87
!!!BENJI a TV sorozat!!!
  • PyRex
    #46
    SHIT! Na ezt sem ide akartam irni, hanem egy masik forumba... Hiaba, 2 uveg bor utan... :))))

    PyRex
  • PyRex
    #45
    Egy elfogulatlan velemeny a GT3-rol:

    "A Ladánybene rövid fellépése miatt, én csak a GT3-at nyüstöltem egy kicsit. Legnagyobb sajnálatomra, az autó terelgetését kormány nélkül kellett megtennem. A kb. fél órás játék során kicsit csalódottan álltam fel, hisz jobbra emlékeztem a Hungaroringi próbán…Az autó irányítása az otthoni Grand Prix Legends gyakorlások után igazán egyszerű volt, és véleményem szerint, az autók viselkedése a SEGA játéktermi gépekére hasonlított legjobban. A játékot most ketten játszottunk, és mivel PS2-n (ha jól tudom) nem lehetséges a hálózati üzemmód, így osztott képernyőn nyomultunk a pályákon. Valószínűleg ennek köszönhető az is, hogy a grafika így már nem is hagyott mély nyomokat bennem…Persze nem azt mondom, hogy fostalicska lenne a játék, csak most, hogy egy hangyányit megismertem, már nem is vennék annyira PS2 masinát!:) "

    Ennyit errol. Azert linkeltem be ide, mert bar en is lattam, az en velemenyem ugye elfogultnak szamit...

    PyRex
  • PyRex
    #44
    Az nem erdekel, en meg szeretnem szerezni mindenkeppen, es erre keresek valakit, akinek megvan, vagy segitene ebben.

    PyRex
  • Lteebee
    #43
    Tényleg csalódás lesz.
  • PyRex
    #42
    nem ertelek mi nem er mennyit? :)
  • Laalee
    #41
    szerintem ha veletlenul meg is talalja jo nagy csalodas lesz szamara... az emlekekben sokkal jobbank és aranyosabbnak tünik minden film, amit kiskorunkban kedveltünk.
  • Assassin
    #40
    Hagyd rá nem ér ennyit az egész...
  • Lacc
    #39
    Hűha, te ezt nagyon komolyan gondolod! :D
  • PyRex
    #38
    Hmm, a sorozat alcimei:

    1st Season 1983

    1- 1 17 Sep 83 Bag Lady
    1- 2 24 Sep 83 UFO
    1- 3 1 Oct 83 The Day of the Hunter
    1- 4 8 Oct 83 Goldmine
    1- 5 15 Oct 83 Goodbye to Earth
    1- 6 22 Oct 83 Ghostown
    1- 7 29 Oct 83 The Locals
    1- 8 5 Nov 83 Puppy Love
    1- 9 12 Nov 83 Double Trouble
    1-10 19 Nov 83 Don't Fence Me In
    1-11 3 Dec 83 The Flying Lesson
    1-12 10 Dec 83 Benji Call Home
    1-13 17 Dec 83 Decoy Droid
  • PyRex
    #37
    Talaltam meg egy kepet :)



    Tenyleg nem tud senki segiteni abban, honnan lehetne megszerezni ezt a sorozatot???

    PyRex
  • Lteebee
    #36
    A tinik így emlékeznek.
  • Laalee
    #35
    de aztan ismeteltek 1*-2* és mivel mindkettő dizni igy beleraktak abba...
  • Lteebee
    #34
    Én is így emlékszem.
  • Efreet
    #32
    ugyanaz az effekt amiért az Eurosport magyar és a reklámok angolok...
  • Assassin
    #31
    Egen,ez borulás, minden(jó majdnem minden )szinkronizált a reklám meg megy lengyelül..Miért?
    Mert azt még csak felfogom hogy az emtívín héber reklámok mennek,nade ez...
  • Efreet
    #30
    nat.geo tele van reklámmal... ráadásul lengyel vagy milyen nyelven... a többi nincs.
  • MuERTe
    #29
    discoveri ,national geographic...
  • MuERTe
    #28
    nickelodeon:))
  • Efreet
    #27
    HBO... meg... öööö... a hangyafoci.
  • MuERTe
    #26
    csak példa volt:))
    ma már alig van olyan csatorna amit nem folytanak meg a reklámok.
  • Efreet
    #25
    én egyiket se nézem :) nem is zavar... a spektrumon hálaégnek csak műsorok közt megy reklám... bár régen ott se volt.
  • MuERTe
    #24
    jaja.
    így neveltek bele minket a mai világba.ma már föl sem veszem,ha csáknoriszt félbeszakitja a kenósorsolás.
  • Efreet
    #23
    jaja... az se volt semmi. kezdődött 3 óra stabil díznivel..
    aztán lettek bele reklámok, aztán lett 2 óra, aztán 1, aztán semmi...
  • MuERTe
    #22
    tök jó a kép:)
    a vasárnapi dizni műsorban volt mindíg.
  • Efreet
    #21
    látom be vagy te is nevelve a kultúrába...
  • Assassin
    #20
    PIKA,PIKA,PIKACSÚÚÚÚÚÚ!:)
  • Laalee
    #19
    mihagytad azt hogy "mint" a vessző utan
  • Efreet
    #18
    mert nem tetszik? .)
  • PyRex
    #17
    .. :)
  • Lteebee
    #16
    Én is bírtam.
    Lehettem vagy tíz éves.

    Ha ma lennék kis taknyos, valószínűleg jobban tetszene, ha valaki eldob egy golyót, amiből kiugrik egy kis sárga bizbasz, ami villámokat szór.
  • Tomcat
    #15
    Hopp! Beugrott melyik is ez! Ezt az idióta kinézetű robotot nehéz elfelejteni... :D
  • Lacc
    #14
    Jut eszembe az egyik kutyánkat is Benji a neve. Ha akarod csinálok neked házivideót róla miközben két zabálás köt fetreng a földön. Esze nincs sok, de azért én szeretem =).
  • Lacc
    #13
    ROTFL! =))))))))) De a kutya aranyos.
  • PyRex
    #12


    Ime egy kep a sorozatbol, csak ezt az egy jobb minosegu kepet talaltam, hatha igy tobbeknek beugrik :)

    PyRex
  • PyRex
    #11
    Ne rohogj, aki latta es akkor volt gyerek, mint en, annak 99% tetszett es at tudja erezni. Nagysagrendekkel elvezetesebb volt minat a mai pokemon + manga f@szsagok!

    PyRex
  • CSOCSO
    #10
    :)))))
  • PyRex
    #9
    Pontosabban a sorozat. Mivel ezt sorozatban lathattuk. 13 reszbol allt, amik onmagaban is egeszek, de mondom: az a foldonkivuli srac meg a robotja is benne volt... :))))) Szoval senkinek nincs meg? :)

    PyRex
  • Lacc
    #7
    He? Szal egy herceg meg egy robot jött egy másik bolygóról. Aha. Na kösz ebből nem kérek.
  • MuERTe
    #6
    volt több egész estés film is benjivel.
  • PyRex
    #4
    Jaja, egy kutya volt a foszereplo. Valami masik bolygorol jott egy herceg meg a hulye robotja a Foldre es talalkoztak Benjivel, a kutyaval, aki segitett nekik. :)))))) Najo, ez igy bargyuan hangzott, de akkor is BEST volt!!!!!!!

    PyRex