139
...
  • assa666
    #139
    hy all nem tudja vki hogy a teljes verziót honnan lehet leszedni?
  • dzsuvajoe
    #138
    Sziasztok! TEljes verziot illetver crackot v serialt tud valaki mondani?
  • Mad Guy
    #137
    Töltsd le a 30napost a www.clickteam.com -ról, és elküldöm neked az exet amit csak be kell másolnod.
  • Cobra11
    #136
    Honnan tudnám letölteni a teljes verziót?
  • Mad Guy
    #135
    1. Game options-ba keresd (most hirtelen nemtok közelebbit mondani)
    2. A még nem működő 'Save stand alone game' menüparancsal
    (bocs hogy csak most válaszolok)
  • Ron Ragm
    #134
    (na előhozom a süllyesztőből hátha tud vki segíteni:) )
  • Ron Ragm
    #133
    1.:Hol tudom beállítani a menüt(ahol van a pause,help,about meg ijjenek)?
    2.:Még nem aktuális,de hol tudom majd EXE-vé konvertálni a cuccost?
  • Mad Guy
    #132
    Nálunk most pakolás van mer festés lesz, ez kb két hétig lesz meg ilyenek, egyébkén semmi különös :)
  • pityuka
    #131
    Na mivan mindenki alszik??
  • pityuka
    #130
    IGEN!!
  • pityuka
    #128
    Má megint énvagyok!!!
    Változás!!! Kattintsatok az oldalamon a letöltésre és ott a pityuka 3d képre.
    A zak kiterjesztést változtasd meg ace formátumra.
    NEM KELL LETÖLTENI AZ EGÉSZ GAMESTUDIO-T ELÉG AZ UPDATE ÉS KÉSZ A PRO (7 MB)
  • pityuka
    #127
    Ok. Nem akarlak sűrgetni csak tűkön ülök a következő okosságokra várva.
    ftp://195.13.223.66/incoming/
    ide töltöm remélem itt fent is marad legalább egy hétig. :)
    Tehát pityuka1 = gamestudio A5
    pityuka2 = DarkBasic
    sok sikert sírjatok ha letörölték és akkor meg kell próbálni Directconnect-tel.
  • Mad Guy
    #126
    Még nem volt időm folytatni, talán hétvége fele.
  • pityuka
    #125
    Bocsi megint letörölték.:-(((((((((
    Ha találok egy helyet akkor megírom.
    Ja és írjátok meg miről írjak tutorialt.
    Mad Guy: Mikór lesz kész a games factory új tuti?
  • narumon
    #124
    pityuka: Hm nem is látok itt ilyen könyvtárat. hogy állsz a feltöltéssel? A Fullhoz nem juthatnék valahogy hozzá?
  • pityuka
    #122
    Hejesbítek: A Darkbasic-ból kiszedtem mindent Így csak 6,5 mega (de nincs benne semmilyen kép object példaprogi és így szerintem így nem működik egy csomó példa sem de működő ver.)
  • pityuka
    #121
    Na megint töltöm ide: ftp://supergames.hu/pityuka

    pityuka1.ace = 3d gamestudio A5
    pityuka2.ace = darkbasic
  • Mad Guy
    #120
    Az .exe mentést :)
  • narumon
    #119
    "Mondjatok olyan helyet ahova fel lehet rendesen tenni. Mert a Darkbasic 220 mega És a 3d gamestudio pedig 78 mega, de a freeweben csak 1 megás állományonként lehetne feltenni. Ezt gondolom ti sem szeretnétek. Tehát hova tegyem? "

    Azért jó volna ha valahová felkerülne mindenképpen hacsak egykét napra is...
  • Cobra11
    #117
    Tudsz olyat a SupeGamez-en kívül. Szerintem a Supergamezra kéne tölteni csak nem az eredeti névvel hanem mondjuk vizsgatetelek névvel és akkor nem törlik.
  • Cobra11
    #116
    Ha észrevetted nem a tárról hanem a freewebről volt szó.
  • pityuka
    #113
    Joebacsi:
    Köszi elég ha egy értelmezés van. Úgy kezdi a tutit hogy 6 nap alatt WDL. De pl.: nekem az eleje sem működik kiírja hogy wdl eror miért?

    Cobra11:
    Feltettem a freeweb-re és egy nap alatt letörölték. Talán a legjobb lenne egy magyar ftp.
  • Cobra11
    #112
    Ez hülyeség. Az csak ki van írva. Nem törlik a fájlokat!
  • pityuka
    #110
    Mad Guy:
    Köszike! A gamesfactory MŰKÖDIK!
    Viszont a Darkbasic crack-ra nekem nincs szükségem mert az nekem a full magyar van meg. De azért köszi.
  • KiPéTa
    #109
    Honnan tudtad, hogy ott van :))) Amúgy köszi :)
  • Mad Guy
    #108
    A gamestudio fölrakáshoz meg használhatod a winrar-t :)
  • Mad Guy
    #107
    www.extra.hu/gamestudio/
    (itt találod a tutorialokat)
  • KiPéTa
    #106
    Megvan. LÁtom, hogy bármit lehet, de gondolom sehol nincs magyar leírás :( Akkor marad az angol.
  • Mad Guy
    #105
    Lehet bármit, csak be is kell kódolni :)
  • Mad Guy
    #104
    Darkbasic: mondjuk meg az embereknek hogy tölték le a trialt én meg küldök neked egy krekket ami mindegyik verzióval müxik, mit szólsz?
    Exe-k: van egy kis gond... nekem upgradel-t gémfaktorim van, szal nemtom fog e működni és ha igen akkor buga nélkül (egyébkén most megyek küldeni :)
  • KiPéTa
    #103
    Most töltöm a címben szereplő programot, még nem is tudom, hogy kell kezelni :) De az lenne a kérdésem, hogy csak mászkálós játékot lehet vele csinálni, vagy olyat is, amiben a "főhőssel" is lehet kezdeni ezt-azt, tehát pl fejlődésre gondolok.
  • pityuka
    #102
    Mondjatok olyan helyet ahova fel lehet rendesen tenni. Mert a Darkbasic 220 mega És a 3d gamestudio pedig 78 mega, de a freeweben csak 1 megás állományonként lehetne feltenni. Ezt gondolom ti sem szeretnétek. Tehát hova tegyem?
  • pityuka
    #101
    Mad Guy:
    Mikór küldöd el az exe-t?
    Készül egy kis progi ha kész az első pálya elküldöm.
  • Mad Guy
    #100
    az élet meg a pontszám magátol átmegy (még klikenpléjbe is :) a többihez meg használhatjátok a global values (csavarkulcs ikon :)
    ez olyasmi mint a counter, de pályaváltásnál nem nullázódik, szal elég hasznos :)
  • pityuka
    #98
    Joebacsi:
    Ha értessz valamit a gamestudio leíró (WDL) nyelvéhez akkór segíthetnél nekem. Az oldalamon www.extra.hu/gamestudio Találsz egy WDL tutorial & manual file-t egy szót sem tudok kiböngészni belőle. PLEASE HELP !!!!!!!!!!!!!!!!! Valaki.
  • Ron Ragm
    #97
    Bár órjási vátozat szinte nincs a klikendpléjhez,ezért szerintem igenis,de:)
  • Ron Ragm
    #96
    Joebacsi őszintén megmondom,fogalmam sincs:)
    Az ismerősség meg csak Dézsa-vű érzés lehet,habár bár nem is:)
  • Ron Ragm
    #91
    Na hogy köll átvinni a köv pályára ezeket:Élet,energia,töltény,pontszám?
  • narumon
    #90
    "én inkább a darkbasice-t vagy a 3dgamestudio-t ajánlom 3d-ben"

    Na akkor lekaptam a 3gamestudiot, sajna megnézni még nem volt időm, de jövőhéten belevetem magam egy kicsikét. Amit a weboldalon olvastam az nagyon biztató volt kiváncsi leszek rá.

    Hm Professional változata nincs valakinek? :) A Demo az az extra asszem, ehhez találtam is okosságot, de ha jól néztem ez nem tud egy csomo dolgot...
  • pityuka
    #88
    Mad Guy:
    Feltettem az oldalra.
    Tehát aki okulni szeretne Mad Guy games factory-tutorial-jaiból az itt megtalálja : www.extra.hu/gamestudio.

    Hogy lehet játékmentést csinálni????? (fontos)

    Ja és mikór küldöd az exe-t? please!