16
Én nem értem, de már qr**ra idegesít !
  • Propeller
    #16
    ctrlaltdel

    Exproreren kívül mindent lőj ki... bár a rejtett taskok attól még mennek... ha még MOST IS swappel akkor.... :)
  • Coine
    #15
    megcsináltam amit írtál és idáig remekül műxik, még gyorsabb is a Windoz
    thx
  • Coine
    #14
    Télleg amióta kiszedtem a pipákat az Officeok elől azóta nem swappolt anyit, köszike mindneki !
    Jha és nem vírusos a gépem a Norton Anti. 2001 szerint legfrisebb vir. frissítéssel.
  • Coine
    #13
    biztonságos ? ok
  • mainruler
    #12
    Ez mind igaz, azonban a lefagyásokkal, de főleg az egyre újabb installokkal/uninstallokkal, tehát a regisztrációt érintő dolgokkal egyre és egyre lassabb lesz minden, akármit csinálsz vele (értsd: bütykölés, a többiek javaslatai). Egy idő után (kritikus idő nálam ált. fél/egy év) csak egy jó kis format, és egy reinstall windows segíthet, akárki akármit mond. Ez van.
  • Csibe
    #11
    Előszőr is: mindenkinek swappel. Ez a windows. Msconfig egy nagyon hasznos program, winme-ben 5 percenként "pillanatképet" készít a pchealth, ezt ott ki tudod venni. Én ajánlom még a következőket szedd ki a startup-ból (ugyanígy msconfig-gal): pchealth, taskmonitor, scanregistry, loadpowerprofile (ez 2x van). Mióta kiszedek minden szart a registry-ből -beleértve ezeket is- azóta stabil a windows-om.
  • Bradock
    #9
    Az Adatgyűjtés ütemező (vagy valami hasonló neve van) az Office -ben be van kapcsolva. Ha jól emlékszem alapból 10 percenként frissíti az adatbázisát. Kapcsold ki a Kellékek -ben, vagy az Office eszközökbe megtalálod.
    Ha WinME-d van akkor az PCHealth adatgyűjtés-ütemező ugyan ezt csinálja. Vezérlőpult/Ütemezett feladatok
  • Shep
    #8
    A bajba ez létszer lett bocsi
  • Shep
    #7
    Na akkor, futtatas/msconfig és ott a win.ini -ben szedd ki az összes offices cucc elől a pipát és elvileg megjavul, lehet a system.ini be van de nem hiszem
  • Shep
    #6
    Na akkor, futtatas/msconfig és ott a win.ini -ben szedd ki az összes offices cucc elől a pipát és elvileg megjavul, lehet a system.ini be van de nem hiszem
  • Coine
    #5
    pont ma raktam fel a Norton Antivírust, teszteltem, nem talált semmit, ma szedtem le a frissítést, de újra kell indítani, holnap kiderül majd van e vírus ...
  • Coine
    #4
    van, 97, holnaptól 2k
  • Shep
    #2
    Van office a gépen?
  • Coine
    #1
    Néha leáll swappolni a Windoz és nem értem mért :P
    Van 256MB RAMom, azaz elég sok.
    Winyók : 2db Quantum, EDDIG SEMMI BAJOM NEM VOLT VELÜK !!!
    Lehet valamilyen beállítás ? Virtuális memória ? Téélleg, azt is lehet állítani vmire a jobb teljesítmény érdekében, de mire ? :)
    Jha és a winyók Hálózati kiszolgálón vannak (Network nemtommi).
    Szal nem értem :P
    Kinek szokott még swappolni ?
    HELP !