53
Alien vs Predator 2
  • Kmarha
    #53
    pont megjött hozzá a kedvem, köszi az infót XD
  • shaddam
    #52
    Nekróposzt vagy sem ezt itthagyom. Összedobott pár jó dolgot a community, 4k felbontás, új master server stb
    Utoljára szerkesztette: shaddam, 2020.11.01. 14:28:52
  • Nagylac17
    #51
    Aki akar jöhet

    Név AVP2 Come

    Jelszó:123
  • mike01010101
    #50
    Úgy, hogy semmi nem tart örökké:)
  • Apa27
    #49
    Értem amit mondasz, de hogy lehet ez?
  • DarkSl4yer
    #48
    Rég lelőtték a szervereket a játékban szval nincs multi.
  • Apa27
    #47
    Sziasztok! Lenne egy apró kis problémám :( Képzeljétek, felraktam a játékot, (eredeti egy PC-s újsághoz kaptam ajándékba, az újság bontatlan volt a játék az újság közepébe beragasztva, szóval még az sem lehet, hogy valaki megleste volna a kódot és felhasználja...) megy a single player, de ahogy online szeretnék játszani, kéri a Cd key-t, beírom a Cd key-t, de nem enged fellépni, se Profilt csinálni... Hogy lehet ez? Azt írja ki, hogy rossz a Cd key-em, hogy lehet ez? :(
  • Fehercsoki
    #46
    Sziasztok!Felraktam a játékot,megy is minden,de amióta felraktam a 0.9.6 patchet nem enged sem új kampányt kezdeni,sem mentett állást betölteni,multizni sem enged,XP SP3.
  • Szákos 18
    #45
    Hwllo. Most a tengerésszel akadtam el, az Áruláss című pályába, és már addig eljutottam hogy a Predator él a kamrába, meg néz engem, de még nincs meg az a szerkentyű amivel a zárakat kell kinyitni. merre menjek, mit csináljak?
  • Szákos 18
    #44
    Hello! Elakadtam az Aliens vs Predator 2-be, az Aliennel és a Predatorral. Az Aliennel a Menekülés című pályába akadtam el, és egyszerűen nemtudom merre kell menni, mert már a géppuskát kinyírtam meg az embereket, körbejártam az egész terepet, de sehová se jutottam. A Predatornak meg a Váratlan szövetség című pályájába akadtam el és az lenne a kérdésem hogy merre kell tovább menni, mert már minden fegyvert megszereztem kivéve a discet, és most ott mentettem el, amikor a nyílpuskát felszedte, utána az ajtón ki kell menni, és jobbra a folyósón, majd balra az embert kikell nyírni meg a hordókat felrobbantani. De utána merre menjek? Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.A választ az emailemre kérem: [email protected] . Előre is köszi
  • albatrosz20
    #43
    Hellósztok nemtudja véletlenül valaki mi cd.key az AvP2-höz hogy fellépjek online. Segítségetek előre is köszönöm
  • Kis kos
    #42
    csá én megcsináltam a szervert és nem enged játszani a neten csak helyi hálózaton és ott meg nincs senki ha tud vki az segítsen már
  • realgiggs
    #41
    CV
  • MNorb
    #40
    v. tudna adi olyan cd kulcsot ami a netre is jó
  • PanzerWolf
    #39
    Felraktam a gamet.Régen játszottam már vele.Szívesen kipróbálnám a multit neten.Mikor elinditom a játékot lehet olyat választani,hogy Stend alone server.Ha itt nincs semmi akkor az azt jelenti,hogy nincsen épp szerver?
  • A tumi
    #38
    Helló mindenki
    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    A cheat-ot hogyan lehet aktiválni?
    Mert azt hiszem alapból az enter lenne,de nekem valami Team messeg jön be,és sehol nem találtam a konzol gombot.Vagy lehet,hogy valahol aktiválni kellene?
    Pleas aki tud segítsen....
    Előre is köszi.
  • zotyesz23
    #37
    Köszi,majd kipróbálom:D
  • jefferson83
    #36
    LUR3-WUC2-GAJ4-LUJ2-2657 A másik fórumban volt, szóval ez az.
  • jefferson83
    #35
    A játékot, más nem kell. Legalábbis nekem nem kellet és valaki ide berakott egy cd-keyt azt használd. Nekem működött.
  • zotyesz23
    #34
    Sziasztok!!

    Szeretnék multyzni az avp2-vel.Miket szedjek le hozzá?
  • jefferson83
    #33
    Most raktam fel a gémet és marinnal kezdtem. Asszem most így éjjel abbahagyom mert az eleje nagyon para volt. Még pár év távlatából is megvan a hangulata a játéknak. Király!
  • Dead
    #32
    Levan írva a játékban.
  • LEADER
    #31
    már nem kell, meg tapasztaltam
  • LEADER
    #30
    2000 Ft a játék és jár hozzá egy saját bejáratú CDkey.

    Le tudná valaki irni mit jelentenek a következő multi módok:
    Overrun
    Survivor
    Evacuate
  • KáZé
    #29
    nekem is az kéne
  • tomasz
    #28
    vagy valilyen multis cdkey-t létszi!
  • tomasz
    #27
    haliztok valki tudna nekem 1 servert ide nyomni???nagyon kéne!
  • Braveheart
    #26
    Baz de szépek voltak a régi 3DFX-es idők :)
    Volt nekem is voodoo 1-2, aztán milyen mérges voltam apura aki voodoo3 helyett vmi ismeretlen nvidia riva tnt-t vett :)
  • tomasz
    #25
    haliztok valki tudna nekem 1 servert ide nyomni???nagyon kéne!
  • Petyus_
    #24
    Nekem is volt Voodoo3 2000, simán vitte a játékot. A 3dfx.com-ról töltsd le a drivert, elég régi a legutóbbi gyári, de béta drivert semmiképpen se tölts le!
  • Alien!
    #21
    Magyarítás itt:

    http://www.extra.hu/gmiki/
  • Zozo76
    #20
    Ha nalam sem szakit mint allat :(
  • hun-ter
    #17
    szerintem se félelmetes
  • Alien!
    #16
    http://melyviz.warez.hu

    Itt fenn van!

    Nekem csak egy cue file kéne!
  • RelakS
    #15
    Én befejeztem infarktus nélkül (átlag kb 5-10 fps
  • hun-ter
    #14
    fent van ez még valahol?
  • troc
    #12
    tudna mondani valaki cd key-t, meg az újabb pecshez törést? köszi!
    Én most fejeztem be és talán a leghangulatosabb FPS amivel valaha... A marinoknál becsokiztam :)
  • Zozo76
    #11
    Rulez, pont most nyomom, es tuti.
    Ezt nem lehet infarktus nelkul befejezni... :)
  • RelakS
    #10
    -><-
  • ubi
    #7
    előre megköszönöm a fáradozását!! annak , aki segít![#vigyor1