13257
feenMUx.jpg
  • Palinko
    #12404


    itt folytatódik
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.01.21. 03:58:50
  • ReszegKoldus
    #12403
    Nem értettem az elején a Sherman INT-nél miért kellett a hosszú passzt erőltetni, de már látom, hogy lesen volt egy védő, csak nem dobtak rá zászlót :)
  • ReszegKoldus
    #12402
    Naná, hogy az volt :D

    Egyébként Rodgers szerint a labdáknál be kéne vezetni, hogy mekkora legyen minimum a légnyomás bennük, maximális légnyomás viszont ne legyeni, és nem szereti, hogy a játékvezetők le szokták engedni a labdákat :D
  • Ulvar
    #12401
    Fontos volt az utolsó megjegyzés .... :D
  • ReszegKoldus
    #12400
    Nekem az nem tetszik, hogy most már zsinórban másodszor jut be mindkét oldalról az 1. számú kiemelt, előtte azért nem ez volt jellemző.
    De legalább levághatom végre a playoff szakállamat (mondjuk nem az arcomon növesztettem) :D
  • Ulvar
    #12399
    Szokásos :). Gyűlölöm mind két résztvevőjét az SB-nek, de legalább Seattleből van akit tudok tisztelni. Nem mondom hogy hajrá Seattle, de a GB elleni meccs után már inkább ők...Végül is az az igazi győzelem ha divízión belül van a legerősebb ellenfél és megtudod őket verni alapszakaszban.
  • robotnyk
    #12398
    nyilván nem azért nyertek 30+ ponttal, de ez még nem menti fel őket.
  • sata75
    #12397
    valamire fogni kell a vereséget, hisz a NE egy kaki csapat....
  • Darthmushroom
    #12396
    ja elég nagy hülyeség, mind2 csapatat azzal játszott. max akkor lett volna haszon belőle ha a Pats egész héten úgy edzett, de szerintem akkor is csak minimális.
  • Palinko
    #12395
    akkor nem a bírók sara akik leellenőrizték? ha patriotsnak könnyebb volt megfogni akkor az ellenfélnek is nem?
  • LaszloLedzenyi
    #12394
    Khhm :)
  • LasDen #12393
    03-04-ben a Pats volt az utolsó, szerintem most a Seattle lesz a kjövetkező...:D
  • Palinko
    #12392
    nem nagyon szokták megvédeni a super bowlt :D én bízok benne, hogy behúzza a pats.
  • LasDen #12391
    megin hjatalmas erő demonstrációval mennek az SB-re, oszt megint kikapnak mint a szlar. Bár legalább most nem ők a favoritok :(
  • Darthmushroom
    #12390
    Irány Arizona!!! ahogy a külföldi főleg a bostoni média várta, nem sok esélye volt a Coltsnak. Jól éreztem h idén is szét lehet őket majd futni. Csak most már legyen meg az a fránya negyedik.
  • Palinko
    #12389
    legalább azt a nyavajás 2 pontost kivédekezhették volna a végén! akkor nyernek, ez hihetetlen hogy így kikaptak :( Aaron Rodgers nyilatkozatában minden benne van


    GoPats
  • ReszegKoldus
    #12388
    #12273

    mondtam én :D
  • Ulvar
    #12387
    Ez a meccs óriási volt...összességében bármilyen hovatartozás nélkül...

  • Darthmushroom
    #12386
    hát nem semmi volt a meccs vége.. pedig én már párszor leírtam a meccset
  • Ulvar
    #12385
  • ReszegKoldus
    #12384
    már kétszer ennyi pont lehetne, ha kihasználták volna a lehetőségeket...
  • Darthmushroom
    #12383
    kezd gyanús lenni h ez eldőlt.. főleg ha most is pontokat szerez a GB
  • ReszegKoldus
    #12382
    innen szép kikapni :D
    ennyi lehetőségből több pontot kellett volna felrakni...
  • LaszloLedzenyi
    #12381
    Volt egy megérzésem délután de én inkább a Colts részéről számítottam meglepetésre. De szerintem visszajön a Seahawks a végére..
  • Sippie
    #12380
    érdekes meccs :D
  • tutuhawer #12379
    Olvasgatom én is a híreket itt-ott, és látom, a Raiders edzője lesz Del Rio. Szándékosan nem írom, hogy Oakland Raiders, egy nap alatt kitalálják, hogy mégis elköltöznek vagy mittudomén. Nagyon értékes csapat lehet Derek Carr irányításával, többször több elemzőre is emlékszem különböző játékhetekből, akik megemlítettek pár momentumot, mint nagyon értékes megmozdulás a sráctól, és látnak benne lehetőséget.
    Ami kis hazai nekem, az NFC East, és látom, van új védő koordinátora a NYG-nek, ami nem semmi, elég jó embert igazoltak le, aki már alakított , Steve Spagnuolo. Elég veszélyesen kezdtek, és még nem is igazoltak játékost...
  • robotnyk
    #12378
    mert a merch nagyon megy, és a stadionok névhasználati joga, a jegybevétel is jó üzlet. szerintem egyszerűen nincs rá szükség
  • Darthmushroom
    #12377
    nem elég szponzor van a percenkénti reklámból? :D
  • Palinko
    #12376
    miért nincsenek szponzor logók az NFL ben? az NBA megint gondolkodik hogy bevezeti
  • Palinko
    #12375
    nem tudtam, csak abból indultam ki, hogy a steelers sem volt túl erős most
  • Ulvar
    #12374
  • ReszegKoldus
    #12373
    Az 55 éves NFL tapasztalat, abból 41 edzőként? Szerintem jót jelent :D
  • Palinko
    #12372
    az nem jelent sok jót igaz? :D
  • Ricsi234
    #12371
    Pats-Packers lesz az. Remélem a szíhóksz kiesik, Lynch elmegy, stbstb. Jó szétesne a csapat. Én örélnék nei a legjobban.
  • ReszegKoldus
    #12370
    majd jön helyette Dick LeBeau :D
  • Palinko
    #12369
    Jets lenyúlta a Cards DC-jét (gondolom defence coordinator) érdekel ki lesz helyette
  • ReszegKoldus
    #12368
    Hát ahhoz képest biztos jobban mozgott, mint amikor kiskocsival vitték le :D
    Szerintem legfeljebb annyival jobb, hogy most már kb tudhatja éles helyzetben mire számíthat a vádlijától. Egyébként nekem úgy tűnt az elején eléggé óvatoskodott, aztán a 2. félidőben úgy gondolta, hogy rá kéne kapcsolni különben kikapnak.

    Szoktam hallgatni a rádióműsorát, tuti beszélni fog róla, nemsokára kezdődik.
  • robotnyk
    #12367
    Lynch, Brady, Belichick
  • tutuhawer #12366
    úgy értem, szoktak kommunikálni hasonló dolgokat, hogy már-már jó a vádlija asszem, egyre jobb, alakul, fasza volt a tréning stb stb, jól mozog, közben ő is mondta épp, hogy 120 perc játék maradt a lábában idén. Látszott is, hogy sasszézni még éppen tudott valamennyit és kész. Látható is, hogy nem 100%, miközben a SEA meg minden szinten dübörög.
  • ReszegKoldus
    #12365
    Hát ilyet nem tudom ki mondott, hogy Rodgers egészséges, egyáltalán nem az, hónapok kellenének a teljes gyógyuláshoz