7194
10877436381340714828.png
  • Lacc
    #364
  • Rincewind
    #363
    Pár hgozzászólással alább még istenítetted! Mi történt???
  • Lacc
    #362
    Lukáts Gergely :P
  • Lazarus
    #361
    Lukász árcnál valami nagyon nagy baj van.. lassan már a csőd kerülgeti
  • Rincewind
    #360
    Majd kiderül mi lesz belőle! De Lucas mostani munkásságát ismerve ez el lesz baszva, mint az Ep1. :((((((((((
    Azért reménykedem!
  • Lacc
    #359
    Kár hogy játszik benne, szerintem az ő karaktere így volt jó, hogy ő ilyen titkozatos profi. A filmben meg biztos majd jól elb@sszák.
  • Rincewind
    #358
    Öööö, ez érdekes! Én is a Hardwired-re raktam linket, de ami most kint van trailer az más, mint ami eddig volt! Mert amit én láttam, az egy moziból felvett kamerás lopott movie volt, ez meg eredeti! Hogy is van ez, nem értem...
  • Rincewind
    #357
    Boba Fett játszik benne és ez 1000%-al növelte a film iránti érdeklődésem!
  • Rincewind
    #356
    Megpróbálom elfelejteni az Episode I. baklövéseit és a második részhez pozitívan hozzáállni, de félek, megint csalódni fogok! :(
  • Rincewind
    #355
    Episode 1 rajongók, klatty IDE !
  • skorpio7
    #354
    Ugyan már !?
    A hugomnak és barátjának sem tetszik , pedig ők csak ilyen sci-fi , fantasy filmre buknak , hogy a SW trilógiát meg se említsem .Ők is hasonló véleményen vannak .Akkor lehet , hogy az én ízlésem változott ?! Nekem mindenesetre tetszik .
  • skorpio7
    #352
    Huhhh ... ez kicsit erős volt haver .
    Mi a titkod ?! Wisky+bomba ? vagy Vodka+narancs ? Esetleg csak a jól bevált "láda sör" ?!
  • Lacc
    #351
    Szerintem te megint besöröztél.
  • Rincewind
    #350
    De kurva jó ez a nap! Sikerült magamra haragítanom még téged is. Na mind1 szarok bele, de inkább elmegyek aludni, mielőtt még több embert magamra hargítanék! World SUXX!
  • Rincewind
    #349
    ''holott még nem is láttál igazán belőle semmit .''

    Ez tetszett a legjobban! Egyes emberek kibaszottul okosnak hiszik magukat! Még olyanokról is tudnak, amire nem emlékszem, pedig rólam van szó!
  • Rincewind
    #348
    ''Van egy olyan érzésem , hogy "szúrja az oldaladat" az a dolog , hogy van itt pár ember , akinek mégis tetszik ''

    Csak nem értem miért. De hát a Vad angyalt is sokan nézik...

    ''Gondolom nem is láttad az EPISODE I-et , amikor már úgy nyilatkozhattál róla , hogy ''...Rakás szar...'' ''

    Még moziban sem játszották, mikor én már a haverommal bámultam a kalóz verziót a TV-n! Valamint nem szokásom valamit kritizálni akkor, ha nem ismerem! Valamint, ha most itt állnál előttem, biztos hajlonganék előtted, hisz te olyan okos vagy. Még nálam is jobban tudod, mit miért csinálok... :/

    ''Ezt nevezik előítéletnek''

    Előítélet? Szerintem nem vagy egészen tisztában szó jelentésével! Nézz utána egy értelmező szótárban!

    ''irigységnek is , hogy te soha nem csinálhatsz ilyet''

    Én nem vagyok rendező! Nem akarok filmet csinálni! Nem értem, hogy jön ez ide??? De elég, ha te tudod...

    ''Különben miért reagálnál ilyen alpári módon ''

    Mert kibaszott szar napom volt és valahol ki kell töltenem...

    És kurvára le rakás szarozhatom, ha én úgy gondolom! Jogom van rá, hogy bármit le rakás szarozzak! Az már más kérdés, hogy ez megérdemli :/



  • skorpio7
    #347
    Van egy olyan érzésem , hogy "szúrja az oldaladat" az a dolog , hogy van itt pár ember , akinek mégis tetszik .Különben miért reagálnál ilyen alpári módon , minnél jobban lehúzva a filmet , holott még nem is láttál igazán belőle semmit .
    Gondolom nem is láttad az EPISODE I-et , amikor már úgy nyilatkozhattál róla , hogy "...Rakás szar..." .Ezt nevezik előítéletnek , másrészt meg irigységnek is , hogy te soha nem csinálhatsz ilyet .
    Szóval le vagy ejtve ... haver , vagy inkább rád .
  • Lacc
    #346
  • Rincewind
    #345
    Ja megsúgom:
    A Világ legszarabb filmjeinek ranglistályán az Episode I az 5.! Bár én az első helyre raktam volna, akkora csalódás volt... :(
  • Rincewind
    #344
    Semmi másról nem szólt az Episode 1. csak arról, hogy Lucas akart egy kis pénzt kertesni! Rakás szar történet, rakás szar megvalósítás! Nem volt más, mint egy a több száz Hollywood-i tucatfilmből, aminek nincs más szerepe, csak pénzt keresni! Modernebb űrhajókon rohangálnak, mint 30 évvel később, meg E.T.-k a szenátusban! Agyrém, nem Star Wars. A Star Wars az Episode I-el meghalt :(
    De attól, hogy nektek még tetszik, nem kell, hogy nekem is tetszen! Semmi közöm ahhoz, hogy nektek melyik film tetszik, de ugyanigy nektek sincs ahhoz, hogy nekem melyik! Szuverén jogom azt mondani az Episode I.-ről, hogy jó nagy rakás, mocsok szar!
  • Lacc
    #343
    Egyetértek Skorpioval. Ha olyan kritikus szemmel nézed meg a 4,5,6-ot, akkor szerintem azok még szarabbnak tűnnek. Ugyanolyan gagyi történet, hülye megoldásokkal. Pár évvel ezelőtt még tetszett, de most már nem nézném meg. Azért volt jó régebben mert nem volt vetélytársa, meg a korához képest jól megvolt csinálva, tele volt "speckő" effektekkel amik akkoriban csodák voltak. Szóval nem teljesen értem én se hogy mit fanyalogtok itt össze-vissza, csak ennek még nem adtam hangot. Na mind1. És szerintem jó film volt az 1 is, csak ez a többi sorsára fog jutni.
  • skorpio7
    #342
    Szerintem meg túlságosan régen voltatok gyerekek .
    Mindannyian felnőttünk és amikor a IV. , V. , VI. EPISODE vetítése ment , még nem úgy néztünk rá , mint egy mesére .Pedig nem változott semmi .A hangulat , a forgatókönyv és rendező ugyanaz , csak a nézőközönség lett vagy 20 évvel idősebb .Legjobban azok fanyalognak , akik "akkor" látták a korábbi részeket .Ha képes vagy elvonatkoztatni , hogy milyen hevülettel is nézted a korábbi részeket , akkor máris ott a régen ismert SW hangulat .( Nálam nagyon bejött !!! )
    Ha meg nem ... nem biztos , hogy a rendező baja .Szóval nem biztos , hogy a hangulat lett más , hanem csak te ízlésed változott meg , de az nagyon .
  • Hmuda
    #341
    Osztom a nézeteid.
  • Rincewind
    #340
    Na megnéztem!
    Bemutató alapján ez is egy nagy rakás szar lesz, mint az Episode I. Hol van már a régi Star Wars hangulat??? :((
  • skorpio7
    #339
    Minden SW rajongó látogasson el azonnal a HARDWIRED oldalára és töltse le az EPISODE 2 trailerjét !!!
    Még fél év ... de sok is ...
  • skorpio7
    #338
    Ja igen , erről van szó ! :

    "...A napokban az egész internet a Star Wars - Episode II első előzetesétől hangos, így nem csoda, hogy néhány túlkapásra is sor került. Arról van ugyanis szó, hogy - mint azt pénteken nálunk is olvashattátok - az amerikai mozikban a Monsters, Inc. című film előtt megy a trailer (erről bővebben itt). Senki sem mondhatja, hogy egy rajongónak nehezen jutna eszébe egy kamerát bevinni a moziba, és megörökíteni a régóta várt pillanatot, mert hát ez történt..."

    CIKK


    Ja igen ... 1:59 perc a trailer .
  • skorpio7
    #337
    Hogy meglegyen a további lelkesedés a programhoz , ajánlom mindenkinek , hogy mielőbb töltse le a Star Wars Episode II bemutató előzetesét .Egy biztos ... nem mindennapi szereplőgárdája lesz a filmnek .A jedik összecsapása jelenet pedig hát ... csak már láthatnám magát a filmet !!!
  • Rincewind
    #336
    | | |
    V V V
  • Rincewind
    #335
    Egy nagyon fontos kérdésben segíthetsz, ha ellátogatsz az oldalra (SG főoldalon link!) és a fórumban megnézed az Interwiew Lily-vel topicot!!!
    Vagy katt ide!
  • Rincewind
    #334
    Megtekinthető teljes general FAQ magyarul ITT !
  • Rincewind
    #333
    Na mi van megtaláltad???
  • Lacc
    #332
  • Rincewind
    #331
  • Rincewind
    #329
    Ez a baromi jó : !
  • Viking
    #328
    Jaja, de ime uj uzenet versionnak:

    LOL :)))
  • Rincewind
    #327
    Tombol a smilei láz
  • Lacc
    #326
    \(':')/
  • Death Knight
    #325
    Ez a legkirályabb:
  • Death Knight
    #324
  • TneX
    #323
    Ez tök jó