kijelentéseket a játékról .
  • Mad Guy
    #38
    Tuggyátok: lelőjük a náci csávót oszt elordítja hogy "Volkswagen!" :)
  • Petyus_
    #36
    Geronimo: hmm, érdekes hozzászólás.
  • Geronimo
    #35
    ennyi esze van a batyadnak.......csinalnanak mar vegre olyan jatekot, ahol zsidokat, amcsikat meg komcsikat kene irtani...........megneztem a guruban azt a 2 perces szarsagot.....mit mondjak epuletesen szar.......baltas zombi meg tengelyen forgo elektromos buzerator.......eleg hiteles....ez volt a V6-os anno??......gratulalok a keszitoknek is meg mindenkinek, aki akar egy percet is szentel ennek a szarnak
  • Petyus_
    #34
    Hát ez nagyon király játék lesz.

    A bátyám örömujjongásban tört ki a játékról szóló első hír hallatára, az utolsó játék, amivel játszott a Wolf3D volt, a Doom amikor kijött, mutattam neki, erre rezignáltan csak annyit mondott: ez szar, nem nácikat kell írtani. Azóta nem játszott, de majd most... :D
  • skorpio7
    #33
    Szerintem meg elég , ha valaki a mai napon megjelent PC-GURU cd-jén lévő 2 és fél perces Trailer-t megnézi .
    Ezután biztos vagyok benne , hogy mindenki alig tudja kivárni , hogy mikor jelenik már meg a game .( Köztük én is . :))) )
  • Bandee
    #30
    szeptemberi gurun volt ? ma vettem, repesztek haza a suliból :)
  • Árnyvadász
    #29
    Nemrég megnéztem a legújabb PC Gurun lévő animációt erről a fergeteges Gémről. Az előző havi Gamestar-ban is benne van amúgy. Nos csak annyit füznék hozzá: Ha ez ilyen lesz, márpedig ilyen lesz, akkor veszek egy új gépet, mert ez valami hihetetlenül krva jól néz ki és a hangulata valami elképesztően faszára sikeredett. II. World War RULEZ!
  • Shep
    #28
    OK semmi gond, amúgy engem is érdekelne, de hát októberre vagy mikorra ígérik a teljest, addig meg csak kibírjuk, nemde?
  • Evil
    #27
    uh most nezem bocsika.
  • Shep
    #26
    Ah nem megy ma ez a gépelés Shep nem=Sephi
  • Shep
    #25
    Ne keverj már Shepi-vel én Shep vagyok! Shep nem=Shepi
  • Evil
    #24
    bazzeg azt mondtad hogy ma megvan.Kamuuuuuuu
  • Shep
    #23
    Majd meg lesz az a játék nemsokára, ne izguljatok már annyira.
  • Evil
    #21
    na ez is kamuzik.Csak a mellebeszeles.
  • Sephi
    #20
    Ami nekem vaz az 23_Ret.ace ennyi 360 valamenyi mega
  • Sephi
    #18
    Hihe:) Nah ott sozltam hogy a www.desertdrain.com on rajta volt de mar nincs a cim... szal nem tudom hol van fenn ferakni nem tudom ert most nem othon vagyok es innet ahol vagyok felcsing a net! Es aze nyitottam hogy beszelgesunk rola de latom nincs kivel! Javaslom a www.avault.com nal feliratkozni a forumokba es ott megkerdezni mert est a desertdrain.com ot is ott mondtak nekem!
  • Anee
    #16
    hát kb
  • Anee
    #14
    bazze nézd meg honnan szedted le s pá nem kell más
    dapba url....
  • Mad Guy
    #13
    Csak a lényeget nem árultad el: az URL-t :)
  • Sephi
    #11
    Nah okos nep! De okosak lettetek egyszerre!

    366 mega egy becsomagolt .ace file! kicsomagolas utan egy kurva Data directory meg egy Menu van es egy kurva exe file Lr.exe ! megnyomtam es akkor egy piros szobaban alog egy darab fegyverel a kezemben es ki lehet nmenni egy udvarra! Az egesz jatek ido valami 10 perc es pontosan 5 katonat lehet kinyirni igen latvanyosan! Ez a file fenn van egy ismeretlen serveren ahol meg a War3mnak is van egy ilyen izefeleje! Ez az a jatek resz amit E3 rendezvenyeken szoktk bemutatni ertitek?!
  • Anee
    #10
    Haj most jön a várakozás.........
    utánna:nem találtam szervert...utánna lassú a netem
  • Geronimo
    #9
    jatek nelkul mondhatom, hogy kalap szar
  • Petyus_
    #8
    Alfa verzió télleg érdekes lenne... elhúzod itt előttünk a mézesmadzagot, aztán semmi...
  • addaam
    #7
    Szeretném én azt a alfa verziót látni...
  • skorpio7
    #6
    Szerintem Shepi csak kamuzik .
    Kizárt , hogy valakinek a kezébe jutott ennek a programnak egy alfa vagy béta változata .
    Demó meg nincs belőle .Esetleg valami movie-ról lehet csak szó , amit bárhonnan letölthetsz .
    Feleslegesen senkise reménykedjen .
  • IQharcos
    #5
    De mikor?:))
  • Sephi
    #4
    Hmm erdekesen nekem se... nah majd felrakom valahova
  • Cobra11
    #3
    Nekem sem!
  • Sephi
    #1
    Bazd meg... emberek elore szolok hogy ez a jatek gyokeresen megvaltoztatja a velemenyem es kijelentem hogy az oszes mas FPS egy nagy szar.

    Eszt az elvezetet amit ez a jatek nyujtani tud nem semmi.... az ajtokat ugy nyitja ki hogy berugja a story eszmeletlen , ha tuzhanyoval olunk meg egy katonat akkor latjuk hogy csontig leeg ha fal mellet olunk meg valakit lecsuszik es a ver a falion marad eszmeletlen latvanyos ahogy szetlovunk vaalkit gepfegyverrel es ha valaki egy toronyban al es megojuk lesik es a erkely oldala is vele esik egyut... kivan dolgozva minden rendesen es gyonyoru... mar zombiek is vannak

    Arrol szol hogy Hinler egy tudos aki abban a varban valami frankeinstein stilusu testeket vegez... ahogy nezem ez nem lesz semmi!

    akit erdekel a ez a beta vagy game vagy alfa versio www.desertdrain.com/antony