13255
feenMUx.jpg
  • tutuhawer #12362
    szerintem ami nem semmi, hogy meccs közben is tud változtatni X Y edző. Bill Belichick nem viccel, meccs közben is variál, hát még meccs előtt. Lásd: van egy jó futónk, azt futtatjuk , van egy top elkapónk, őt megjátsszuk valamilyen formában, akár punt visszahordásban is (Pittsburgh) , ha kell. Fix mentredje van sok csapatnak, de aki kombinálja, Jonas Grayt , aki formában van, lehet, vagy Blount vagy Vereen és akkor utóbbi kettő kap (mennyi is ?) 10 labdacipelést, a többi passz, akkor a Pats mindegyikre fel tud készülni. Nagyon durva dolog, hogy fel lehet löbbölni a labdát Lafellnek, lehet középre bombázni magasan a 87-es-nek, vagy lepasszolgatni kicsibe a kicsiknek, lásd Edelman vagy Vereen. A Philly tudna ilyet, edzői szinten is, de még ma is fogom a fejem, hogy a kirakós egyik TOP darabját elküldték a nagyfőnökök (DeSean Jackson). Ilyen szempontból nagyon értékes csapat a Pats és nem mellesleg egészséges a keret nagyja. A SEA is egészséges, meg vagány és határozott is, nagyon kemény dió. A GB-ben meg azt kommunikálják, hogy Rodgers egészséges meg jól néz ki meg jobban van, meg alakul, meg megodljuk, de aki meg 100%-os, az jobb lehet. Ezért is mondom, a NE most ennyit meg annyit mutatott egyik meg másik meccsen, de tudnak dobbantani, ha odakerülnek, és nem semmi lenne, ha odakerülnének. A PHI előtt nyilván nekik szurkoltam, akkoriban ők voltak sokat a Sport TV képernyőjén, de ettől függetlenül is nagyon értékes csapatnak gondolom az ideit, és összességében a franchise-t is. Szerintem a NE esélyes a döntőben, nagyon ügyes játékokat hívhatnak Gronk számára, aki ellen minden kemény ember is kevés. Kb olyan, mint JJ Watt, hogy mi a francot kezdesz vele... ?
  • Darthmushroom
    #12361
    hát én nem vagyok benne biztos h nincs esélyük draftolni a helyére, ha megnézzük az "idei" draftot az előzetesen nagyon előre várt irányítókból mindenki durván csúszott lefele.
    pl. Teddy ha nincs trade még az első körből is kicsúszik vagy Manziel első kör majdnem vége (addig le is lehet tradelni)
  • robotnyk
    #12360
    mert Elway átment Jerry Jonesba.

    egyébként bárki odamegy, nem irigylem. van egy Manning, már túl a csúcson, rengeteg fizetéssel - hacsak nem nyugdíjazza magát. elég messze jutottak a playoffban, szóval esélyük sincs áprilisban draftolni mást a helyére
  • ReszegKoldus
    #12359
    kiraktak ott mindenkit, ahogy olvasom
  • Palinko
    #12358
    John Fox otthagyja a Broncost, nem csodálom
  • Palinko
    #12357
    azért a Ravens ellen is húztak olyanokat amiket még tanítani fognak, egyedül a védelemre lehet panasz, de mikor látták, hogy kieshetnek nagyon felszívták magukat, remélem ebből marad a hátralevő meccsekre is
  • Darthmushroom
    #12356
    Pats drukkerként mondom h ez a Ravens elleni teljesítmény szerintem a GB-Seattle kettős ellen kevés lenne. Persze az SB más, legutóbb kétszer ők mentek esélyesként és még se bírták megnyerni. Az SB egy olyan más meccs h ott már bárki nyerhet, ott az is elég lehet h egy két embert jobban feltűzzel h ott játszhat, arról nem is beszélve h olyan hosszú a félidőben a szünet h akár két meccsnek is lehetne mentálisan venni.
  • Palinko
    #12355
    mi a baj ezekkel a csapatokkal? :D nekem a Patriots is szimpatikus, ha kiesik a Cardinals mindig nekik szurkolok :D
  • szomferi
    #12354
    én is így vagyok körülbelül (ha már nincs versenyben se a 49ers, Broncos, Ravens, Cowboys), de akkor már inkább a Pats, mint a Seahawks...
  • robotnyk
    #12353
    az jó lesz, mert akkor biztos nem kell éjszakáznom. egyik győzelmére sem vagyok kiváncsi.
  • LasDen #12352
    legoptimistább jóslatom idén

    Pats - Seattle Super Bowl, Seattle win
  • Ulvar
    #12351
    Értem is meg nem is ezt a parasztot de most szakadok xDDD

  • Palinko
    #12350
    egyébként melyik filmben volt az, hogy biztos nem kerülhet mennybe az x évi denver broncos? :D
    this is the end, vagy a Ron Burgundyra gyanakszom, de könnyen tévedhetek.
    az idei is odaállhat az mellé nyugodtan
  • Palinko
    #12349
    szerintem megint az van mint tavaly, nem is az a baj, hogy kiestek, hanem ahogy tették. 1 TD? ugyan már...

    én örülök, mert a patriots szerintem biztosabban elbánik a coltsal, mintha egy jó formában játszó denvert kap.
  • ToMy_
    #12348
    Okoztak is: csináltak 17 pontot.
  • ReszegKoldus
    #12347
    nem bántam volna, ha azt az egy meglepetést a Panthers okozza :D
  • Darthmushroom
    #12346
    egy meglepetés várható volt. és elnézve november óta a Denver teljesítményét talán nem is akkora meglepetés ez.
  • Palinko
    #12345
    nagy a meglepetés, hogy kizúgott a broncos? :D
  • szomferi
    #12344
  • ReszegKoldus
    #12343
    egyik se elkapás
  • LaszloLedzenyi
    #12342
  • tutuhawer #12341
    Így van. Nemcsak Blandinót, hanem az Istent is felhívták, ő is megerősítette biztosan.
    https://twitter.com/DeanBlandino
    Bryant going to the ground. By rule he must hold onto it throughout entire process of contacting the ground. He didn't so it is incomplete.

    Peches dolog, sajnálom a Cowboyst, ők mindent megtettek. Egy egészséges Nick Foles ha belelendült volna a szezon második felére, akkor a PHI meverte volna a Green Bayt és a Seattle-t is , és ez... nyilvánvaló. Igen, igen, nyilvánvaló.
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.01.11. 22:36:18
  • ReszegKoldus
    #12340
    sajnos ez a szabály

    When the ground causes a receiver to lose possession before he's made a "football move," by rule, he hasn't completed the process of the catch. Thus, it's an incompletion. There was a point in time when he had control, but, sadly, that doesn't matter.
  • Palinko
    #12339
    ja, Patriots meg sokkal erősebben elkapta, azt elvették, ezt megadták a Packersnk, aztán egy sima elkapást elvesznek a Dallastól.... mondjuk annak ellenére fel vagyok háborodva, hogy a Packersnek szurkoltam :D
  • LaszloLedzenyi
    #12338
    Örülhettek ha mezőnygólig eljuttok
  • ReszegKoldus
    #12337
    Ez a Calvin Johnson rule

    Mondjuk ez kevés lesz Seattleben, na mindegy
  • tutuhawer #12336
    még az Istent is felhívják telefonon ilyenkor, nincs másik meccs, azonnal kapcsolnak a nagyfőnökhöz véleményre
  • Sippie
    #12335
    Az első félidős fantom elkapás után vicces h ez nem birtoklás :D
  • Darthmushroom
    #12334
    hát ez tényleg felettébb érdekes döntés volt főleg annak fényében h a pályán mi volt a döntés.
  • ReszegKoldus
    #12333
    micsoda dráma lesz, hogy Romo vezet egy győztes drive-ot időkérés nélkül
  • LaszloLedzenyi
    #12332
    Hát a kurva anyját a bíróknak ha már kigondoltam, birtokolta a labdát.....
  • Sippie
    #12331
    Kamu... remélem most is 1 hétig csámcsognak azon h milyen ítéletek voltak a dallas kárára
  • Sippie
    #12330
    Szerencsétlen ez a Romo... szerencsétlen...
  • tutuhawer #12329
    Mekkora poén, Rodgers passzol Rodgersnek , tegnap meg Wilson passzol Willsonnak :)
  • Sippie
    #12328
    Romo te fasz... ilyenkor Rodgers eldobja, ez meg beszed -20 yardot sackkel...
  • Sippie
    #12327
    Bazd+ mi meg nem tudjuk az ilyet begyűjteni...
  • tutuhawer #12326
    most látom, megy chilei bajnoki, azt ajánlom. Jók. Gyorsak, ügyesek, erősek, magasat ugranak, jól fejelnek, jól passzolnak, jól lőnek, taktikusak, fegyelmezettek, agresszívak.
  • Sippie
    #12325
    :P most szoros a meccs ahhoz... ha 28-0ra menne a packers mar a gurulos focit neznem.
  • tutuhawer #12324
    ilyenkor szoktál elmenni aludni, nem?

    nabazzeg, Murray elejti...
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.01.11. 21:01:03
  • Sippie
    #12323
    Romo csukott szemmel dobál :DDD