7193
10877436381340714828.png
  • Hmuda
    #145
    Miben?
    Tüskés a búrája? Ugyanmár!
    Tetkók? Gondolom bárki csináltathat majd magának.

    Egy síma e1-es, nyomi próbálkozás.
  • Lacc
    #144
    Pedig szerintem a zabrak jobb mint az ember.
  • Hmuda
    #143
    episode 1
    csupa kisbetűvel : ).
  • Lacc
    #142
    Mi az az E1?
  • Hmuda
    #141
    Fúj! Ocsmány, E1-es zabrak? BÖEE!
    Okádnom kell az E1-től.

    Az ember okés : ).
  • Lacc
    #140
    Na, én is elolvastam a FAQ-t. Nagyon király játék lesz, csak ne kellene rá annyit várni! Én valszeg zabrak, vagy ember leszek, és profi sötét jedi >=).
  • Hmuda
    #139
    Lacc: Nemcsak a RS. Pl: Everquest, Ultima online, vagy bármely MMO. Meg különben is, a FAQ-ban volt egy kérdés arrol, hogy kell-e keresgélni a hullnkat mint minden más MMO-ban. A váalsz az volt, hogy próbálnak olyan rendszert kidolgozni amelyben nem kell keresgélni a hullánkat. Vagyis nem hal meg örökre a kari hanem valahol újra feltűnik, különben nem lenne értelme megkeresni a karaktert, mert a karaktergenerálás sok időt elvesz, különösen az arcgenerálás, és közben bárki kifoszthatná a tetemet. Vagyis: nem lesz benne végleges halál, mint semelyik másik MMO-ban. Pl az Everquestben is csak XP vesztés van, ha jól olvastam ki az újságokból.

    Hangman: az FAQ most elvileg nem jó. Már napok óta nem tudom elérni a SWG honlapját (valszeg az új screenshotokat rakják fel).
  • Lacc
    #136
    Hmuda, nem a runescape-ből kellen kiindulni, mert az nem egy igazi szerepjáték. Itt ha meghalsz, az tényleg nagy tragédia, mert a karakterednek tényleg annyi. Nem az van hogy a kezdőhelynél feltámad a 3 legjobb cuccával! Luxus! Újat kell kezdeni!
  • Hmuda
    #135
    Ja, és te hallottál már akár csak EGY olynan MMO gaméról amit akár dobhattál el ha meghaltál? Mert teljesen logikusan belegondolva, mindig újra megjelensz valahol, max a tárgyaid, vagy egy kevés pénzed hiányzik. Ez ép ésszel végiggondolva, a fejlesztőknek rohadtul nem érné meg, mert ha ha egy PK kinyír egy newbie-t, akkor szerinted továbbra is fizetné a havidíjat az áldozat? Beláthatod, hogy nem.

    És bocs, ha kicsit nyers voltam, de nyilvánvaló dolgot kérdeztél. Mégegyszer bocs.
  • Hmuda
    #134
    Hangman: te nem olvastad a cikket, vagy a FAQ-t? Ajánlom olvasd el, akkor mindent megtudsz.

    A cikk az itt van a Supergamez-on. A főoldalon van a link. A FAQ meg a www.starwarsgalaxies.com címen van. Jó olvasást. És nem kell attol félni, hogy unalmas olvasmány bármelyik is.
  • Viking
    #132
    A mindenjet csak mint jo magyarsagi szo irtam! :))) (tudom hogy nem ugy irjak, es?)
  • Viking
    #131
    Hulye! :))) A tolvajlasban van a penz, es en mindenkinek ellopom mindenjet, hahaha! :))) Jah a csillagrombolo-lopas: en ugy kepzeltem, mint az Elveszett Cirkaloban megirva vala... :)))
  • Hmuda
    #129
    Ok, én benne vagyok : ).
  • Viking
    #128
    Jajhaggyatokmarfranciatmaradjunkmegszepmagyarsagunknal! :))))
  • Hmuda
    #127
    Őöö. Most nem kezdem el tanítani a francia nyelvet csak megemlítem, hogy az SWG-re inkább a hímnem illik. Vagyis nem le hanem la.
  • Lacc
    #126
    J'aime le S'ttair Wairz Gal'xiz.
  • Hmuda
    #125
    ICram: hát csak egy éve tanulom. nagyon béna vagyok benne. DE: Je parle anglais beaucoup.

    Lacc: Nem keszküsze, hanem keszkösze. A Zsemle (J'aime le ...): szeretem a ...-t.

    De ez a fórum nem francia miatt van hanem a SWG miatt.
  • Lacc
    #124
    Én csak annyit tudok, hogy "keszküssze?". Nekem azt mondták, hogy ez a mi ez?-t jelenti. Meg a zsemle is jelent valamit. Talán én szeretem ezt, de lehet hogy rosszul emléxem.
  • I.C.ram
    #123
    Hmuda te tanulsz franciaul?? mert en igen! :))
  • Hmuda
    #122
    Nem kell elé se fött, se sült : ). Csak símán tintahal.
  • Lacc
    #121
    Helyesbítek, az én főtt tintahalam =))). Ezt most Lukács György bá' komolyan gondolta, vagy erre nem is gondolt?
  • Hmuda
    #120
    Lacc: én messze nem morfondírozok erről. Éppen megpróbálom meggyőzni, hogy ilyen nem lesz. Mostmár tuti, hogy YT-1400 az volt a Falcon. És azt tudtad, hogy a Mon franciául az "enyém"-et jelent? Az én tintahalam : ))))))))))
  • Lacc
    #119
    Heh. Na ILYEN biztos nem lesz a játékban. Ne nagyon morfondírozzatok ilyesmikről, mert még csalódni fogtok benne. =) Akkor majd én leszek a bobafett, és lebobafettek mindenkit akinek nem tetszik ahogy rámnéz. Na. =) Ja, és ha jól emléxem, a Falcon YT-1000-es volt feltuningolva. Aztán utána jön az YT-1400, vagy 2000, már nem emléxem, na az nagyon király hajó! Nem tom mér, de leírom, hogy a sima YT-1000-eseken csak felül van lézerüteg, alul, és a pilótafülkén nincsen. Elméletileg ezt te is tudod rince, úgy emléxem, te is olvastad a Han Solo trilógiát. De lehet, hogy nem. Akkor meg mind1. =) Ja, és tudtátok hogy Mon Calamari néből a calamari angolul sült tintahalat jelent? =)
  • Viking
    #118
    Jaja, en is... Bye!
  • Hmuda
    #117
    Na mostmár nyomulok aludni. Majd holnap folyt. köv. : ).
    Csá.
  • Viking
    #116
    Te nem, de en tuti... :)))
  • Hmuda
    #115
    Mindegy. Ha valami csoda folytán (aminek a valószínűsége majdnemhogy 0) benne lesz a játékban akkor én tuti nem leszek benne egy ilyen akcióban.
  • Viking
    #114
    De addig milyen jo lehet vele pusztitani! :)))
  • Hmuda
    #113
    De figyi: ha stormtrooper sem lehetsz akkor csillagrombolót se lehet irányítani. A császár tuti kiküld egy kisebb csillagflottát a hajó visszaszerzésére.
  • Viking
    #112
    Nem biztos... Lehet, hogy ezt a poent nem hagyjak ki... :)))
  • Hmuda
    #111
    Nekem mindegy. Ez a játékban úgyse lesz benne.
  • Viking
    #110
    Na jo, ugyse hiszed el, hogy ezt meg lehet csinalni... Rengeteg ebmer+droid a hajora lep... Mit kezd vele az a par szaz rohamosztagos? Szpen vegig legyilkoljak a hajot, oszt' kesz... Igaz, ha vegigirtjak, kell majd "egy-ket" szerelo is, hogy a szarralott hajot kijavitsak, de ez reszletkerdes... :)))
  • Hmuda
    #109
    Ja, és a mikor a tolvajok a hajóra lépnek szépen ementálisajtot csinálnak belőlük.
  • Viking
    #108
    Nem erted, mire gondolok... Nem arrebvinni a hajot, hanem leallitani a hajtomuveket, kikapcsolni lezereken, egyszoval szabad utat nyitni a tolvajoknak!
  • Hmuda
    #107
    Khmm. Egy két áruló? Kérlekszépen még ha 100 áruló is lenne akkor is a fedélzeten lévő pér száz rohamosztagos szarrá lőné őket miéelőtt egy centivel is arrébb vihetnék a hajót.
  • Hmuda
    #106
    www.godabuzz.com

    És szerintem benne lennének de mivel egy csakis a Birodalom által használt hadigépezetről vagyon szó, játékosok nem használhatnak se csillagrombolót, se halálcsillagot.
  • Viking
    #105
    Egyebkent meg egy-ket aruloval konnyen meg lehet oldani egy csillagrombolo ellopasat...
  • Viking
    #104
    Lattam, de szerinted egy ilyenbe nem lenne benne tobb szaz jatekos? Mert en biztos lennek benne... Jah es mi a godabuzz cime?
  • Hmuda
    #103
    A Godabuz egy warez site és onnan szedem a Max Payne-t.
  • Hmuda
    #102
    De a FAQ-ban azt is írják, hogy senki nem lehet Stormtrooper, mert a birodalom nagyon rendezett hierarchiában él. Namost a csillagrombolók meg a Birodalom fő erejét alkotják, és nem hiszem, hogy a császár tétlenül nézné, hogy néhány kis csempész épített magána egyet a kedvenc játékszerei közül. Meg különben is, a Stardestroyerek egy kisebb város méreteivel vetekszenek. Több száz játékos kellene az irányításukhoz. Láttad te a hidat a filmekben? Már csak ott is rengetegen dolgoztak.