95
Milyet vegyek?
  • Rockambol
    #95
    Celeron D-ből mekkorát lehet belerakni az ASUS P5P800 SE-be?
  • kingosy
    #92
    a socket 462, azaz socket A az AMD procikhoz való tokozás
  • Shep
    #91
    a 462 az milyen?
  • Shep
    #90
    JA p4e nem futja az nem az én pénztárcámnak való, azért kérdeztem az amd-t
  • Anee
    #89
    nem
    vagy socket 462 vagy s 478
  • Pheel
    #88
    Kérdezz meg valami jósnőt, az lehet, hogy a jövőbe lát. :)
  • Shep
    #87
    A másik kérdés hogy érdemes e Asus TUSL2-c t venni, ha hosszabb távra tehát nem 1 évre gondolkodom mert ez a platform leáldozóban van.
  • Shep
    #86
    Kellene nekem egy kis segítség, vélemény ... az alábbi laplapról ACORP VIA71 KA7 ATX (Athlon) Előre is kösz
  • Pheel
    #85
    Rosszul írtam én is.
    A másik kettő csatlakozóval buherált valamit az ASUS, hogy ne kelljen hozzá új táp, hanem menjen a régi szabvánnyal is. De lehet ez csak valami első generációs P4-es ASUS lapnál volt és az újakhoz már új táp kell. Viszonylag régen olvastam róla.
  • Mathias
    #84
    Ja egyébként mindegyik P4-es alaplapnak van rendes ATX-es csatlakozója meg még kettő másmilyen.
  • Mathias
    #83
    Pheel: szerintem nincs igazad, de lehet hogy tévedek. http://www.hwsw.hu/ubb/Forum1/HTML/002131.html
  • l3alF1aKe
    #82
    gigabyte 7dxr sztem ez kira..nekem volt is egy...igaz nem üzemeltem be sose-)
    de amit mellette vettem az ma is iszonyat stabilan dohog a dobozban.-) (persze az is gigabyte...ezért mondom-)
  • him
    #79
    Aha koszi.. Akkor lehet hogy Abit lesz inkabb..
    Egybknt nem tudjatok mi az a nehagy Feature Ami nem megy???
  • Pheel
    #78
    Annál nem. ASUSnak van ATX-es csatoló is, csak akkor néhány feature nem megy...
  • Mathias
    #77
    Jelenleg úgy néz ki hogy a 478-as alapok támogatják még a következő generációs procikat.
    Szerintem jobban jársz az Abit TH7-II-es alaplapjával, olcsóbb stabilabb a tuningnál.Ja egyébként ha házat nem is, de tápot mindenképp cserélned kell. Az ASUSnál is.
  • him
    #76
    hali.. Segitseget szeretnek kerni
    P4 es Procit szeretnek Venni De lenne nehany kerdesem.. Remelem Tudtok segiteni...
    1. Hosszutavon megeri e Befektetni egy 478 as foglalatu Lapba .. ?? Elorelathatoan meddig mennek el ugymond ezzel a foglalattal most ugye a 2Ghz a max...
    2. Milyen alaplapot vegyek..?? en az asus p4t neztem ki mert ez tamogatja az rdramokat + Nem kell lecserelni a regebbi atxes hazat hozza...
    Plz ha Tudtok segiteni Irjatok.. Koszi
  • Anee
    #75
    korrekt semmi több
  • Anee
    #71
    szerintem az alapn említett intel chipes lapokat vedd mindenképppen
  • szat
    #70
    És az Abit VH6-VH6/2 milyen?
  • Anee
    #69
    abit st6r vagy asus tusl2-c
  • szat
    #68
    Hello
    Milyen alaplap egy cerka 900, geeforce2 MX400,Live,-hoz közepes árfekvésben(30000-ig)?
  • Gerzson
    #65
    az a helyzet, hogy nekem a megbízhatóság a lényeg ezért intel chipsettes alaplapot szeretnék, az AMD olyanoknak való, akik szeretnek a géppel "játszani", szétszedni-összerakni
    de milyen alaplapot vegyek én?
  • mekkmester
    #58
    ANEE! Keresem topic-> mekkmester! Please!
  • Anee
    #57
    muhhahahahaaha:-))))
    "ami azért különleges mert csak ebbe a lapba rakták bele eddig az Ali Magik 1 chipsetet.
    "
    Hélóbéló nem csak ASUStek létezik:-)
  • Gerzson
    #56
    a fene ezt a sok szmájlit
  • Gerzson
    #55
    és a chipsettekkel mi a helyzet, mert millió van belőlük de mi a különbség???
    az Intel honlapja is csak annyit ír, hogy Pentium III / Celeron II és???
    minden második chipset ezeket támogatja!!!
    chipsetből meg több tucat létezik

    Gerzson
  • Mathias
    #54
    Gerzson ott a TUSL2-C nincs integrálva semmi.
  • Atus01
    #51
    De azt le lehet tiltani, ha mégsem kell.
  • Borg
    #49
    FCPGA-ból az ASUS TUSL2je a legjobb választás most, mert ez már 100%osan támogatja az új tualatin cuccot is. kb 28.8+fa körül van
  • Pheel
    #45
    Ha az előző mondatból nem lett volna tiszta: Nem jellemző. Esetleg kicsit.
  • Pheel
    #43
    A procik jó AMD szokás szerint követik a P4 árait, de az alaplapokat nem az AMD gyártja...
  • Pheel
    #41
    Én spec az Abit KG7Raid-et ajánlom.
  • vrob98
    #40
    A7V266E ... csak lehetne mar kapni :)
  • Csabino
    #37
    Sziasztok!
    Szerintetek AMD K7 1000 MHz, Abit KT7 E és V7700 Deluxe jó párosítás? Már úgy értem sebességileg é s 3D miatt is.
    Köszi
  • Pheel
    #36
    Erre mondja majd a sok okos, hogy ASUS vagy ABIT lap és 1000-es Thunderbird :) És igazuk is lesz. Ha nem akarsz szívni, akkor persze CUSL2-C + Cel1000, de ez kisebb teljesítményt nyújt, de azt mindig megbízhatóan.
  • Nyiri
    #34
    Alapbol tudja, vagyis nekem ezt mondtak, de lehet hogy erdemes megvarni az nforce lapokat
  • Anee
    #32
    vagy leszedet a prociról a gyári ventit s rax rá egy gyorsabbat akkor kb úgy 800-850ig biztos elmegy.a gyári hűtővel maxx 750
    Nyiri:nemtom szerintem most még ne végy alaplapot+procit inkább várd meg míg esik az XP ára
  • Nyiri
    #31
    Most egy AbitBH6+Cell633@950 van és szeretnek venni egy amd-s lapot + procit!
    Kellene ajalnat, hogy mit érdemes, és mennyiért tudnam eladni a mostani cuccot!
  • pista
    #29
    A BH6-on nincs UDMA66, de lehet kapni ilyen kártyát hozzá, Abit-ot láttam, 10000 Ft.
  • pista
    #28
    PIIIE (100MHZ) jó bele, at EB nem biztos, vagy bírja a PCI 44MHZ-t, vagy nem.