743
Milyen VGA kátyád van???
  • rvn
    #743
    Sapphire 4850 dual slot 512Mb. Nekem még most is bőven elég. Legjobb kártya ami eddig nálam volt.
  • Lack
    #742
    Sapphire Radeon 5750 VaporX 1GB (elég jó kártya)

  • tatra105
    #741
    Sapphire Radeon hd3870 512mb ddr3 de hamarosan lecserélem egy
    gigabyte hd 5770 1gb -ra!!
  • driverman
    #740
    hali, nekem ati hd 2600 xt van és még a mostani gameket is viszi elég szépen.
  • tomi04
    #739
    Hello!
    Van valakinek hd 4200-asa vagy hd 4550-ese és ha igen akkor hogy vagytok vele megelégedve?
  • SteK
    #738
    üdv... lenne egy problémám! 9500M GS-m van... és túlmelegszik, mint a kutya... le szeretném vinni az órajelet, ha lehetne, ugyanígy a prociét is, ami most (gyári beállításon) CPU szorzó 9.5x, CPU FSB: 252.02 MHz (eredeti: 100 MHz, overclock: 152%)... és hát kicsit le vagyokk főve, mert túlmelegszik mint a kutya és hűteni kéne a mocskot, de míg nincs pénz egy mocsok cooling padra, addig valamit csak szeretnék kezdeni vele... valakinek valami ötlet? cpu és gpu órajel optimalizálás, hogy ne érje el mind a kettő a majd 90c-fokot... :S
  • Zsolt1964
    #737
    GARANCIA
  • davidka003
    #736
    A VGA memóriájára gondoltam. :)
  • davidka003
    #735
    Haldoklik a memória.
    Vidd vissza gariba.
  • RoCkEtAnDrEw
    #734
    vki meg tudja mondani, mi okoz olyan grafikai hibákat egy új MSI NX7300GTnél, mint amik linkelt oldalon látható képeken vannak??? több ötlet kéne, mert ne melegedés és nem is driver gond!
    http://www.rakitaweb.extra.hu/MSI_NX7300GT_256MB_DDR2_RAM/target0.html
  • MaSzKa
    #733
    Sapphire HD3870 GDDR4 512MB PCI-E Full 2-Slotos
  • milk41
    #732
    nekem jelengleg ati x850XT-m van
  • antikakaka
    #731
    Sziasztok egy voodoo3 3500 tv és videókártyához ha lehet magyar Drivert küldjetek
    msn: [email protected]
    e-mail [email protected]
  • bandesz00
    #730
    Sziasztok!!!Nekem kellene egy kis segítség:)ha valaki tud aszt előrre is köszönöm, a kérdésem az,hogy Geforce4-et használtam kicseréltem Ati Radeon9200 Sapphire Atlantisz kártyára, és a játék közben hiányossak a tárgyak némely játékban pedig vibrál a háttér és ott is hiányossan müködik a grafika.Elöre is Köszönöm.
  • NeoMaN
    #729
    legalább a gpu-t leírtad volna
    :)))))))
  • NeoMaN
    #728
    7600gt
  • wesker24
    #727
    Hello azt szeretném megkérdezni hogy a két video kártya közül melyik lenne jobb választás ???

    Geforce 6800 GT 256 Mb 256 bit-es vagy Geforce 7600 GT 256 Mb 128 bit-es ???

  • gordonmail
    #726
    engem ja, 3at adok érte, többet nem ér. [email protected]
  • gordonmail
    #725
    xD
  • Richard90
    #724
    hány helyre írtad még be ezeket a szarságokat????
    EZ NEM APRONET!!!!! MÁSHOL HIRDESS
  • bence33
    #723
    sziasztok, van egy felesleges ABIT Siluro 64MB-os VGA Card-om. Vkit esetleg nem érdekelne?????????????????, fontos, lenne h eladjam.
  • Blinkye
    #722
    Help valaki :( Úgy játszok a Heroes 5 el,h 10 percenként restart :( Jobb lenne restart nékül :)
  • Blinkye
    #721
    Azon agyalok,h lehet akad az alaplapommal.. Mert ennek NVIDIA Nforce chipsete van. Az előző kártyámnak az lett a baja,h alap winfosban 94 fokra melegedett és lefagyott. kb gépinditástól 10-15 perc alatt.. Szétesett a kép aztán fagyott.. Ezzel is hasonló,de szinte hideg a kártya kézzel fogható simán.. Próbáltam szobai ventivel hűteni,de nem lett jobb :(
  • Inquisitor
    #720
    Nálam van egy ilyen kártya, ugyanezen tünetekkel, igaz 5000-ért vettem, de utánaolvasva ez egy tpúshiba volt GeCube kártyáknál. Elvileg melegedés okozhatná, de már csutkára visszavettem az órajelet. Érdekes módon van amikor egy egész napig jó ...
  • Blinkye
    #719
    Hali.. olyan problemom lene,h van egy 6800GT-m ami beszart és kaptam cserekártyát ami ATI x600XT... Na most.. Totál szűz wincsire raktam egy Winfost. ATI Catalyst,dotnet fx vagy mi meg minden szart ami kell az ATI-hoz.. De nem megy a gépem normálisan.. Alap Winfos fut,TV megy... Viszont ha elinditok vmi játékot lefagy kb 5-10 perc után.. Néha visszatudok menni winfosba,d e néha reset... szerintetek mi a fütyi van? GÉpem: ASUS A8N SLI lap,3200+ proci, 4x512 RAM,200+300 SATA, 120 ATA.. XP SP2
  • DanyyX
    #718
    Örülök, hogy tetszik

    Még úgy találtam, hogy rákerestem kedvenc kártyámra a gogle képkeresővel. És kihozta 1.-nek vagy 2.nak ezt a oldalt. Erre megnéztem az egészet, nah, mondom ez qrvajo, belinkelem ide is...
  • kovy79
    #717
    Vazz, vagy 2 órán keresztül néztem az oldalt.
    Qrva jó!
    Istenem, egy TYAN G9800PRO-t mennyire értékeltem volna 2 éve!
  • DanyyX
    #716
    Néhány nagyfelbontású kép pár régebbi kártyáról...
  • Nemcso
    #715
    Judith !

    Miss Hékás, ne tévesszen meg kovy79 képe, nem minden VGA piros van piros nyákon és piros hűtővel ellátva.
    De viszonyítási alapnak nagyon jó lesz.

    Nézz körül a neten VGA, vagy videokártya névvel. Biztosan sok-sok képet fogsz találni róluk.
  • kovy79
    #714
    Mondjuk így, hékás:



    Ám 1szerűbb, ha programmal nézed meg milyen, azután rákeresel a neten és megnézed egy szép képen. Így nem kell csavarhúzóval a kezedben rohangálnod...
  • Judith
    #713
    nem az én gépem,hékás!hanem a pasimé.

    és hogy néz ki ez a VGA?
  • kovy79
    #712
  • Nemcso
    #711
    Harmadszorra te fizeted a sört.
  • kovy79
    #710
    Star menü > Vezérlőpult > Rendszer > Hardver > Eszközkezelő > Videókártyák
  • Nemcso
    #709
    1. Kinyitod a házadat és megszemléled, hogy mi van a videokártyára írva.
    2. Lefuttatsz egy olyan progit, ami kilistázza a gépben lévő vasak adatait. Ilyen például az Everest v2.20 nevü progi.
  • Judith
    #708
    és hol tudom megnézni,hogy milyenem van?
  • kovy79
    #707
    Szegény kártya! Szinte látom, ahogy szenvedett!
  • kovy79
    #706
    Video Graphics Array (asszem vhogy így).
    A videókártyákat hívjuk így.
  • Nemcso
    #705
    Video Graphics Adapter

    egyszerűen : videokártya
  • Judith
    #704
    mi az a VGA?