626
Runaway : A Road Adventure
  • Molnibalage
    #626
    Sajnos végigtolni nincs időm, de a longplayt végignézem a youtubon. Ez valami eszméletlen király játék.
  • Vadóc96
    #625
    Magyarítást tudok hozzá : http://www.magyaritasok.hu/index.php?searchfield=runaway&func=search
  • orchidea
    #624
    Sziasztok!
    Segítség kellene, hogy honnan tudom letölteni a játékot magyarul. Most szedtem le, de ez vmi spanyol vagy nem tom milyen nyelven van
    Végigolvastam az egész fórumot, de azok linkek már nem jöttek be, amiket régen írtatok. Szal, ha vki tud egy olyan oldalt, ahonnan le tudom tölteni, annak nagyon hálás lennék. Köszike.
  • Vadóc96
    #623
  • 626imi
    #622
    Nem akarom magam égetni 2hónap,végigjátcás nélkül képtelen letem volna rá,az események között nem sok logikát találtam,viszont nagyon ötletes a rajz.Kösszönet vadoc96,Tamás,Ákos és akik teknichai tanácsokat adtak.Kösszönet anyámnak,apámnak,testvéreimnek,nagymamámnak,barátnömnek hogy lelki támogatást adtak a játék alatt elátak sörel,ételel.Vadoc96 külön köszönet hogy a játékot tartalmazo dicket megmentete és nem került a kukába ezel szenyezve a környezetett.Aki esetleg most kezdi nagyon sok kitartást.
  • Vadóc96
    #621
    Na, örülök h sikerült!Am ennél a résznél én is elekadtam, egy órán keresztül kerestem a gombokat...De nagyon jó játék érdemes kűzdeni vele!főleg a nőimitátoros rész
  • 626imi
    #620
  • 626imi
    #619

    kösszi Vadoc96
    sikerült,megmenekült a kukától a játék
  • Vadóc96
    #618
    az egyik oldalán (asszem a bal) van egy csomó gomb,úgy emlékszem h ezt kellett megnyomni és akkor megpróbálta bemondani a nevét, de nem sikerült, és ezután már oda lehetett menni a profhoz a hangfelvevővel!!!
  • 626imi
    #617

    szia VADOC96 KÖSZÖNJÖM A TANÁCSOKAT.ODAMENTTEM AZ MONDJA SZÉP NAGY RUBIN,A HANGFELVEVÖT ODATETTEM AZT MONDJA:EZ MÉR TENÉM.MOST MIT CSINÁLJAK SZERINTED DOBJAM KI ALKALMATLAN VAGYOK A SZÁMITOGÉPES JÁTÉKOKRA?PEDIG MÁR VAGY 20 VÉGIGJÁTCOTAM.
    .........................
    .....................................
    ......................................
  • Vadóc96
    #616
    Rájöttem h mi a baj! Megpróbáltad már abba az üveg micsodába bemonandani a neved?
  • 626imi
    #615

    csáó,Vadóc96 szóval megprobáltam mindent,amikor a nagyitó megjelenik,azt irja hogy elne felejcsem vissza rakni a fiókba.ha meg Suzana hangját veném fel az mondja mért teném ezt.
    Lehet hogy kuka lesz a vége.Igy még nem jártam egy játékal sem.Pedig még a végigjátcás is megvan.köszi ha nem túdsz segiteni megértem.
    kösszi!
  • Vadóc96
    #614
    na, sikerült?
  • Vadóc96
    #613
    tab -> jobb gomb a lejátszón (egy nagyító jelenik meg) -> a csávó beszél róla, kiveszi az elemet. Am nekem magától kivette, mikor elkezdett pampogni, h kifogyott...
  • 626imi
    #612
    köszi Vadóc96 de nem akarok butának tünni de ezt hogy tudom kivitelezni?KÖSZIKE

  • Vadóc96
    #611
    Vedd ki a lejátszóból!
  • 626imi
    #610
  • 626imi
    #609
    kösszi,de az a probléma hogy az elemeket nem találom amit feltölthetnék.
  • gibson9
    #608
    Hy! nagyon régen játszottam vele és már nem emlékszem minden részletre, de emlékeim szerint a lemerült elemeket felkell tölteni egy palackkal, ami abban a helyiségben van, ami számkódos ajtóval van lezárva. És ha minden igaz az elemeket majd valami kis fogantyúval kell megfogni és azzal beletenni a palackba.
    Remélem azért segítettem, de lehet jobban jársz, ha olyan valaki mondja el, akiben friss az élmény :D
  • 626imi
    #607
    georgee96 nem tudod véletlen hogy 2.hogy lehet felveni a restaurátor nő hangját,valami elemet ir de nem találom.
    a végigjátcást olvastad?
    Tegyük a pecsétet a mozsárba, ezzel fogjuk megőrölni a dohányt. A megőrölt dohányt használjuk a mentolos kenőcsön. Oscar ugyanis így szereti. Vigyük is el neki, majd beszéljünk vele. Cserébe segít elmozdítani a sziklát a barlang bejáratából.
    Már csak térképre lesz szükségünk. Menjünk Sushihoz, aki elmondja, hogy a bank alagsori széfjében kell lennie. A bankban vizsgáljuk meg az idekatapultált festéket. Mivel kiderül, hogy pont az épület közepére lő a gépezet lőjünk ide valami nehezebb tárgyat. Menjünk vissza a szalonba, ott pedig fel az emeletre. Nyomjuk meg a piros gombot, majd használjuk a katapultot. Vissza a bankba, le a széfhez. Sajnos kinyitni nem tudjuk, mert nem ismerjük a kódot, ezért kérdezzük meg erről Sushit. Némi információt szerezve menjünk be a Sheriff irodájában lévő cellába, és ismét keresgéljünk az orvosi táskában. Találunk egy sztetoszkópot, amivel már ki tudjuk nyitni a széfet. Sushi utasítása szerint először jobbra kell tekernünk a széfet. (Jobb 85, Bal 29, Jobb 54) A térkép birtokában immáron be tudunk menni a bányába, és kezdődhet a következő pálya.
  • 626imi
    #606
    g
  • georgee96
    #605
    S.O.S
  • georgee96
    #604
    Szasztok!!!
    A 4. fejezetben nemtom mit csináljak a dohánylevélell és nem tudom hogyan folytasssam....
  • Bánfalvi Barbi
    #603
    Nekem a pc guruban volt egy teljes játék a runaway 1 és elösször feltudtam telepíteni a játékot utánna már nem közben újra lett telepítve a windows és újra felakartam telepíteni a nagyszerű játékot de mindig megállt a telepítése során Pl:1%és igy tovább és hiba üzenetet ir ki!szeretnék járszani evvel a nagyszerű játékkal még!lehet hogy koszos a cd?segitsetek ezt megoldani hogy mi lehet a baJ!lehet hogy már nem tudok vele játszani soha?kérlek szépen segitsél hogy mit kell csinálni hogy ne álljon le a telepítése?Köszönöm előre is!
  • dddido
    #602
    Jah és csak szólok- a Tes....-ban 1290.-ér magyar verziót
    (felirat) lehet most kapni
  • dddido
    #601
    Sziasztok!
    Most kezdem az első részt játszani,de már az elején el is akadtam
    HELP!!!
    Visszaolvasgattam amiket írtatok,
    de én összeszedtem szerintem mindent.
    A fürdőben és a raktárban is.
    Van kulcsom,könyvem,koponyám,palackok,fecskendő,stb.,
    eltettem Gina táskáját is, de nem történik semmi uj.
    Mikor-hogyan jönnek majd a gengszterek?
    És hogy fogom vízzel felébreszteni a csajt????
    Köszi aki ír
    Helló mindenkinek
  • zbundy
    #600
    át kell írni a csaj kórlapját, aztán bekell indítani a tűzjelzőt hogy a csaj felébredjen az álmából!
  • Szoki333
    #599
    Helló!
    Hogy kell továbbjutni az első fejezetben?
    már kombináltam a fecskendőt az alkohollal és a tollal...
  • 062020
    #598
    Valaki leírná, hogy ezt hogy lehet megoldani?
  • totyak
    #597
    Lenne egy fontos kérdésem. A magyar feliratos változatból itthon csak a 3 CD-s verzió jelent meg, vagy van DVD-s is? Csak a kíváncsiság vezérel.
  • drH
    #596
    Megkérdezhetem, miért lett kitörölve a hozzászólásom???
  • Aym
    #595
    Nagyon szépen köxönöm!!! :)

    (\_/)
    (*+*)
    (")(")
  • totyak
    #594
    Hali! Remélem tudok segíteni. Itt egy link, ebben benne van a végigjátszott játék mentett állásai. Bár nekem a magyar verzió van meg, de háthajó lesz neked is.

    http://rapidshare.com/files/30855312/SAVEGAME.rar

    Ebben az összes pálya benne van és így ki tudod az elején választani,hogy honnan akarod folytatni.
  • Aym
    #593
    Szia!

    Nekem uez a gondom, de a rapidról már törölték a kimentett fájlt. fel tudnád rakni légyszi? Vagy elküldenéd a [email protected] címre?

    Előre is köxi -puxi -Aym
  • zbundy
    #592
    Ha jól emlékszem, akkor a busz motorháztetőjén sütkérező lánytól kell megszerezni a napolajat! Azzal kell megtisztítani a gépfegyvert!
  • gaspijoci
    #591
    Valaki segítsen ha tud! A 3. epizódban honnan lehet olajat szerezni a gépfegyver megtisztításához.
  • km13
    #590
    köszi megvagyok és fel is vettem
  • km13
    #589
    igen megvna az akasztó és azt is látom hogy kiisett belőle egy de nem tudok felvenni egyet sem belőle
  • km13
    #588
    és meg tudod mondani hogy kb mihez van közel mert már mindent végignéztem és sehol nem találom?
  • km13
    #587
    köszi megnézem