130
Ezt meg kell nézni!
  • Efreet
    #35
    a torkosborz a rozsomák "hivatalos" magyar neve :))
  • Hangianix
    #34
    Torkosborz. Ciklonnak meg melytorok nem? :D Sokkal tobben neztek volna meg. :D
  • Efreet
    #33
    kuplung: van, jelenik meg még mindig, asszem 2 havonta.

    Hangianix: akkor legyen torkosborz :)) az legalább ugyanaz a faj ;) ezért jó a dvd... ott az eredeti nevek szerepelnek :o)
  • Hangianix
    #32
    Jo, de a Rozsomak-ot nem ertette volna a nezok 99%-a. "Ho, valami buzaleny, ho. Kira. :D"
  • Laalee
    #31
    micsoda veszteseg :D
  • Efreet
    #29
    jól illik a régi PP archoz. az a bárgyú mosoly amit elö tud adni... :o)
  • Efreet
    #27
    pedig anno legalább 10éve arról volt szó, hogy az Osztrák Svájci Négert kérik fel rá... egy fokkal jobb választás lenne izomtónus szempontjából :o)
    bár ez a mosoly szinte tökéletes :)))
  • Waterhorse
    #26
    Szóval Sam Neill lesz Octopus doki.
    Komoly! Mondja valaki, hogy nem egy tökéletes választás...

  • Efreet
    #25
    szerintem nem fájt volna annyira nekik utánanézni, és a bevett, "elfogadott" fordításokat használni. Ez volt a bajom a Dune miniseries-el is...
  • Waterhorse
    #24
    Ezek nekem se teccettek de ettől még nem volt rossz film. A rejtély neve meg pédául nem volt lefordítva, maradt az eredeti a Mistique, na erre én még azt mondom, hogy jó, ezt még elviselem.
  • Efreet
    #23
    a képregényekben használt fordítások szerintem a közönség irányából elfogadottak, azokat kellene használni... bár az Xmennél se bírták ki, a rettenetes elfordításokat... Farkas, Ciklon, eeeehhh...
  • Waterhorse
    #22
    Ja mint a pókember első számaiban még volt, hogy Petert Péternek írták.
    Most elfordítani nem nagyon tudják.
    Gondolom Spiderman az Pókember lesz.
    Green Goblin meg a Zöld manó eredeti neve, úgyhogy nekem az se baj ha esetleg Zöld goblin lesz.
  • KiPéTa
    #21
    Én is ismerem a képregényt, elég sok van, és nekem tetszett a film, bár nem olyan jó, de nem is olyan rossz. Ami a magyarokat illeti: a nevek lefordítását jól elszúrták, de meg sem lepődöm. Remélem a Pókember film lesz legalább ilyen jó, vagy mégjobb, és normális fordítást is megpróbálnak előállítani, legalábbis nagyobb sikerrel. (Nem kell például: Parkőr Péter, meg ilyenek) :)
  • Waterhorse
    #20
    Ne azt nézd, hogy neked mennyire teccet, egyébként Európába nem is volt akkora sikere mint Amerikában, ott az első héten visszajöttek a költségek. Dehát ez azért van mert ott már történelme van az X-mennek több füzet is van róla több száz számmal, mig nálunk alig ismeri valaki magát az alap képregényt.
  • Efreet
    #19
    értem. hát akkor meg IJ esete.
  • Laalee
    #18
    en megkerdezhetem, de szerintem annal hülyebb hogy a szar filmeket eladja minden fos megvan neki mar kb felmillionar tart a dvd listaja... lassan tk-t nyitok az ö filmjeiböl :)
  • Efreet
    #17
    de ha télleg nemkell, megveszem... persze használt áron :)
  • Laalee
    #16
    mint mondottam nem az enyim igazabol 1 dvdm sincs sajnalok erte kiadni 8-9K t viszont nagyszerű hogy a batyam nem sajnal erte penzt kiadni, ill egyket haver se... :)
  • Efreet
    #15
    addide. megvesem ócsóért
  • Laalee
    #14
    1 filmnel sose azt nezm mennyit adtak el belöle... haver megvette dvdn egyböl lecsaptam ra aztan vissza is dobtam volna neki de neki sem kelett ugyhogy meg mindig nalam porosodik mar vagy 2 honapja
  • Efreet
    #13
    az eladási-nézési számokat nézd, ne azt, hogy jó film-e vagy sem. a filmkészítés nagyban nem erről szól.
  • Laalee
    #12
    az xmen nagyot utott? hat amikor kidobtam a dvd biztos :)
  • Efreet
    #11
    az XMen nagyot ütött, abból is legalább trilógia lesz, mostanság már megvan a technika ahoz, hogy profi képregényadaptációk legyenek, és bukik rá a nép :)
  • Waterhorse
    #10
    Hát sajnos nem, de lesznek ők is szerintem ha várunk egy kicsit mert, biztosan lesz a filmnek több folytatása is. Legalábbis azt olvastam, hogy most még így tervezik. Aztán ha megbukik a film akkor megint csak ennyivel kell beérni:(
  • Efreet
    #9
    a Sider-Man című, mindenkonzolraésnemsokárapcre is kijött játékról beszélek, aminek Stan Lee csinált 1 sztorit, és valahol volt róla szó, hogy ebből készül a film. Egyébként kellemes nagy hordát hoz fel a szereplőkből. Venom, Mysterio, Rhino, Skorpió, FeketeCica, Fáklya, Carnage, Oktopusz Doki, Gyík... rengetegen. De ezekszerint a film mégse ez lesz, pedig nagy sztori.
  • Waterhorse
    #8
    Senkinek nincsenek meg a régi Pókember filmek?
    Nekem csak az első rész van meg, az is narrátoros.
  • Waterhorse
    #7
    Akiket felsoroltál azokról csak szó volt, de végül nem tették bele őket.
    Egyedül a Zöld manó fog szerepelni benne, meg Mary jane, és természetesen az alapszereplők. Minden a kezdetektől lesz úgyhogy Venom ugyanúgy mint a rajzfilmben még csak Peter munkatársa, Octopus meg a Gyíkember is még csak tudósként fognak szerepelni.

    Octopus szerepére volt egy nagyon hülye ötlet is egyébként, hogy Laurence Fishburne jácca.
  • KiPéTa
    #6
    Milyen játékról beszélsz? Képregény alapján csinálják, és mellesleg akiket felsoroltál mind szerepelnek benne, mivel az alapján csinálták a játékot, rajzfilmet, stb. is.
  • Efreet
    #5
    hmm... be kellene vadászni őket.
    ebben a mostaniban most épp ugye nem lesz benne a Svájcinéger ugye? mert róla is volt szó, mint Dr. Octopus... vagy ez lesz a Játékból készült cucc Venom-mal meg mindenkivel? Vagy a második game története Electro-val?
  • Waterhorse
    #4
    Na látod én is ezt hittem. Pedig anno a 70-es évek végén készítettek belőle hármat.
    Aztán a mostani már vagy tíz éve készül a jogok meg forgatókönyv meg rendezőváltások miatt, de most úgy tűnik ez már megvan.
  • Efreet
    #3
    mennyi Spiderman film készült már... 3-4 évente nekiállnak egynek, és eddig összesen 1 készült el anno a Superman-ek korában... Remélem lesz végre egy 2.
  • Waterhorse
    #2
    Ezt elszabtam!
    na szóval
    Itt van róla infó
  • Waterhorse
    #1
    Most olvastam róla először, én meg úgyis Pókember rajóngó vagyok aztán rögtön szíven érintett a dolog.Csak az a baj, hogy Amerikában is május körül mutatják be, vagyis ha jól tippelek kerek egy évet kell rá várni.
    nem tudom működik-e de:
    Itt mindent el lehet róla olvasni

    Meg itt egy kép is: