3733


  • DarkSector
    #3613
    Én is ugyanez leszek x-fire-ön. telepítek egyet a gépen és majd felveszlek!Cső!
    Puff-puff-puff... :D
  • jemo69
    #3612
    a fear az jó mai napig tolom mióta kijött... 1.08 ;) majd lehet összefutunk... nekem ugyanez a nevem... persze ha van x-fire-öd akkor felvehetsz:jemooo69 és látni fogod hogy hol vagyok :P
  • DarkSector
    #3611
    mindegy mert neten még szarabb mint single...
    Menj inkább cod-ozni vagy fear-ozni azokka nincsen gond meg nagyságrendekkel jobbak is!
    Csak villám gyors legyé ám!Majd lehet hogy összefutunk!
    :D
  • DarkSector
    #3610
    Csak ha megszerzel valakitől egy gyári cdkeyt....
    Ez az egyetlen megoldás...Vagy szerezz Hamachi címeket...
    :D
  • jemo69
    #3609
    :'( akkor törlöm is... nem a single miatt szedtem le hanem hogy tudjak neten game-lni... de úgy látszik nem tudok :\
  • ffxi
    #3608
    Nem!
  • jemo69
    #3607
    nem lehet kikerülni a rendszert hogy valahogy lehessen játszani?
  • ffxi
    #3606
    Ha lenne neki is eredetie.
  • jemo69
    #3605
    eheh... te szoktál neten játszani?
  • DarkSector
    #3604
    Ja ezerrel!
  • jemo69
    #3603
    nahh az faszántos... nem origin... hát már hogy lenne az?! :D :D akkor az a hiba? :P
  • DarkSector
    #3602
    Szerintem eredetivel menne...Ez asszem nem fogadi a cd-kulcsot hibajelzés akar lenni...
    :D
  • ffxi
    #3601
    Origin a játék?
  • DarkSector
    #3600
    Gratula és mi volt az orvosság, hátha nekem is jól jöhet egyszer?
    :D
  • jemo69
    #3599
    hellooo! nem tudok belépni egy szerverre sem mert egy csomó ideig azt írja ki akármilyen szerverhez kapcsolódok hogy Waiting for authoriziaton... mi lehet a probléma? vagy tovább kéne várakoznom???
  • Sz Matyi021
    #3598
    Na már tárgytalan. Sikerült megoldanom, de azért kössz.
  • Sz Matyi021
    #3597
    Mondtam már h úgy is próbálkozok h kikapcsolom a netet de eddig úgysem akarta az igazságot, de azért még próbálom, az a kód amivel meg feltettem azt is mondtam h nem jó hozzá !!
  • DarkSector
    #3596
    OKSy.
    :D
  • ffxi
    #3595
    Nem tőled kérdeztem.
  • DarkSector
    #3594
    Mindegy ha be van kapcsolva a net akkor be sem fog tudni lépni a menübe!
    :D
    Még meg lehet próbákozni beírni azt a kulcsot mégegyszer amivel felrakta...ha net-en akart jáccani.
  • ffxi
    #3593
    Van mentésed?
  • DarkSector
    #3592
    Kapcsold ki a netet!
    :D
  • Sz Matyi021
    #3591
    Hy all. A segítségeteket szeretném kérni, nekem volt már fent régebben is a játék és tudtam vele játszani, de most nemrégiben többször is próbálkoztam de telepítés után mikor el szeretném indítani a játékot vmi cd kulcsot kér, és gőzöm sincs h mi az, régebben nem kért ilyet, volt aki azt mondta h ki kell kapcsolnom a netet mert azért nem tudok belépni de hiába kapcsolom ki akkor is kéri, a kód pedig amit a telepítés elején kér az nem jó ide, szóval mi tévő legyek ?
  • DarkSector
    #3590
    Meg kell hogy mondjam tök gáz a Quake 4 mert nem lehet tudni hogy mit miért csinál!Én IntelP4 3GHz,1.5GB ram és GF7900GS mellett sem tudomfelnyomni max-ra a grafikát!Érdekes hogy a Doom3 és Prey társa full max-on megy 1024-ben.Annyit elértem hogy a SYSTEM menüpontban az élsimítás alatt bejött valami új opció "cpu/core multiple" asszem.Talán az 1.4-es pach miatt.
    De erre van megoldás!
    99%-ra állítom hogy pach-elted és nem a megfelelő crack van felrakva.
    Innen mazsolázgass:
    Quake 4 ....
    Nekem is ez volt a gond itt meg a fear-nél is.Viszont ha felnyomod a grafikot majd akkor a ram nagyon kevés lesz.
  • Code92
    #3589
    sztem a legújjab driver a problémás mivel a kártyád nem a legújjabb én feltennék egy régebbi drivert mert a q4 sem egy mai játék már......de nem biztos h. bejön.....egy próbát megér
  • AtiRadish
    #3588
    Hello
    Feltettem a gamet, picit szaggat. Konfig: 512 ram, radeon 9600, 2,4es proci. Oke, nem a legerosebb konfig, de h. 640*480-on, es very lown se menjen normalisan azert az idegesit. Foleg ugy h. haveromnak detto ilyen konfig es 384 rammal megy akadas nelkul.
    Lehet az a baja h. celeron procim van??
    Ha van valami tippetek vagy javaslatotok h. mehetne egy kicsit normalisabban a game, szivesen fogadom az otleteket.(hulyeseget lecci mellozetek h. vegye uj gepet meg hasonlo koszi, ja es legujabb vga driver van fenn)Esetleg egy intel celeron driver segitene?
  • ffxi
    #3587
    Jobb Alt+3 ha nem akkor a bal. És utána 1-9'ig vannak a színek.
  • GregMaui
    #3586
    Sziasztok!

    Tudna nekem segíteni valaki abban hogy hogyan is kellene a multiplayerben
    szines betűkkel írni.
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • ffxi
    #3585
    Tudom hogyan lehet torrentezés közben is Quake4-zni!!!!!!
    Csak egyszerűen amikor jön a hollós animáció mindenki nyomja meg az F9-et és voálá!!!!
  • Code92
    #3584
    sztem nerm lőttem le semmi extrát ezzel mert már az első pár pályán felvázolták a feladatidat az eligazítóban.
  • Code92
    #3583
    majd csak ráunsz mert a története naggyából eggyenlő a 0-val mész lősz és áétoperálnak mész lősz szétcseszed a stroggok bolygólyát a sebhelyesarcú hadvezér kitűntet megnézed a készítők nevét letöltesz egy másik játékot.
  • TommyVercetti1
    #3582
    Köszi szépen megy meg minden. Nagyon állat a játék, jó pörgős. :D
  • Zsolt01
    #3581
    A megoldás ha jegyzettömbel megynyitod a következő fájlt:
    c:\windows\system32\drivers\etc\hosts
    és kiegészíted alul ezzel a sorral:

    127.0.0.1 q4master.idsoftware.com

    Ugyanez műxik a Doom 3-nál is. A lényeg, hogy ezek után nem látod a multi szervereket
    (kézzel kell beírogatnod az IP-jüket).
  • TommyVercetti1
    #3580
    Oks csak az nekem nem túl jó mert rengeteget töltök. Nincs vmi más megoldás?
  • Code92
    #3579
    internet kapcsoltato tiltsd le és írd be azt a cd keyt amit eddig nem fogadott el és láss csodát.......
  • TommyVercetti1
    #3578
    Sziasztok vki le tudná írni nekem a játék cd-key-ét mert ami van hozzá nem fogadja el. Azt írja már használják ezt a kulcsot. Előre is köszzi.
  • Prince of Máté
    #3577
    érdekesség:
    Amikor a quake 4 tölt Új játéknál és ott van a Quake 4 jele, nézzétek sokáig, majd nézzzetek rá a falra!
    Hihetetlen de ott van a falon is!
  • Code92
    #3576
    nincs mit
  • ppk
    #3575
    az elején én is belepuffogtattam a gömbbe, de aztá nem történt semmi, és csak írtottam tovább a szörnyeket, amik persze nem akartak elfogyni :-) már tényleg furcsa volt, mert életerőt sem tudtam már tankolni, meg a lőszereim is elfogytak. viszont a szörnyek, meg azok a repülő szarok csak jöttek ész nélkül. köszi mégegyszer ;-)
  • Code92
    #3574
    ne magad hibáztasd ez a játék arra tanít h. ölj és mikor már nincs mit ölni gondold át h. melyik kapun jöttél és mlyiken nem mentél még be elég primitív gamma és a végén bedob egyí ilyet amire egy ilyen primitív gammától senki nem várt volna h. gondolkodni kell és nem a szarosokat puffogtatni nekem is beletellett egy jó 20 percbe mire rájöttem erre szal.....