30
  • [HUN]Brabus
    #30
    tetszik ez a topic jokat rohogtem....komolyan..
  • [HUN]Brabus
    #29
    hat szerintem ha igazan hacker kedni akarsz nem artana meg tanulnod angolul eloszor es talan tisztaba lenni azzal hogy mit is jelent a hack es a crack szo es mi is a kulonbseg a ketto kozt...

    mert amit itt le irtal az egy hatalmas nagy baromsag.
  • ixyon
    #26
    jajj de okos vagy. szerinted átutalást végez a neten? NEM!!!!!!!!!!!!! HÜLYE!!!!!!!!!!!!!!! azzal vásárol!
  • Laalee
    #25
    ha mar arra is lusta vagy hogy telefonon keresztul hasnald a bankot akor megerdemled...
  • Anastasia
    #22
    Azoknak akik még nem tudnak annyit mint a profik(alább) és szeretnének valahogy védekezni is, itt egy link:

    http://wigwam.eukom.hu

  • Mighty
    #15
    És szerinted miért pingel meg valaki????
    Csak nem azért, hogy után egy portscan-t futasson?
    Én nem bíznék rád egy netre kötött gépet.
  • ixyon
    #12
    hát nekem nincsen semmiféle tűzfalam, én írtam magamnak 1 nagyon nagyon 1*ű programot, ami minden portot lezár, kivétel, amit én engedélyezek nei. tehát általában csak a http, meg az ftp van nyitva, meg ha jáccok, akkor még az is, amin jáccok. ja, meg ha 1 IPről 3* próbálkoznak kapukereséssel, lekérem neki 200* a www.msn.com-ot, mer az jó nagy, de még 1 csomagba belefér::) csak akkor kicsit belassul a net::(
  • CSOCSO
    #8
    hm mikor használtam a conseal pc firewall akkor ugy voltam ezzel hogy ne is legyen firewallotok !!mert el sem fogjátok hinni hány köcsög hacker kinoz titeket a trojanokkal stb vel!!!2 oránként kb 1!!!!!
  • Lacc
    #7
    Az igazi hackereket nem érdeklik az otthoni gépek, csak ha van rajta valami fontos adat számukra. Igazából akkor ezek már crackerek. Ha egy hacker be is tör a gépedre, nem tesz benne kárt, mert a hackerek bizonyos életstílusban élnek, ami tiltja ezt. Persze megtehetik, de akkor nem igazi hackerek.
  • Lacc
    #6
    Hűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű
  • PyRex
    #5
    "Ha naponta akár csak pár órát töltesz a világhálón, máris jó esélyed van arra, hogy felhívd magadra valamelyik veszélyes hacker figyelmét."

    Ez mekkora kame lamer szoveg :))))))))))))))))))))

    PyRex
  • clone
    #4
    ti is beszartatok most ?? -)
  • Kenny
    #2
    hmm