104
Honnan tudnám letölteni?
  • akyyy
    #24
    nem tudna valaki adni a HipHop eJay 5 letöltési cimet?
    dc++ és kazza nemjó, de vevő vagoyk bármilyen fizetős warezra, FTP-re, de a TORRENT is jó!!!!!!!
  • Alien
    #23
    Szia, ne ide: C:\eJay\Dance6 másold, hanem ide:

    C:\eJay\Dance6\eJay\eJay
  • berlinboy6329
    #22
    asszem van benne külön exportáló.próbáld úgy hogy berakod a kívánt loopot és átkonvertálod
  • SuB_ZerO
    #21
    Sziasztok lenne egy kérdésem én letöltöttem DC++ rol a Dance Ejay 6 ot és installaltam frankon. eddig ninsc gond! de cd 2 nem fogadja el azon van egy crack mappa azt az exe filet is felmasoltam hatha ugy megy de valami ejliveact.dll file-t hiányol mit tegyek? légyszi irjon valaki
  • flashX
    #20
    nekem csak 4 van meg
  • KOXX
    #19
    én is torrentről töltöm a hip-hop 5-öt de k**va lassan jön
    elég szar a seeder/leecher arány
  • Déta
    #18
    Üdv.
    Én is lenni nagy eJay rajongó.
    Itt megtaláltok mindent, mi szem-számjak ingere és persze eJay:
    www.suprnova.org
    Oh, és persze kell hozza Java meg Azureus 2.1.0.4-es. Kellemes időtöltést mindenminek vele. Jelzem, hogy 10 Mega/óra a sebesség. Hm. Sacc/kábé 2 nap alatt lejön.
  • dtk1985
    #17
    Nem tudjatok hogy lehet kiszedni a Techno E-Jay 4-bol a loopokat? Mas progiban szeretnem oket hasznalni.
  • Vlala #16
    "nem adhatok mást, csak mi lényegem" /Madách/
    Én már csak ilyen morgós vagyok...
  • soldier
    #15
    Birom hogy mindern topikba mennyit tudsz hisztizni meg kötekedni:DDD
  • Vlala #14
    13 hozzászólásból 8 kérdezi a "honnan lehet letölteni..." szöveget. Nevetséges, szánalmas, gusztustalan. :-)
    Gabonapelyhes eJay? ebből akarsz zenét szerkeszteni? Te leszel a nagy DJ, mert gabonapelyhet ettél? :-)
    Ez a szoftvercsalád úgyis csak arra jó, hogy kiölje a zenéből a művészetet. Tisztelet a kivételnek, de a magyarok sem játszanak túl gyakran élőzenét... egy-két rockzenekar, de tényleg ennyi!
    Zenét kérünk, nem zajt!
  • Fanti
    #13
    Hello! Vettem a Pennyben gabonapelyhet, s volt hozzá dejay, a próléma az, hogy csak 30 napos verzió. A netes crackek nem jók hozzá. Van valakinek reg kulcsa????? irjon ide, s majd jelentkezem. [email protected]
  • karikusz
    #12
    oksa..mindenképp...
  • CoolStuff
    #11
    Hi!
    Ha találtál, szolhatnál nekem is priviben!
    HTX!
  • karikusz
    #10
    No látom jó helyen vagyok..:))...figyu..én most ismerkedem a Dance 6-tal..ki használja..mert lehet hogy egy kis segítség nem árt, bár nem olyan bonyolult...

    2 kérdés...hogy tudok az 1,1-es patch-hez hozzájutni, és hogy van-e már nocd patch hozzá....

    ..folyamatosan keresem, ha megtaláltam, akkor beírom...
  • OPM
    #9
    van ott jobboldalt vmi tempó beállító, ahol bármelyik hangra, dobra külön be tudod állítani
  • Falabu #8
    Csá!

    Kérdés: Hogy lehet tempot állítani Techno eJay 4-ben, hogy ne torzuljon a hang?
  • OPM
    #7
    a techno ejay megtalálható itt: request.atw.hu
    szinte az összes dance ejay fennvan DC++-on
    de nekem egy olyan kéne, hogy HOUSE EJAY

    nem tudja vki hol találom?
  • zoligamer
    #6
    Hát látod hogy nem.Pedig nekem is kéne a 360 Xtreme.
  • KOXX
    #5
    na miaz? senki nemtud semmit??
  • KOXX
    #4
    hip-hop 5 kéne nekem, ha tud valaki linket akkor örülnék ha +osztaná
  • robotnyk
    #3
    unatkozol? :)
  • blackgamer
    #2
    eJay Dance cd-t(meg Hip-hop és valami keverőprogi) adnak most a Penny Markt-ban, valamelyik gabonapehelyhez, sok hangminta van rajta
  • Alien
    #1
    Sziasztok
    Olyan hely kellene, ahonna letudom tölteni a Dance eJay 2-t a Techno eJay 2-t és a Hip Hop e Jayt
    Köszi előre is