13255
feenMUx.jpg
  • ReszegKoldus
    #11920
    jajj de tudtam hogy ezt meg berúgja....
  • Ricsi234
    #11919
    Balfaszok
  • ReszegKoldus
    #11918
    neee újrarúghatja :(
  • Ricsi234
    #11917
    Na most Prateren van a világ szeme:D
  • ReszegKoldus
    #11916
    én semmit, de nem bántam volna, ha nem nyer a Lions
  • ReszegKoldus
    #11915
    de miért nem képesek futni egyet 3.-ra és akkor csak 1 perc maradna az órán...
  • Ricsi234
    #11914
    Jó lett a végére ez a meccs..Én mondjuk a Lionst tettem volna meg győztesként, de na...
  • ReszegKoldus
    #11913
    és csak sikerül elbénázni, ezért kellett volna még egy TD-t csinálni az első félidő utolsó fél percében :D
  • Ricsi234
    #11912
    "Az ESPN értesülése szerint a Seattle Seahawksnál mindenkinek tele van a hócipője Marshawn Lynchcsel, úgyhogy a játékos jó eséllyel egy másik csapatnál kezdi meg a következő szezont."
  • Ricsi234
    #11911
    blowout:D
  • ReszegKoldus
    #11910
    Eddig tetszik ez a meccs...
  • Ricsi234
    #11909
    De kurvajó ez a motívum a Wembleyben..:o
  • Ricsi234
    #11908


    Horváth Évi is Londonba van..
  • Darthmushroom
    #11907
    Chargers gyorsan lerombolta amit épített.. 5-1ről 5-3, mondjuk ők szokás szerint december környékén lesznek vadállatok szóval még jól is állnak ahhoz képest :D
  • ReszegKoldus
    #11906
    + vasárnap délután a londoni meccset közvetítik élőben a sport tv-n
  • Ricsi234
    #11905
    LoL
    Holnap nagyonkorán reggel meccs.
  • ReszegKoldus
    #11904
    Nekem hiányzik a Tíbós Broncos :(
  • Ricsi234
    #11903
    Na srácok pörgessük fel a topikot mint nagyon régen. Most kell beszélgetni, írni mert Offseasonban úgyse lesz semmi olyan nagy durranás..max a Draft.
    Panthers Rookies

  • Ricsi234
    #11902
    Hogy ez a Darnell Dockett milyen egy vicces fiú
  • mulli1986
    #11901
    Hát beszarok... Első meccse a Jax-nek amit nem néztem végig, mert fáradt voltam. A 4. negyedből 10 perc volt hátra és a meccs et már 2 negyed óta 10:6-os állásra a Jax vitte. Erre a végeredmény 24:6 lett :D Most meg nézhetem az összefoglalót... -_- Első győzelme a szezonban a csapatnak! :)
  • Sippie
    #11900
    Jó hogy elkezdték dícsérni a Dallast a közvetítésben... a 4 birtoklásból 1x mentek át a félpályán, abból lett a TD, azon kívül meg semmit nem mutatnak kb... már vártam mikor adják el a labdát.
  • ReszegKoldus
    #11899
    Ilyen sokat kivett a Panthers + Bengalsból a múlt heti egymás elleni meccsük?

    Jeff Fishernek van töke azért fake puntot nyomni a saját 18 yardosáról 2 pontos előnynél.... :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2014.10.19. 21:57:29
  • ReszegKoldus
    #11898
    b+ amcsik kinyomták a Packers meccset, mert túl egyoldalú :(
  • Sippie
    #11897
    dánke :D
  • ReszegKoldus
    #11896
    #11738
  • Sippie
    #11895
    ezt hol látod amúgy? én port.hu-n akartam nézni, de nincs is c8 csatorna benne
  • ReszegKoldus
    #11894
    Week 7: TNF-2:30-Patriots-Jets (S2), 10/19 20:00-Colts-Bengals (C8), 22:15-Cowboys-Giants (S2), MNF-2:30-Steelers-Texans
    Week8: TNF-2:30-Broncos-Chargers, 10/26-20:00-Patriots-Bears, 22:15-Cardinals-Eagles, MNF-1:30-Cowboys-Redskins
  • Sippie
    #11893
    és akkor a szokásos, melyik meccs lesz C8-on? :D
  • ReszegKoldus
    #11892
    Harvint se lett volna baj, ha szezon előtt cserélik el

    Habár tulajdonképpen mindegy, hogy az első vagy a második héten szivatott volna :D
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2014.10.19. 16:16:38
  • Ricsi234
    #11891
    Lehet hogy én vagyok vele így de kibaszottul tetszik! :D
  • Darthmushroom
    #11890
    A Chargerstől várható is volt már egy jó szezon, azért messze nem volt olyan rossz a keret mint az elmúlt évekbe az eredményeik. nem mondom h Super Bowl esélyesek de egy szép playoff menetelés benne van (nagyobb mint a tavalyi)
  • tutuhawer #11889
    A Dallas meccsét direkt nem néztem, de érdekes, két AFC-csapatot meg igen. A Raiders az új trénerrel érdekes lehet, szerezni fognak győzelmeket , úgy látom. Ők is elbaszták a végén éppen, de meccselték a San Diegót, ami nem semmi. Elég kemény a SD védelme számokban és látva is, emellett Royal-Gates-Floyd-Allen és még a másik tight end, Green brutális elkapó gépezet. Az előszeonban már ordibálta Brandon Oliver nevét a rádiós kommentátor, ő épp 43-assal nyomja , éppen mint annak idején Sproles, és olyan alkat, olyan mentalitású nem draftolt újonc. Nagyon értékes csapatnak láttam az idei San Diegót.
    Mengéztem a RAMS meccsét, és ők is érdekesek voltak, ki is emelte Gruden, mennyi potenciál van bennük... Tetszett.
    Sajnálom Victor Cruz sérülésést, azt a meccset is nyilván megnéztem. Szar látni, ha az ellenfél egyik legértékesebb embere így megsérül.
  • robotnyk
    #11888
    meg eleve, a sporttv is adott időben adja, nekik az esti, 10 utáni meccsek kellenek. amikor vannak bye weeken csapatok, akkor meg csak 2 meccs esik abba a sávba. előtte nem lehet, mert a foci több nézőt vonz.
  • LasDen #11887
    mert szerintem ez jobb üzlet az nfl-nek. Meg gondolom ennél sokkal bonyolultabb, hogy akkor másmilyen game pass...
  • mulli1986
    #11886
    Akkor miért nem csinálnak olyan game passt, ahol választhat a tv adó bármelyik meccs közül, értelem szerűen több pénzért?
  • Darthmushroom
    #11885
    igen, a kocsma se adhatná sok ember előtt.
  • Darthmushroom
    #11884
    mintha az egyik meccsen mondták volna h a 22:25s időpontba lévőkből általában választhatnak, akkor meg nagy %ban mindig 3 meccs van, szóval még ha csak 2t ajánl fel a CBS vagy kiadja nekik a meccset már akkor is van másik opció.
  • LasDen #11883
    mert nem legális. Ha ezt megcsinálná a sport tv és az nfl fülébe jutna, még Ricárdó haját is elperelnék...
    Szerintem a kocsmás sem teljesen legális, de neki nem múlik olyan sok rajta.
  • mulli1986
    #11882
    Az a vicces hogyha egy kocsma tud game pass-t venni itt mo-n, akkor egy sport tv miért nem?
  • szomferi
    #11881
    ez nem csak rajtuk múlik, a kinti csatorna se sok választási lehetőséget ad