A Napster nem halott?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15
Viszont azt mondjátok meg nekem, - cserébe - hogy hol találhatom meg a Füstifecskék albumát!!!

#14
Latjatok milyen lamerek vagytok!! A registry-ben van egy olyan, hogy LimitBitrate, erteke 1. Ha ezt atirjatok 0-ra maris kereshettek vele 128-asnal jobb mp3-akat is...

#11
Figyelj... ott az ingyen internet. Mégis sokan fizetnek elõ cégeknél. Tapasztalatból tudom, hogy azok se sokkal jobbak. És ugyanazért a szarért még fizessek is?
Scooter
#10
Számomra már HALOTT !!! :-)
#5
jaja. és a gnutella igazi P2P hálózat, azaz csak 1 prtokol, nincs mögötte cég, mint a többi háló mögött, van ugyanannyi felhasználója, nem csak zene van rajta, és mire a többi hálózatot is szétperelik a kiadók, a gnutellával akkor sem tudnak csinálni semit, mert nincs kit perelni!
#3
a kazaa nalam messzirol veri a Napstert
nezzem a TV-t
megteccik egy szam, beirom kazaaba, letoltom es megvan 😊
skorpio7
#2
www.musiccity.com
www.winmx.com
www.kazaa.com

"A BC a jobbik csapat jutalma."

Lacc
#1
Lol, ezek teljesen hülyének néznek hogy havonta fizessek??? Ha! Azt leshetik! Van itt elég peer2peer progy, miért éppen azt válasszam amiért még fizetni is kell, és sz@rabb?