193
Return To Castle Wolfeinstein
  • JonasSandor
    #193
    Végre már ez az új része nem 5 órás azt kész.
  • goregrind #192
    Tegnap találtam meg a játékot (X év után), hihetetlen jó kis nosztalgia-napok következnek nálam is asszem!
  • mikszer
    #191
    Videókártyád? Milyen a drivered?
    Ezt nem írja: "GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem"?
  • szabin91
    #190
    Sziasztok!
    Légyszives segítsetek. Letöltöttem felinstalálltam a játékot de amikor elindítom a single playert elindul de az ablak után visszadob az asztalra. biztos valami felbontás rossz vagy nem tudom. Nagyon szeretnék nosztalgiázni ezzel a játékkal, help me:))
  • mikszer
    #189
    nvidia kártya?
  • Deki90
    #188
    Szevasztok!nekem GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem proglemam van!felraktam a wolfeinsein return to castle-t es ezt dobja ki,amikor inditani szeretnem a jatekot!mi tevo legyek?segitsen valaki ha tud!elore is kossz!udvozlet
  • n3whous3
    #187
    ja de meg van
  • n3whous3
    #186
    hm ahogy nézem ha nem fullscreenben vagyok, akkor nem csinálja (ctr alt deletenél vettem észre), de nincs windowed mód beállítás alapból
  • n3whous3
    #185
    helló, nálatok van olyan graf.bug, hogy belépve a játékba villog az egész képernyő? Kompatibilitás módban is szar (win 7-em van). Driver meg egy 2009 januári ATI Cata (csak ez működik jól gta iv alatt nálam szal lecserélni meg nem akarom)
  • tigeroo
    #184
    lassan végigviszem:D most járok cheateaun...

    ekkora szopatós játékot amúgy.... rakátékat kerülgetni mint vmi painkillerben, meg lopakodni... áhh...
  • mikszer
    #183
    Videókártya. Frissítsd a drivered. (Vagy ez egy elég régi kártya, és esetleg nem támogatja... akkor meg csere)
  • Wolfmester
    #182
    Ha tud valaki segítsen ez a problémám: GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem
  • mikszer
    #181
    Miben számít? Ha az angolt nem érted, akkor enyhén számít.. :)
  • qtab986
    #180
    Számít a magyarítás?
  • Vass Gábor
    #179
    Hát eddig működött rendesen, csak mostanában adta meg magát.
    Majd újra felrakom, mert én is erre gondoltam, csak akkor ki kell mentenem a mentéseket nehogy elvesszenek.
    Most jelentették be a folytatását is, vége a találgatásnak, csak az a baj, hogy még ismeretlen minden róla.
  • mikszer
    #178
    a játék mappájában keresd meg ezt a fájlt. valószínű hogy nem lesz benne, ezt szerintem egy játék reinstall fogja megoldani...
    Ha eddig egyáltalán nem működött a játék, akkor érdemes elgondolkodni, honnan van :D (Nekem eredeti dobozos platinum edition és semmi baja a futtatással )
  • Vass Gábor
    #177
    couldn't load default. cfg.
    Ezt írja ki.
  • mikszer
    #176
    Na, azt a valamit írd le, amit az ablakban kiír (írd fel egy lapra, aztán írd be ide.. )
  • Vass Gábor
    #175
    Hát a játékot ahogy elindítom, akkor fönt van egy sor, mert egy ablak jön elő, és utána kezd bejönni a játék.
    Ott van a fenti sorban kiír valamit piros betűkkel, és nem jön be a játék.
  • mikszer
    #174
    minek a kijelzője kezd el villogni? Az egész monitor? Vagy a konzol?
    Olvasd el a piros betűket, valószínű, hogy a hibát írja ki... :D
    Utána okosabbak leszünk.
  • Vass Gábor
    #173
    Nem működik a játék, mert ahogy elindítom akkor a kijelzője elkezd villogni, piros betükkel, és nem engedi elindítani a játékot sehol se, mi lehet a probléma már majdnem kiakasztottam, csak 2 rész lenne már csak hátra.
  • mókus panna
    #172
    Hálásan köszönöm!Csáó
  • Scofield
    #171
    http://retrogames.intranet.hu/
  • mókus panna
    #170
    Sziasztok!Le szeretném tölteni a Wolfeinstein-t/régi DOS-os játék/Nem tudjátok hogy hol jutok hozzá?Üdv mindenkinek
  • serdulo
    #169
    Helló! Leirnátok nekem pár kiegészítés nevét??? Előre is köszönöm.
  • Axon
    #168
    Tényleg nem kell hozzá az alapjáték. Teljesen önálló az egész és 590 mega a mérete.
    Nem tudod mi a többi rész neve? Nagyon tetszik ez a kieg, így leszedném a többit is.
  • Axon
    #167
    Én emule-ról húztam le. Jó sokan töltik, így ha szerencséd van, akkor hamar lent van. Nekem úgy volt 4 nap, hogy csak a munkaidőmben töltöttem.
  • MaYDaN
    #166
    Az oroszok nyomtak ki vagy 3 ilyen "kiegészítőt". Sőt asszem tök különálló játék még az alapjáték sem kell hozzá, hanem magában feltelepítéssel fut.
    A letöltésről csak annyit, hogy torrent valami majom van a nevében :).
  • Inquisitor
    #165
    Én meg a ful ingyenes Enemy Territory-hoz láttam egy halom régi MOD-ot, amikről sose hallottam, többek között egy Western MP játékot. Lehet érdemes lenne a régi játékokhoz összeszedni a MOD-okat végre?
  • mikszer
    #164
    aghhhhh!
    Honnan?
  • Axon
    #163
    Én most szedtem le ezt:
    Return To Castle Wolfeinstein - Stalingrád

    Nem tudom ez mikor készült, de a topicot végigböngészve nem írt róla senki.
    Ez egy teljesen új kampánnyal rendelkező játék. Sztálingrád utcáin kell harcolnunk. Remek az egész alaphangulat, bár még nagyon az elején vagyok.
    Oroszok készíthették, mert ciril betűs a telepítő is, meg a játék menü is.


  • mikszer
    #162
    hangkártya driver?
    csak 5let
  • tigeroo
    #161
    öö feltették nekem a legujabb mindenfélét, sp2, kodekek meg miegyebek..

    minden szép és jó de a profot leölöm, az utána lévő részen már ugyanugy szaggat
  • mikszer
    #160
    mit vártál?
    mikrofos.
  • tigeroo
    #159
    jah leszedtem valami uj drivert, de kell hozzá net framework 2.0, ahhoz kell a windows installer 3.0....stbstb

    nyát az összesnek
  • mikszer
    #158
    frissítsd a drivert. A játék sztem jó :) Nem szokott fagyni.
  • tigeroo
    #157
    letöltöttem az 1.4-es pecst, de hibát észlel és leáll...reinstalláltam 1.0-ra de ugyanaz
  • tigeroo
    #156
    szevasztok felraktam a játékot a gépemre, de a videók után amint elkezdenék jáccani kb. 1mp után kifagy a hang és a kép...nemtudom miért csinálja, nincs valami javítás? voltmár valakinek ilyen gondja? nem annyira friss ati driver, ati 9000-es, windows xp
  • plájász
    #155
    Hali!

    Nem tudjátok egész véletlenül, hogy honnét lehetne leszedni a Return To Castle Wolfeinstein c. progit? Korábban sokat nyomultam vele, de eltűnt...

    Köszi:
    Plájász
  • plájász
    #154