224
Ericcson T28\'s vagy Nokia 8210???
  • ZilogR
    #224
    Manapság mindkettő gyüjteménybe darabja 2eFt-ért max. Ha anno beszálltam volna a vitába, akkor a szívem a T28-at javasolta volna, az eszem pedig a N8210-et. Én még ma is vadászok mindkettőre. Ha valakinek van elfekvőben, dobjon meg eggyel-eggyel! És ha van infra az Ericssonhoz (asszem DI28 vagy DI27), azt is kérem hozzá!!!

    Csak mellékesen az Ericsson gyönyörű és meglepően eredeti design-al rendelkezett, míg a Nokia komolyan vette az informatika dolgot és pl. a N8210-ben levő modem programozásához szükséges dolgok is fenn vannak a honlapján. Amíg nem volt nagysebességű internetszolgáltatás, hogy a GPRS-ről ne is beszéljünk, addig lehetett nyomni infrás modemen az emailt, telnet-et, gopher-t. Az a bibi, hogy ez nálunk kimaradt, mert amikorra a hálózatfejlesztés nálunk beindult, ezek a technológiák a múlté voltak (ez volt kb. 1995-ben) A mostani ifjak és kevésbé ifjak erről lópikulát sem tudnak.

    Nálunk nem is igazi poén a Chello reklám, ahol a faszi modemen betárcsáz, jönnek a japcsik fotózni, a kutyája ugat, "... és mit eszik ...?"



    -=ZR=-
  • mícs
    #223
    ercsson!
    ez nem kerdes!
  • Narancs
    #222
    Hell!
    Fölkínáltak nekem vételre egy 'állítólag' bontatlan fóliás RXon T28 -at, szerintetek létezhet ez?
    Vmi raktár mélyén feküdt, vagy mi?
    Be lehet próbálni, vagy kamu?
  • Laalee
    #221
    igyva RXont vegyé
  • Efreet
    #220
    én akkor továbbra is az Rxon-t ajánlom.
  • CSOCSO
    #219
    Mpppffmffmmffmmfmmppfppp pfffmfpmfmppffp:)
    nyah...azé ez e kettő mert ez tetszik a dizsiben meg mit vagizzak?? ot nem lehet telefonálni mert nem hallom hgy mivan..ott danszelni szoktam...
  • Lteebee
    #218
    RXon


    Aki emlékszik, emlékszik.
    És a hegyi ember nem felejt.
  • Laalee
    #217
    nemrossz :) kennyi :)
  • Laalee
    #216
    kennyimobil :)
  • Laalee
    #215
    :)

  • Efreet
    #214
    Mpppffmffmmffmmfmmppfppp
  • Lteebee
    #213
    Rxon.

    Erttstshon :-D
  • Laalee
    #212
    persze kimondta hogy boltba veszed kint a töröknel megkapod negyedaron, csak a nevet nyomtatak el azert olcso
  • Efreet
    #211
    De oda fel Ericcson van írva, a cég neve meg Ericsson.. na mindegy.
  • Laalee
    #210
    Rxont vagy nokiat vegyunk ez a kerdes.
    de a nokia szar az RXon meg jo szoval nincs kerdes... mostmar hagyjuk a delutansoknak ne kelljen ennyi marhasagot olvsni.. :)
  • Efreet
    #209
    rxon
    Mégiscsak jól írtam elsőre... akkor viszont miről szól a topic?
  • Efreet
    #208
    RXON
    ccs... izé én meg majd megtanulom leírni
  • Efreet
    #207
    Ericsson

    ráadásul nem az első... komolyan mondom, nagyon szétszórt vagy.
  • Laalee
    #206
    Rxon
    bocsi az off ert...
  • Efreet
    #205
    rXoN
    meg a metrómegállókat (ugye?), meg a balatont körbe, meg a nagyvárosokat... nemsokára az utcákat... ez mondjuk tényleg nem lesz rossz, ha kiforr.
  • Laalee
    #204
    viszont kiirja hogy budapest :)
  • Efreet
    #203
    rXOn

    de működik... a zöldpirosaknál ilyen sincs :)
  • Lteebee
    #202
    Rxon.

    Tök béna dolog.
  • Efreet
    #201
    RxoN
    amig 50 forint fölött vagy, addig lehet hívást kezdeményezni, csak vigyázni kell nehogy 3 sec fölé csússzál. (ez persze westel)
  • Laalee
    #200
    ha ures a kartyad nemhinnem bar nemtudom olyan meg sose volt hogy lefogyjon
  • Efreet
    #199
    RXoN
    rácsörögni tudsz a másikra, és majd visszahív. meg westeles körökben lehet hárommásodpercezni :)
  • Laalee
    #198
    nem ertitek a lenyeget!!!

    evvel lehet vagizni a dizsiben csak akor van gaz amikor a 100forintos telefonodrol nemtudsz telefonalni mert 3 honapja nemtudod feltolteni a kartyadat...
  • Efreet
    #197
    RXon

    ő ezeket választotta, tiszteletben kell tartani a döntését. biztos csak ezekre van pénze, az olcsóbb, jobb cuccokra nincs.
  • Lteebee
    #196
    Rxon.

    Még Samsung se?

    Ez a coscos gyerek nem egy agysebész.
    Mér pont ez a kettő?
    Szinte csak jobb telefonok vannak.
  • Laalee
    #195
    azon van mar op logo ? mert anékül nem telefon a telefon.
  • Efreet
    #194
    Rxon

    LTB: az nem választási lehetőség. CSAK a fenti kettőből szabad... még Alca... izé más cégek se lehetnek.
  • Lteebee
    #193
    Ericsson T29-et.
  • Efreet
    #192
    RXon
  • Laalee
    #191
    namost akor melyiket léci segits mar!! kaptam 100forintot telefonra, és elakarom baszni! csak nemtom melyiket vegyem meg!!!
  • Efreet
    #190
    RXont



    vagy nokiat
  • Laalee
    #189
    Rxont vagy nokiat vegyek segitsetek!!!
  • Efreet
    #188
    rXoN

    nemáár... legalább ne nyíltan. nézzen ki úgy, mintha jósrác lennék...
  • Efreet
    #187
    rxON

    köszi, azért nem vagyok teljesen műveletlen telótémában (sem)
  • Lteebee
    #186
    Rxon

    Szard le!
  • Efreet
    #185
    rxON

    hát azért én híve vagyon annak az izének... hogyhíjják... tolerancija vagymi