176
  • fasas
    #176
    Hello!
    Nekem is nagyon kéne 1 magyarositás a Heroes of might and magic IV-hez,
    ha valaki tudja honnan tudom letölten az írjon!!!!!! [email protected]
  • parek
    #175
    Hello all nagyon kéne nekem A Heroes of might and magic IV-hez magyarosítás ha valaki tud ako mondja már meg honnan kel letőlten [email protected]
  • rajkiadam
    #174
    Hello!!
    A Heroes of might and magic IV-hez + a kiegészítőihez keresek magyarosítást! HA esetleg vlkinek a magyar verzió van + akkor küldje el nekem a magyar szövegfáljlokat .... kösszzzz
    [email protected]
  • mursi
    #173
    sztem ugy jó ha magyar


    hüjék
  • norbivuk
    #172
    a magyar nem jó neked? ;)
  • Nagygm
    #171
    a szöveg (angolosítás) is elég lenne
  • Nagygm
    #170
    bocs rossz címet adtam meg: ftp.extra.hu a felhasználónév: nagygm111 jelszó pedig:abadon
    innét bárki letöltheti ezt a patchet, ja és ha lehet valaki rakja fel az angol hangot, meg az angol szöveget, nagygon megköszönném
  • Nagygm
    #169
    hello valaki akinek angol verzió van át tudja nekem küldeni a fájlokat nagygon megköszönném, a patchet asszem innét töltheted le: nagygm.extra.hu, ja és léci aki feltud tölteni nekem az feltölti nekem erre a honlapra adok jelszót meg nevet nagyon megkösszönném, mert már kezdem unnni a spanyolt a heroes 5 meg nem tetszik
  • norbivuk
    #168
    hi

    Valaki elmagyarázná nekem, hogy a morál az hogyan működik?
    Mikor, mik a módosítók? (nem térkép és nem mágikus eredetüen, szal csak a csapatösszeállítás és csataközbeni veszteség módosítókat nem tudom.)
    Arra már rájöttem, hogy egy azonos faju lény, és nem szeretik a másikat.
    A hős szine számít?
    Kereszteslovagot meg amikor bevetettem, a csapatomban csak neki volt 10 a morálja a lényeknek és hősöknek nem.
    Hol találok erről leírást?
    Pl sárga szinü hős a sejtésem szerint csak akkor tud mágiát felvenni, ha talál kalyibát. És van sárga fajta egység is, na szal nem értem ezt a morálos dolgot.
    Érdemes nem mágikus és különböző szinü hősöket alkalmazni és egy csapatba rakni?

    Szal valaki elmagyarázná, vagy hol találok erről leírást?
  • guzmi
    #167
    sziasztok nekem a Heroes Of Might And Magic IV játékban amikor a tesommal akarok játszani és a multiplayerre kattintok azt kéri hogy szedjek le egy frisseb verziot ... ezt honnan kell letölteni elöre is kösz

  • Gyokher
    #166
    ztutuzuz
  • David1994
    #165
    Segítesetek nekem én ismerem a crusaider-t és meg is volt csak le lett törölve a gépem és elveszett a játék. Nem tudnátok nekem ajánlani vmilyen honlapot ahonnan le lehet tölteni???
  • Vercetti 1
    #164
    Sziasztok.
    Nekem a Heroes Of Might And Magic IV játékban lévő szövegek kellenének(ami kampány módban felugrik és el lehet olvasni)ha valakinek megvan vagy tudja honnan lehet leszedni az írjon nekem a [email protected] vagy szóljon a fórumban.
    Előre is köszi.
  • adam1224
    #163
    nem minden pályán lehetséges a 'nemzetváltás', a pálya kiválasztása után a nevek előtt látható 1-1 zászló.Az egyik (asszem a bal)színt cserél, a jobb oldali pedig vártípust.
  • erdelyizoli
    #162
    Nem tudja valaki hogyan lehet nemzetet váltani a Heroes of Might and Magic IV-ben????????????????????????????
  • Chester1
    #161
    Hy Vki nem tufja h honnan lehetletölteni a Heroes Of Might And Magic IV-et???
  • sweech
    #160
    jaja...bár nekem a 3 jobban bejön.....
  • ponki
    #159
    A LEGJOBB KÖRÖKRE OSZTOTT STRATÉGIA ÉS KÉSZ!
  • tartuffe
    #158
    Hi emberek!
    Ha valaki olvassa még ezt a fórumot, az segítsen már léccy!
    A problémám az, hogy az mh4 (version 0.06)progival beraktam a 3 városainak zenéit az idétlen operaénekesek helyett, de most meg nem szól semmi, úgyhogy kénytelen voltam visszamásolni az eredetit. Ha működik valakinek írjon, kösz előre is!
  • tata
    #146
    2kérdés:
    1.hogy lehet valkit kitiltani a saját fórumomból,
    2.hogyan lehet úgy ide írni egy oldalcímet,hogy ha rákattintok oda menjek?(a szzem ez alatt értik a hivatkozást)
    köszsz
  • tata
    #143
    valaki nem tudja valahonnan nem lehetne e letölteni akármajik részt,vagy demót?

    köszi
  • tata
    #139
    G hrjett H bocs
  • tata
    #138
    egy baj van má csak:vajon golkapható?
  • Dikkma
    #136
    Heroes of Might & Magic IV előzetes : SavageGamers.hu
  • Lez
    #123
    Először végig akartam olvasni, de mindegy, majd később.
    A lényeg a cikkel kapcsolatban: Mi az, hogy a hős nem vesz részt a csatában. Probáljon csak meg 0 MP-vel harcolni valaki egy táposmágus ellen. Mert ilyenkor tényleg csak tétlenül nézheti, hogy sorban lebénítják az egységeit, aztán egyesével kinyírják őket, ha szét vannak osztva.
    Lehet, hogy a 4. részben még aktívabban részt vesz a hős a csatában, de azért azt mondani, hogy csak módosító, egy kicsit erős.
  • Baliho
    #106
    Off Topick, De SZVSZ a Stonghold nagyon jo!
  • #84
    .... szóval, várjuk, hogy megjelenjen....
    ....habár a HOMM 2 Gold (volt) a király, az utána következők már 1 kaptafa.....
    .....de azért várom....!
  • Fatality
    #61
    Shaman: Egy kis matek korrepetálás bizony rádférne :) Ne vedd sértésnek...
  • Fatality
    #60
    A kóbórló teremtményekkel nemtom mi bajod. Teljesen életszerű. A mi világunk sem szabályokra épül. Tehát holnap kimész az utcára és lehet, hogy a városban kujtorgó összes cigány téged talál meg, hogy levegyen. Szóval nem igazán értem, hogy ezzel mi bajod. Végre gondoltak erre is, inkább örülnöd kéne.
  • Fatality
    #59
    Diablo: Ez nem baj! Ez csak jó. Kinek van kedve olyanokkal multizni, akik nem igazán tudnak magasabb szinten kombinálni. Hát olyan játékban nincs nagy élmény. :)
  • KaanGr
    #49
    na mostan szerintema kérdéses gyökerek direkt lógnak ki, mert nem hinném, hogy a fák, úgy vannak megcsinálva, hogy van rajtuk gyökér, mivel az a föld alatt van. Remélem azért jobb, lesz, mint a HOMMIII, mert az egy kicsit már túl lassu volt, túl bonyolult és inkább jacottam a HOMMII-vel, vagy mi a franc :)

    Azért várom, jól.
  • Dikkma
    #48
    Huhh. Ez tényleg így van.
    Amúgy az egész olyan Ago of Wonderses, bár annál egy fokkal szebb. Nekem tetszik, de a 3/2-est még javítsák ;)
  • Fatality
    #46
    Ha nem tudnád ez egy fantasy stratégia és ugye egy ilyenben bármi lehetséges, ergo a fa gyökere is kilóghat a földből. Erről ennyit. (UFO-t meg nem látok a képen, csak egy sárkányt...)
  • Fatality
    #41
    Én nem látok azon a címen olyan képet ami ne lenne ebben a cikkben benne.
  • Coine
    #28
    ZAX !
    Jó a cikk, teccik, na ILYENEN KELLENEK ! :)
  • Efreet
    #24
    Kellllllllllllllllllllllllllllllllll :)))))))))))))
  • Laalee
    #21
    szerintem jolnezki, és meglepödnék ha egy körökreosztott 2d s strategianak nagyobb proci kene mint a p200:)
  • zerge
    #17
    Nem tud valaki veletlenul elado gyari Master of Magicet?
  • ity
    #15
    Olyan sok újítás van benne az előző HoMM-okhoz képest, hogy félek, méghozzá nagyon. Mondjuk jó pár "újítást" lehetne akár koppintásnak is nevezni pl: Age of Wonders, Masters of Magic, Disciples Sacred Lands (más kérdés az, hogy nem fordítva van e a dolog, hogy ezek a HoMM sorozat koppintásai).
    Persze a remény hal meg utoljára, hogy nem egy AoE, MoM, DSL klón lesz belőle (pedig egyértelmű jelei mutatkoznak az újításokban).
    Egy biztos, a régi hangulat és a tradíció miatt singlében így is úgy is végignyomom. A multi-s része meg majd kiderül, hogy fel veheti-e a versenyt a 3. rész játszhatóságával (hangsúlyozom: multiban).
    Ha meg a sok újdonság miatt már nem lesz HoMM hangulata, hanem a fent említett játékok "javainak" összességéből összeállított újabb rókabőr, akkor sajnálni fogom de nagyon, mert tényleg az egyik legjobb valaha készült játéksorozat a HoMM.
    Szal bizakodjunk.
  • azazel
    #14
    szerintem :)
    asszem kicsit besokalltam...