163
Egy újabb FPS csak ...
  • skorpio7
    #1
    Nem tudom , hogy ti is olvastátok-e ennek az fps-nek az újdonságait , de most megjelent a demó-ja és végre ki lehet próbálni .
    Az első tapasztalatok alapján annyit mondhatok , hogy megint csak egy újabb FPS jelenik majd meg ... ennyi .
    Bővebb információ és képek ITT.

    Letölthető innen a DEMO.
  • Hmuda
    #2
    Leszedtem a demót. Szerintem állati jó játék. Habár maga a játékmenet nem nagy szám, mégis óriási újítás ez a szétrombolható terep.
  • Cobra11
    #3
    Nekem a képek alapján tetszik, de nem szoktam demókat letölteni. A teljes verzió mikor jelenik meg?
  • Hmuda
    #4
    Vazzeg, ez valami állati jó! Iszonyat durva, mikor kiásod az egész fatákolmányt az extrában.
    Hmmm. Nos igen, a fizika nem az erős oldala. : )))
  • skorpio7
    #5
    Hát tudod én se , de mivel itt a demó előbb jelent meg , mint maga a játék ( a warez-ra is értem ezt ) , ezért inkább megnézem , hogy mit is tartogat nekünk ez a program .
    A hivatalos megjelenés az Adreline Vault szerint :
    Szeptember 18 - Red Faction - THQ .
    Még egy hónap . :)
    Hmunda !
    Látom tetszik ... én is kijátszom a progit , hogy eljussak oda ahova te is . :)
  • skorpio7
    #6
    Neked tetszik benne az "ösztöke" ? :)))
  • Hmuda
    #7
    Mármint, hogy miért kell szórakoznod azzal, hogy végig vidd? A demóben az Extra menüpontot megnyomva azonnal behozza a fajázikós cuccot.
    Mondjuk kicsit hülyén néz ki, amint a semmiben lebeg a ház : )))))).
  • Hmuda
    #8
    Ööö...
    Milyen ösztöke?
  • skorpio7
    #9
    Tudod te az mi , csak egy kicsit körmönfont módon fogalmaztam .
    A játékban az első fegyver , amivel elsődlegesen ütsz , másodlagosan ... elektromosan sokkolsz ! :))) Szóval olyan , mint kint a réten az elektromos terelő drót , vidékiesen szólva ösztökélő ( arra ösztönöz , hogy a kerítésen belül maradj :) ) , más szóval "ösztöke" !
    Még valami ... NAGYON ÁLLAT EZ AZ EXTRAS !!!
    Eddig azt nyomtam .Bár nagyon kár , hogy a házat nem lehet szétrobbantani .
    Szóval nagyon tetszik , ahogy ropog a talpad alatt az üveg , de ez a környezet átalakítás a legkirályabb !
    Először is csináltam egy kb. 200 m hosszú alagutat lefelé amiből éppen csak látod még a házat , majd gondoltam egyet és elindultam balra is , jobbra is , hogy gyűrű alakba is legyen egy alagút , más szóval , hogy összeérjen a két vége .
    Kicsit lyukacsos lett a talaj , de csak összejött . :)))
    Mostmár csak arra leszek kíváncsi , hogy milyen multiplayerese pályák lesznek hozzá ... már csak azért is , mert ha elképzelek egy földalatti csatát , ahol te a lakítod át a környezeted ... az nagyon tuti lesz .
    Gondolj csak bele ... úgy át lehet alakítani mindent , hogy ember legyen a talpán , aki kiismeri majd magát egy ilyen terepen .Itt nem fog az számítani , hogy ki mennyire tanulja be a pályát , mert igencsak meglepődik , amikor 2-3 alagút is van ott , ahol előtte csak egy sima fal volt .
    Szóval mostmár alig várom , ez tényleg baromi jó ötlet volt a fejlesztőktől ! :)
  • Hmuda
    #10
    Jaa. Mostmát tom. Amúgy felesleges 200 méteres alagutat csinbálni. Ásd ki a ház alját. Érdekes, hogy nem esik le : ))). Érdekes...
  • skorpio7
    #11
    Megcsináltam ! :)))
    Tényleg jópofa dolog , de ezért is írtam , hogy nem lehet szétrobbantani a házat .
    Milyen érdekes ... a "betonfalat" szét lehet szedni , de a faváznak meg se kottyan egy kis robbanás !
    Ez tényleg nem valami realisztikus .
    De azért nem rossz ugye a program ?! :)
  • Hmuda
    #12
    Hmmm...
    Jó kérdés. Szerintem csak a demó ilyen. Legalábbis remélem.
  • skorpio7
    #14
    Szóval ezt a 3 helyet tudom neked ajánlani !
    Nekem kábelem van és megnéztem őket , mindegyik jön le úgy 25-30 KB/s sebességgel .

    ftp://fileplanet.blueyonder.co.uk/ftp1.gamespy.com/fpnew/gamedemos/action/RedFactionInternationalDemo.exe

    ftp://fileplanet.games-world.net/ftp1.gamespy.com/fpnew/gamedemos/action/RedFactionInternationalDemo.exe

    ftp://fileplanet.ngi.it/fileplanet/fpnew/gamedemos/action/RedFactionInternationalDemo.exe

    Az utolsó link az , amit a nyitó hozzászólásban is megjelöltem .Én erről szedtem le .Mindegyik európai szerver , tengerentúlival ne is próbálkozz , mert azok még nekem se jönnek le , annyira terheltek .
  • Hmuda
    #15
    Na a Supergamez letöltései közé is felkerült.
  • [Walaki]D`Lair
    #16
    Én most kezdtem el letölteni. Sajna "csak" egy 128k-s ISDN-em van és csak 20 kb/s-el jön. Így még 2 óra 25 perc
  • Rincewind
    #17
    Ez a jaték egy rakás fos!!!
  • Hmuda
    #18
    Mert?
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    Ilyen nincsen!!! Elindítom azt a kurva telepítő szart erre amikor tovább ér kiakad. Újratelepítem a windowst megint kiakad. Tuti nem CRC-s mert az összes ilyen telepítő wizardos prognak kiakad a telepítője. Akóó nem tudja esetleg +mondani hogy mi a szitu?????
  • Alien!
    #20
    Nem rossz,mert nem kell hozzá bika gép....De a karakteranimáció az ritkaszar...Rég láttam már ilyen rosszat....
  • _RudY_
    #22
    Red Faction Multiplayer Test! 4:12 PM

    The Red Faction Multiplayer Test is now available! It includes two 16-player Deathmatch levels as well as a 16-player Capture the Flag map. Please note that this is a technology Test and not a fully-featured demo.
    NYÚZ
  • Viking
    #26
    Skorpio7: el meg a szerver? Most szedem le, gozom nincs, milyen, de kiprobalnam magyarokkal! :)))
  • _RudY_
    #29
    Én már nem találtam, talán majd legközelebb:)
  • _RudY_
    #36
    Ihe voltam bizony külföldön, elég sokat :)
    Hát az UT hangulatát nem éri, de jó lesz ez.

    "...így szerintem leszünk egy páran , akik összehozhatnak jó kis partikat . :)))..."
    Naja, bár hasznos lenne a pass ismerete ;))

    450 cerka, 256 MB RAM, Elsa GF2
    Offline tűrhetően bírja a 1024/32-t is, de neten
    már 800/16 minden extra nélkül.

  • _RudY_
    #38
    Mint a vakond ;)
    Robbanószerekkel, raksival vagy a furgánnyal (furó járgány ;).
    Jók a multi pályák, egy halom extra motyót lehet találni a robbantással elérhető dugihelyeken.
  • _RudY_
    #39
    Jah, néhány fegyvert lehet kombinálni is, de erre majd úgyis mindenki rájön magától )÷Ð
  • ity
    #40
    Te még ilyenkor nem aszasz © _RudY_? :)
    Szal leszedtem, kipróbáltam, de nem fogott meg elsőre. Azért neki ugrok még 1x komolyabban, mert elég érdekesnek tűnt az egész, adok neki még 1 esélyt hátha megtetszik :)
  • ity
    #41
    Majd' el felejtettem a legfontosabbat ;)

    * ity slaps _RudY_ around a bit with a large trout

    najobi
  • Lacc
    #43
    Kipróbáltam a multi tesztet is. Hát, nem rossz, de majd veletek is kipróbálom. Az az igazság, hogy kicsit csalódtam benne. Mikor olvastam a híreket a játékról, azt hittem, hogy tényleg igaz amit mondtak, vagyis minden szétrombolható. Hát eddig úgy látszik, ez korántsem igaz... Itt csak bizonyos falrészeket lehet szétrobbantani. Ok, ez a single playerben még érthető, mert egyfajta csalás lenne, de multiban... Gondolom, az a logikus, hogy a game pályaszerkesztőjében meg lehet adni, hogy mit is lehessen szétrombolni, és mit nem. Így ugye meg lehetne csinálni egy pályát csak szétrombolható anyagból is. Nem tudom miért nincs egy ilyen a demóban, legalább egy tesztnek, hogy mi sülne ki belőle. Remélem kiadnak hozzá pályaszerkesztőt is, és azzal meg lehetne csinálni ezeket a mapokat, ahol tényleg mindent szét lehet szedni.
  • CSOCSO
    #45
    ez csak demo lehet hogy 100 megás lenne a demo ha minden rombolhat lenne..stb...ps2-n kibaszott jol néz ki veri a max aynlét..majd megnézem nemsokára....
  • MuERTe
    #47
    hehe,játszottam egy kicsit ,de profik közé keveredtem és csunyán elpicsáztak:)
  • MuERTe
    #48
    isonews
    09/19/2001 Red Faction FairLight [2 CDs]

    Tehát megjelent.
  • Shep
    #49
    Hi! Szerintetek lesz belőle rip?
  • Shep
    #51
    Hát modemmel meg aztán mégúgyse
  • ember
    #52
    Dikkma! Címet ide!
  • skorpio7
    #53
    Itt a válasz rá ! :)))
    RIPS : GAMES
    09/20/2001 Red Faction Myth [xx/69]
  • Rincewind
    #54
    Hmmm...
    Nem rossz ötlet benne ez a rombolgatás, de grafikailag (már ne is haragudjatok) kurvára el van maradva! Mikor először kipróbáltam az volt az első gondolatom, hogy ''hogy volt merszük a készítőknek kijönni ezzel a grafikus motorral 2001-ben?!''.
  • Rincewind
    #55
    Szóval ritka randa egy játék no...
  • fairplay
    #56
    rip a központi warezen.
  • Dikkma
    #57
    Cool!
    Most 6-7 cd-nyi anyagot kell töltenem.. hosszú lesz! :)
    (3 cd commandos, 2 cd red faction, railroad tycoon platinum rip, nhl 2002 rip, red faction rip...)
  • Dikkma
    #58
    ÁÁ... még Majmok bolygója, még Red Alert2 : Yuri's revenge... a pc-s játékoknak leáldozott? :D