87
!!!BENJI a TV sorozat!!!
  • lemongrass
    #87
    jaaaaa..... ZAXXXX... téllleg.. a repülő izé...
    nekem nagy favoritom volt a sorozat anno! tesóm egyszer hozott haza egy kutyut... ugyanúgy nézett ki, mint a filmes kutya... egyértelmű, h a Benji nevet kapta!!

    más... ha vkinek rémlik még, volt egy másik kutyás sorozat is... annak BOOMER volt a neve... de a kutya 'tipusát' tekintve uaz, mint a benji!

    Benji in movies and television

    * 1974, Benji (feature film)
    * 1977, For the Love of Benji (feature film)
    * 1978, Benji's Very Own Christmas Story (TV movie)
    * 1980, Oh Heavenly Dog (feature film)
    * 1980, Benji at Work (TV movie)
    * 1981, Benji Takes a Dive at Marineland (TV movie)
    * 1983, Benji, Zax & the Alien Prince (TV series)
    * 1987, Benji the Hunted (feature film)
    * 2004, Benji: Off the Leash! (feature film)
  • Flórika
    #86
    Még mindig nincs meg senkinek sem a sorozat? Akár pénzért is...? xD
  • szalaigab
    #85
    Hali! Ha valaki megtudja szerezni a sorozatot, az legyenszives irjon!
  • kgbr
    #84
    Én is szeretném letölteni ezt a sorozatot. Vagy megvenném ha megvanvan valakinek.
  • southern
    #83
    Én is régóta keresem a filmet. Tudja valaki esetleg hogy juthatok hozzá? Előre is köszi!
  • bundee
    #82
    valami divx valtozat elerheto? :) torrenten nem talaltam semmit, se sehol mashol
  • PyRex
    #81
    A kép amúgy jó (mozgás közben nem tűnik ilyennek) :)
  • chungey
    #80
    Mekkora űberfasza volt annó! Lehettem 5-6 éves... és hogy fostam a gonosz robottól... Teljesen eufórikus hangulatban voltam:)
  • Mike at home
    #79
    sajnos a kutya nincs benne az imdb-ben :(
  • Mike at home
    #78
    "Benji, Zax and the Alien Prince" (1983) [TV-Series]



    imdb

    je a kiskolok csak 7 eves volt, tobbnek gondoltam
  • Mike at home
    #77
    mondjuk egy kis kepjavitas rafert volna
  • Mike at home
    #76
    szupi
  • PyRex
    #75
    up.
  • PyRex
    #74
    :) Képeken még jobb :))))))))

    Amúgy csak egy dolog nem tetszett, hogy a sorozatnak nincs igazán eleje és vége.
  • PyRex
    #73
    [center]














  • PyRex
    #72
    [center]
















  • PyRex
    #71
    Na megjött végre a sorozat 4 DVD-n :) Nagyon lol volt újra megnézni :) Még az angol szöveg is teljesen érthető, csináltam pár screenshotot, majd linkelek :)
  • PyRex
    #70
    Megrendeltem Amerikából DVD-n a sorozatot. Majd ha meglesz, kéne hozzá feliratot készíteni! Aki vállalja, hogy megcsinálja, az keressen meg, nem leszek hálátlan :)
  • MaskimXul
    #69
    Akit érdekel a Hegy Gyomrában c. sorozat: http://ahegygyomraban.freeblog.hu/
  • PyRex
    #68
    Volt egy film, a címe: "Halál a komputerből" - nem tudom emlékeztek-e rá, és hogy kinek mi ragadt meg belőle!?!?
  • PyRex
    #67
    A másikról beszélt nem a benjiről...
  • PyRex
    #66
    Neem, a rossz robot csak simán ZORD volt, a jó - a sárga - meg ZAX. És mindenki táskarádiónak hitte :) Én meg annyira beleéltem magam, hogy egyszer a rossz robotot véltem fölfedezni a lakásban az egyik szekrény felső polcán és gondoltam, hogy tök jó, mert megtartom :) Aztán valami tök más kacat volt :))))))))))))))))))) LOL!
  • Mike
    #65
    ja :)
  • Loál János #64
    Mike!
    #58-ban ott van a link, hogy miről beszéltem.
  • Mike
    #63
    és a nagyi is idegeen, és ad a gyerekenek egy szemüveget, mert ő vmiféle fénylény, és megküzd az idegenekkel?
  • Mike
    #62
    élvezni
  • Mike
    #61
    mitől volt fosatós a Benji. anno marha jó volt, de ma már nem biztos, hogy tudnám álvezni
  • Loál János #60
    A mai napig csodálkozom, hogy matinéidőben adták azt a sorozatot, ugyanis rohadtul fosatós volt egy kisgyereknek (jómagam kivétel vagyok, mert nem vagyok normális). Én anno a Super, vagy Sky Channel-en láttam először, aztán megnéztem a magyaron is, akkor már kicsit idősebb fejjel, de szerintem baromira nem kisgyerekeknek való.
  • Csaba
    #59
    Nem úgy hívták a 2 főszereplőt, hogy Rachel és Theo?
    Ha igen, akkor egyre gondolunk.
    Mellesleg a Benji kurva jó volt. Emlékszem, a suliban játszottuk is (mikor vetítették, alsós 2. osztályosok voltunk kb.). Csináltunk papírból karperecet, aztán meg látványosan szenvedtünk, mikor levettük (mert ugye a filmben a herceg, akit valami Yubinak hívtak, csak úgy tudott létezni a Földön, ha viselte.:-)))
    Melleslg a gonosz robotot Zordonnak hívták. De volt egy robotja a hercegnek is, sárga színű, neve nem rémlik. Lehet, hogy ma már gyerekesnek tartanám (de nem is baj, mert gyerek voltam, mikor tetszett), de akkoriban jó volt.
  • PyRex
    #58
    MEGVAAAAN!

    A HEGY GYOMRÁBAN
  • PyRex
    #57
    Nekem a "tó" rémlik, mintha szerepelt volna a címében, de így nem találtam semmit, lehet, hogy mégsem :(
  • PyRex
    #56
    Ha legalább 1 szó eszedbe / eszünkbe jutna a címéből, 99% meg tudnám találni.
  • Sephi
    #55
    Irtam neked mail vissza. De tudnom kell hogy mi a cime mert megorulok erte.

    Egyekbent a vegen igen be kell dobjak a koveket de a kisgyerek eltori vagy mi :)
  • PyRex
    #54
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ és még egyszer ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

    Légyszi keresd meg nekem a Benji-t, hálám örökké üldözni fog!

    A 2. "ÁÁÁÁ" az az általad említett sorozatra vonatkozott, merthogy az is a kedvencem volt, de már nem emlékszem a címére, csak arra, hogy a tó alatt voltak ilyen hülye alagutak, amiben a szörnnyé változott emberek nagyon gyorsan tudtak közlekedni :) Meg néha az alagutak termekbe torkollottak, aminek a teteje a tóba vezetett, vagy mi :))

    És asszem az utolsó részben a gyerekeknek a köveket be kellett dobniuk egy vulkán kráterébe, vagy hova :)))
  • Sephi
    #53
    Na aszem ez a te napod. Gyerekkorom egyik kedvenc sorozata volt. Soha sem felejtem el.

    Megvan otthon vagy 7-8 kazin az osszes resz magyrul meg akkoribol. Csak talajam meg mert azota hogy leltaroztunk aszem a pincebe vannak dobozban.


    Mas ,

    Ti emlekeztek arra a sorozatra amikor valami mas bolgorol jovo idegenek megszajak a foldet? Van egy oreg aki ket gyereknek egy fiunak es egy lanynak ad valami koveket. A gyerekek haza elott van egy to es a to masik oldalan van egy haz ahol ezek a lenyek elnek. Emberi lakjuk van de igazabol valami hulye iszapnovenybol allnak osze es vannak valami bazi nagy gilisztak is.... mar nem tudom... annkami volt a cime?
  • PyRex
    #52
    felhozom :) Ha megvan valakinek szóljon :)
  • PyRex
    #51
    Nekem is kéne, akár angolul is. Sajna az MTV archivumából lehetetlen megszerezni bármit is :(((
  • Mike
    #50
    ez jó kis soroazat volt régen
    megvan vkinek digitálisan?
  • Loál János #49
    Valaki rakja át a TV, mozi, DVD kategóriába, köszi.
  • Laalee
    #47
    mar itt is lealdozik a pc jatekoknak?:)