216
Ciki,vicces,hihetetlen stb történetek amik velünk történtek meg!!!
  • Robicsek
    #216
    általános 5-ben táborban voltunk.átjöttek a csajok és hoztak magukkal egy másik bigét a másik iskolából akik ugyanott voltak. ő 2évvel idősebb volt nálam és úgy hivják,hogy mária.mulizgatunk,és jöttek a tanárok kb éjfélkor,hogy mi ez a zaj.minden haverom beugrik az ágyába.én is. a csajok befeküdtek mellénk,hogy ne vegyék őket észre. mellettem volt a mária és látom,hogy nincs rajta melltartő és orbitálisnagy dudája van. elmennek tanárok,felkapcsoljuk a villanyt és mária észereveszi hogy bazinagy merevedésem van.erre ő ad egy pofont,és én elüvöltöm magam:A KURVA ANYÁD TE FASZ!meghalják a tanárok és lebuktunk
  • Braveheart
    #215
    Hát ezen jót nevettem!
  • CSOCSO
    #214
    Elmentunk festeni haverokkal...
    markas Ralph Lauren festekkel...csaj az a baj hogy draga es olyan kenyes hogy megmosott kezzel is ha hozzanyulsz ott marad a kezed nyoma.. szoval az tortent hogy festettem a korlatot es kicsit hozzaertem a RL es lefestett falra... nah a lenyeg hogy megijedtem.. fogtam a fejem... eeen marha bazze...gyorsan a polommal elkezdtem sikalni a festeknyomot.. ami le is jott nagyjabol csak a polom zold volt es tiszta zold lett a fal...nah ettol majdnem leboritottam a falat a korlat festekkel.. erre fogtam a nedves rongyot azzal kezdtem sikalni.. igy halvanyabb lett azon a reszen a festek.. megin tfogtam a fejem.. KURVA ELET:))) nagyon lol volt a jelenet. .mint a filmekben.. mikor csinalsz csomo dolgot es mindig csak szarabb lesz:) LOAL

    a lenyeg hogy:
    a felet se leradirozni se lemosni .. semmit nem lehet vele csinalni.. es ha rafestesz akkor meglatszik..szal csak a fal telibefestese marad!
  • LittleL
    #213
    Na volt itt nam is olyan régen egy vicces eset.

    Egy ismerősöm mesélte, hogy a szembe szomszédjuk a lakótelepen nézte este a Fradi meccset.
    A srác olyan belevaló gyerek, de az apja egy makacs öszvér ember, verézszurkoló egyéniség.
    De a FRadi kikapott.
    Ekkor a fickó olyan mérges lett, hogy menten felkapta a tévét,
    majd megindult vele az erkély elé, még a konnektorból sem húzta ki a tévét.

    A srác meg próbálta megnyugtatni az apját:
    - Apa, ne dobd ki a tévét. Nyugodj meg!!

    Az meg:
    - NE SZÓLJ BELE, MAJD VESZÜNK MÁSIKAT !!!!

    és zutty kidobda a tévét a másodikról.


    ( a srác, is megerősítette a sztorit, hogy kirepült a tévé)
  • CSOCSO
    #212
    van sok bekasi... azaz mar csak egy ketto. meg egy ex bekasi:))
  • FtranX
    #211
    én meg még tudok vagy 6 pestiről
  • Adam5
    #210
    Én Budapesti vagyok
    meg még tuti tudom rajtam kívül 2embert aki szintén budapesti
  • Match
    #209
    nájáh :)
    a fél sg miskolci :) ha nem az egész :)
  • LittleL
    #208
    Púúú, a Miskolci kemény mag.
    lol.
  • Match
    #207
    Nos...leírom a 2 héttel ezelőtti pénteket...
    Persze jó buli volt...tehát csak onnan tudom hogy mesélték...már pár topicban vot itt róla szó...
    Tehát volt egy kis társaság...prezi, calver, bobbi, borcsa, meg én...összeülünk....ment a pia rendesen...én annak rendje módja szerint úgy be rúgtam hoyg azt is mesélték hoyg mennyit ittam.
    Aztán a búza tér fele (buszpályaudvar) a centrumnál megyünk (a város központja szinte..) ahol van egy bazi nagy szökőkút....na hát én aba nagyon bele akartam hugyozni, de nem jött :)
    aztán megyünk tovább, prezi megpróbálta lefejelni az egyik kaszinó reklámtábláját (cirka 2.5-3 méter magas)...de nem sikerült, beleugrott a pocsojába. Én megpróbáltam utána, csak én a levegőbe átfordultam, pofáraestem és végigcsúsztam a betonon....
    aztán az aluljáróba calver kitalálta hogy hugyozzunk bele a kukába...amit ő meg is tett, de nekem megint nem ment...viszont jött 2 marcona biztonsági őr...calvert felkenték a falra (oh, csak finoman :)))) én meg összefutottam vele (ő is szaladt meg én is :)) azt mondják ilyen szép piruettet még nem láttak :)
    aztán fogalmam sincs hogy kerültem haza ed tiszta vér volt az ágyam :)
    Többet nem iszok portóit :)
    najo....csak keveset :)
  • Match
    #206
    nah, majd még a mai vagy a holnapi nap folyamán megajándékozlak titeket a legutóbbi hűdekúl sztorimmal :)
  • Bandew
    #205
    Csak vicc vót, ne vedd komolyan. :-)
  • Braveheart
    #204
    Lehet nem cool nektek, de nekem nagyon az volt :))
  • szando
    #203
    picit megkésve :))
  • szando
    #202
    biztos nagyon élezte
  • Bandew
    #201
    Ebbe mi a cool?
    Ez egy teljesen szokásos buli.
  • Braveheart
    #200
    Na akkor elmesélem, igaz kicsit megkésve és lerövidítve. Kaja pia az volt dögivel, hangulat is, mivel 8an voltunk :) Egyik szobában ment a házimozin mindenféle hülye szám, páran egymásnak estek ;) a többiek meg leültek a géphez. Egyszer benéztem hozzájuk, megtalálták a videóimat ;) Aztán mindenfélét játszottunk, pl. kő-papír-olló, aki nyer, az iszik mégegy pohár tequilát... :) Végül úgy döntöttünk, leugrunk a törzshejünkre. Namármost, útközben 2en kidobták a taccsot (+én, mert minden szir-szart összeettünk-ittunk), így az lett a vége, hogy hazakísértük az egyik csajt a város másik végébe gyalog Végülis király volt a buli, pénteken megismételjük :)
  • Tuvok #199
    pedooo :P
  • Mike
    #198
    pfuj de perverz :)))))))
  • Braveheart
    #197
    Március végén elmegyünk a haverokkal megünnepelni a 18. szülinapomat a törzshelyünkre, majd leírom, hogyan értem haza :) Ráadásul a szüleim három napra lelépnek az ország másik végébe, csak kistesómmal kéne valamit csinálni
  • OPM
    #196
    cottonszoba
    :DDD
  • Tuvok #195
    cool pillanat: amikor ma bejelentették, hogy holnap nincs meló :D
  • CSOCSO
    #194
    elegge.. nah mind1...nekem most nincs kedvem szarakodni. majd visszaterunk ra osszel..
  • Faki
    #193
    Ott a cottonszoba, ott döntsétek el ki a dedósabb.
  • Mike
    #192
    nem veszekszünk

    ahhoz mi már itt régi motorosok vagyunk

    csendesen flemelgetünk max
    de azt is már öregesen :DD
  • Mike
    #191
    hát talán abból indukálódik ez, amit itt a neten teszel
    életben ettől még lehetsz tök más valaki
  • Braveheart
    #190
    A topic alcíme:
    Ciki,vicces,hihetetlen stb történetek amik velünk történtek meg!!!
    (Témaindító: CSOCSO)
    Ezért sztem ne itt veszekedjetek... van arra is külön topic
    PEACE

  • CSOCSO
    #189
    csak te egy nulla vagy ahhoz hogy eldontsd rolam hogy milyen vagyok.. ennyi a kulonbseg.. nem csak te.. hanem mindenki mas aki nem ismer es ugy alkot rolam velemenyt...
  • Mike
    #188
    bizonyos szempontból hidd el, azok
    és utána még odairtam, hogy van akire nem vonatkozik
    mert általánosítani hülyeség

    és természetesen egyáltalán nem akartalak megsérteni
  • Mike
    #187
    na akkor leírom, hogy te is megértsd (Dynamic pl. egyből megértette): a képeiddel semmi, csak a cirkusszal, amit körülöttük csinálsz
  • Bandew
    #186
    Képzeld még csak 20 éves sem vagyok, és én mégis tisztában vagyok azzal, hogy az embereket nem lehet besorolni. Értem ezalat: zsidó, néger, nő, szőke...stb.
    Aki ezeket kitalálta, az nem volt normális. Ember embertől különbözik és kész.
    De te most kijelentetted, hogy a 20 évesek éretlenek. Gratulálok!
    Szerintem az az éretlenség, hogy ha valaki ilyeneken rágódik.
  • Faki
    #185
    dagonyá(s)zó lol. Most keltem, látszik :)
  • Faki
    #184
    Szombaton történt: megyek egy randiról haza, utsó buszt épp hogy elérem. Szállok fel, de egy "baszdmeg" egyből kijött a számból :) Ugyanis a két egymással szemben lévő ülések közé valaki egy kiba nagyot okádott. Na mondom több busz nincs, muszály ezzel hazamennem. Leültem és vártam. Egyre többen szálltak fel, egyszercsak hallok valami dagonyászó hangokat. Odanézek, hát beleült egy arc és még jókat helyezkedett is benne Bazze úgy elkezdtem röhögni, hogy a könnyem folyt :)
  • CSOCSO
    #183
    te mar annyira ZINTELIGENS vagy hogy mar rebuszokban beszelsz.... mi a pocs bajod van a kepeimmel kapcsolatban?
  • Mike at home
    #182
    tisztelet a kivetelnek, ez kimaradt :)
  • Mike at home
    #181
    nem a kepekkel van a baj, hanem amit a kepek korul muvelsz

    de hat ugye te vagy CSOCSO

    ennel tobbet meg kar mondani
  • Mike at home
    #180
    legyel annyi - vagy vmivel tobb/kevesebb mint en, akkor majd rajossz
    a 20 evesek eretlenek
  • Mike at home
    #179
    eleg csak megnezni ezt a beirasodat, a stilus onmagaert beszel apa, szal
    de mondjuk te ilyen voltal 1 evvel ezelott is

    nem sertodtel meg? nem baj, sot inkabb orvendetes
  • CSOCSO
    #178
    hat mikor ujra olvastam akkor en is elgondolkoztam rajta.. de akkor meg milyen kepekrol beszel ?? mert nem nagyon rakok fel ide kepeket amiket ..."megcsinalok"
  • Dynamic
    #177
    Szerintem egyáltalán nem arra gondolt, hogy csúnyák vagy szépek-e a fotozz.hu-n lévő képek...