A Napster nem halott?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#15
Viszont azt mondjátok meg nekem, - cserébe - hogy hol találhatom meg a Füstifecskék albumát!!!
#14
Latjatok milyen lamerek vagytok!! A registry-ben van egy olyan, hogy LimitBitrate, erteke 1. Ha ezt atirjatok 0-ra maris kereshettek vele 128-asnal jobb mp3-akat is...
#11
Figyelj... ott az ingyen internet. Mégis sokan fizetnek elõ cégeknél. Tapasztalatból tudom, hogy azok se sokkal jobbak. És ugyanazért a szarért még fizessek is?
#5
jaja. és a gnutella igazi P2P hálózat, azaz csak 1 prtokol, nincs mögötte cég, mint a többi háló mögött, van ugyanannyi felhasználója, nem csak zene van rajta, és mire a többi hálózatot is szétperelik a kiadók, a gnutellával akkor sem tudnak csinálni semit, mert nincs kit perelni!
#3
a kazaa nalam messzirol veri a Napstert
nezzem a TV-t
megteccik egy szam, beirom kazaaba, letoltom es megvan 😊
nezzem a TV-t
megteccik egy szam, beirom kazaaba, letoltom es megvan 😊