44
A programozható robotok játéka!
  • SD456
    #44
    Hy all!

    Nem tudná valaki megmondani, h honnan tudnám letölteni ezt a nagyszerű játékot?

    Előre is köszönöm!
  • mutator
    #43
    Ja! De egy kis RETRO élmény soha sem árt! Én pl. most a GTA 1-el játszok!
  • Blacktom
    #42
    Ja, nekem is teccik, igaz már elég rég(évekkel ezelőtt) jáccottam vele, de nagyon teccett. Kijöhetne már jobb grafikával, hogy most is jáccon vele vki...
  • mutator
    #41
    Ha valakit még érdekel ez a játék, én találta egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni! : http://kiss-gy.web.elte.hu/kezdo.html
  • ngcsnet
    #40
    bár nem igazán vagyok programmozó, de sokat játszottam vele, sztem elég jó kis játék:)
  • moralosan
    #39
    Felhasználási tipp
  • rcsabi12
    #38
    honnan lehet letölteni ezt a játékot?
  • greco
    #37
    Egyszerű,de jó kis stratégia.Íme 1 pár kép:


  • Krinyo
    #36
    ez mi ez
  • Lacc
    #35
    Lál most néztem meg és még nekem megvan :D
  • Lacc
    #34
    Vagy esetleg torrenten.
  • Hmuda
    #33
    Próbáld DC-n.
  • Lacc
    #32
    Hát engem meglepne, ha még bárhonnan is le lehetne húzni...
  • Falabu #31
    Hello!
    Honnan lehetne lehúzni a játékot?
  • Watt
    #30
    De fel kéne patch-elnem, mert az 1.8-as verzióban van csomó hasznos utasítás.
    Sajnos az adott címen is csak ugyanazt a crack-et találtam. Azért köszi!
  • I.C.ram
    #29
    huu hat en mar reg nem jatszom vele tehat fogalmam sincs mi lehet a baj :) installald fol megint es ne patcheld fel! vagy nez korul itt : www.gamecopyworld.com
  • Watt
    #28
    Bár elég halottnak tűnik a topic, de azért hátha...
    Szóval letöltöttam az 1.3-as full verziót egy warez site-ról, aztán fel akartam update-elni 1.8-ra. Az még sikerült is, de így bekéri a CD-t, és az a törés, ami a világhálón kering, nem akar működni, mert ha azzal megtöröm, akkor egy üres hibaüzenet ablakkal indul a játék... (Illetve a játék nem indul el... :-)
    Van valami megoldás? Vagyem meg a játékot? (Lehet ez lesz.)
  • I.C.ram
    #27
    odaig nem jatszottam vele
  • greco
    #26
    Segitsetek!Elakadtam azon a pályán ahol a roncsok mellett aknák vannak elszórva.Rajtam kivül még négy hangya van a terepen és csak radart lehet épiteni.
  • I.C.ram
    #25
    jol vanna mar nem emlexem ra hogy hogy kellett
  • Petiqe
    #24
    Semmit sem ér ez a fórum. A 20 nappal ezelőtt feltett kérdésemre még most sem adott senki választ. Látszik milyen "sokan" látogatják ezt a szart........
  • Petiqe
    #23
    Help elakadtam a 4.Planet első pályán a Virus-os pályán kinyírtam az összes hernyót egy defense tower-ral de hiába megyek vissza az űrhajóba az nem akkar felszállni merthogy még nem fejeztem be a feladatot. Ha már átvitted akkor kérlek segíts !
  • Lacc
    #22
    Tudok gyártani nuclear battery-, yeah! :D
  • I.C.ram
    #21
    nekem is kifagyott a benzin :))
  • I.C.ram
    #20
    :)))
  • DeXoSZ
    #19
    Hehh,mindenki ilyen gazdaságtalanul vezet ???
    Nekem kitartott dáig az üzemanyag,hogy még le tudtam szállni ott,ahol a tolvaj bot lerakja a fekete dobozt :)))
  • Lacc
    #18
    Én éppen most jutottam tovább azon a pályán. A lényeg az, hogy minenképpen a te botodnak merül le hamarabb az energiája. Mikor lemerült, odamész hozzá a másikkal, és elkezdesz keresgélni arrafele, amerre láttad menni a másikat. Én az ellenséges botot nem találtam meg, de 1 per se telt bele, megtaláltam a feketedobozt pár kristály mellett. Úgy keresgélj, hogy ugye a bot az óramutató járásával megegyező irányba repkedett a hajó körül. Szóval jófele menj :D.
    Egyébként elég érdekes a manus helyzete =). Egyedül van egy böhöm nagy hajóval, és bolygókat kutat fel, míg az előző expedíció sokkal több hajóval jöhetett, mert majd' minden bolygón van egy hajóroncs :D. Egyébként kira játék, csak a programozást még nem nagyon használtam...
  • I.C.ram
    #17
    na ezt kar volt elszolni :)) mert elakadtam :)) tehat ott vagyok ahol az orult rbotot kell elkapni!! es fogalmam sincs hogy hogyan kell elkapni! mar probaltam neki utkozni meg azt is porbaltam hogy lemeritem az elemet ami nala van tehat addig varok amig lenem zuhan! de elobb en zuhantam le de volt megegy repulo robototm de amikor neki is elfogyott az eleme akkor megallta egyhelyben es a fekete doboz sehol sem volt :((( szoval mi a teendo?? valaki segitsen nekem :))
  • I.C.ram
    #16
    na en mar crystal palyat nyomom illetve bolygot egyelore nem akadtam el :))
  • Lacc
    #14
    Na nekem is megvan, egész érdekes kis game, a csávó úgy megye benne mint aki besz*rt, de mind1 :D. Most ott vagyok a Tropica bolygón, mikor valami robbanószert kell elhoznom. Ez rendben is lenne, ha nem lennének ott ily-olyan hangyák, akik savat, vagy nemtudommit köpnek, és mindíg meghalok! (vannak vagy hatan a robbanószeres láda mellett!). Nekem meg nincs egy botom se, meg semmim, lőni nem lehet az űrhajóssal, akkor most mivan??? Megcsinálta már valaki ezt a részt? Egyébként olyan aranyosan mondja mikor meglövik hogy "Ájjjj!" :DDD.
  • DeXoSZ
    #13
    egyébként ha lődöző botra gondolsz,akkor szerintem a legjobb a repkedős
  • DeXoSZ
    #12
    heh,melyik lövöldözős ? mcsakmert van egy pár :)
    a pálya nevét mondjad
  • I.C.ram
    #11
    de most meg az a lovoldozos palyan vagyok! adj plz tanacsot hogy melyik fajtat eri meg epiteni :))
  • I.C.ram
    #10
    hat ja :)) sikerult :))
  • DeXoSZ
    #9
    na,siker?
  • I.C.ram
    #8
    ok kiprobalom
  • DeXoSZ
    #7
    elég kanyargós egyébként az a rész,de nincs labirintus,vagy csak mázlim volt,és mindíg jó irányba mentem :)
  • DeXoSZ
    #6
    nah,megint vagyok,szal,a holdjáróba nekem se sikerült beszállni,igazságszerint nem is nagyon próbálkoztam vele :)
    az amnéziás résznél meg a zászlótól a pocsolya irányába el kell indulni,ott lesz előre 2 út,asszem tök mind1,melyiken mész,én a jobboldalin indultam el :)
  • I.C.ram
    #5
    ja es a hold palyan nem lehet valahogy beleulni a holdjaro autoba?
  • I.C.ram
    #4
    ott ahol amnesiam van es megkell keresnem az urhajom a tropicane bolygon! nem tudod merre talalom?