95
Milyet vegyek?
  • iMagination
    #25
    Most szándékozok fejleszteni P4-re.
    Egy ATX házam van, az tudja fogadni az Abit TH7R II. lapot, vagy házat is kell vennem?

    Köszi!
  • Pheel
    #24
    Vegyed oszt ne tuningoljal :)
  • Pheel
    #21
    Menj be BIOSba es nezd meg, mennyi a max FSB amit be lehet allitani. Ebbol kiderul. Szorzo meg ugyis a prociban van lockolva, ugyhogy max nem annyit ir ki es kesz. Csunya, de megy. Tutira. Csak ne Tualatint vegyel :)
  • Anee
    #20
    K6-3+ 550
  • Lobi
    #18
    Hi! Én pár hete cseréltem le a BH6-os alaplapomat SA6R-re. Eddig úgy tűnik nogy bevált a csere . Stabil, jól birja a tuningot.
  • Assassin
    #16
    Sa6 abitról mi a véleményetek?
    bh6-on már frissítettem biost,különben a cel2 nem is ment volna bele,mellesleg igen van rajta usb csak valami ''genya'' a gyártáskor kiiktatta(vaz 97v.98-ban vettem...)
  • Assassin
    #15
    Ezelőtt TNT2ultra volt,és mellé odatadtam 4 cd-t,így adták cserébe az mx200-at(tudom hogy nem egy ász,de a tnt2-nél egy picit jobb,meg így eléggé szociális ajánlat volt)...
  • Pheel
    #14
    BE6-II tud 10x-ezni és tudja a 100MHz-es illetve a 133MHz/es FSB-t. Mi kell még neked?
  • Mathias
    #11
    Nem az alaplap fogja vissza a teljesítményt, hanem az MX 200.Nemtudom mért vesz mindenki ilyet. Talán azért, mert ott van hogy geforce2, vagy miért?? Mi vitt rá, hogy ilyet vegyél?? De komolyan magad jöttél rá hogy ez kell vagy segített valaki?? Amikor mindenki a memóriasávszélességét emlegeti mint teljesítmény visszafogó erőt még a sima MX-nél is, akkor miért kell 64bites memória busszal butított kártyát venni?? Nem véletlen, hogy a 200 az 400 fele, teljesítményben is. Assassin inkább vegyél VGA kártyát. Jobban jársz, ha játzszani akarsz.
  • narumon
    #10
    Ha Bh6 lapod van akkor minek cserélnél? Kategóriájában a leggyorsabb alaplap. ha ilyened van akkor tudnia kell UDMA66-ig, és van rajta USB is... Szal nemigazán értem mi a problémád..
  • Assassin
    #7
    Megnéztem, bh6.
  • Assassin
    #5
    Mit ajánlasz helyette?
    Egyébként azt hallottam hogy nagyon kell a Gefrocenak az agp4x,meg hát akkor lenne USB ,meg ultraata támogatás is...
    Ajánlottak egy abit VT6x4 vagy mit(mobo),erről mi a véleményetek?Ja azért ezt ajánlották mert slot1-es celkom van...
  • Assassin
    #4
    Igen.
  • Assassin
    #1
    Szasz.Bocs ha van már ilyen topic...
    Na szóval:Cel2 700mhz,256 mbRAM(133 mhz),geforce 2mx 200,sblive!,meg egy hálókártyesz,de ami egy kicsit szerintem lefogja ezt a konfigot:abit bx6(vagy bh6)...
    Kérdésem :milyen alaplapot vegyek,amihez nem kell bankot robbanani,esetleg az atx-es hátba is passzol,meg technikailag is jól járok vele..