184
Anachronox (Eidos-Ionstorm)
  • Sephi
    #36
    Bejelentem hogy en asztal ala este annal a resznel amikor a bolygorol kellet menekulni ami kette torik es mutatja oket ahogy napokat a urhajon ulnek:))))))

    Josef hogy erted? Mar amikor a Sender Stationon vagy mar akkor 3 embered kell legyen nem?

    Boots , Gumpos es PAL

    Nah most jutotam valami bolygora... nah megnezem!
  • Dikkma
    #35
    Még jobban pörögne, ha elmondanád, honnét szedted le...
  • Master
    #30
    koszike a helpet majd megprobalom. de ugy emlekszem az a pali nem mond semmit, csak egy mondatot aztan kesz:-(
  • Sephi
    #29
    Nah en is ott vagyok de foglamam sincs meg hova kell menyek! Es nem iss tudom hogy kell ott a lezereket hasznalani bammeg:(( Elmagyarazza valaki??!
  • Master
    #27
    Szerintem is allat a game! Csak van egy apro gondom, tudniillik megvan a ket jegy, de vissza kell menni a jatek elejere az irodaba azert a robotert. Na most honnan szerezzek abba a robotba B tipusu elemet? Itt nagyon elakadtam, pedig mar bejartam mindent. Egyebkent erdekes de nalam a patch-el fagy:-(
  • Sephi
    #26
    Kerem a patch pontos helyet!

    Jah es hogyafracba jutok el a Red Light negyedbe mert az ajto el van baszva!
  • Dikkma
    #24
    De miért nincs fenn sehol? Mi van már?
  • Sephi
    #23
    Hmm engem az zavar hogy midig ha el akarok jutni valahova toltes van... miert nem csinaltak teleportokat bammeg... ide oda kudozget oszevisza oszt fel ora mig odaerek!

    De egyebkent rohatul teccik!
  • Lacc
    #19
    De könyörgöm, valaki mondja már meg, honnan lehet letölteni a rip-et, vagy az iso-t!!!
  • skorpio7
    #18
    06/27/2001 Anachronox FairLight [2 CDs]
    Hát azért nem olyan régen jelent meg . :)
    Nekem is megvan , mert csodálatos a grafikája és a játékmenet is egyedülálló .De esetleg nézd meg a játék weboldalát , ahol többet is megtudhatsz róla ( nagyon szép képek vannak itt a játékból ).:
    Anachronox

    Ez a másik cím , amit ajánlok neked elolvasásra.:
    Ismertető

  • Dikkma
    #17
    Mi az a jetateka :))
  • Dikkma
    #16
    Semmit nem hallottam a játék megjelenésével kapcsolatban.
    Kérdések: mikor jött ki (3 hónapja?), rip vagy iso, és hol van fenn...
    Na... csak egy kicsike kis választ kérek...
  • Sephi
    #15
    Bammeg ez kurva jo! Ma kaptam meg!
    Majd irok!
  • Lacc
    #14
    Ok, már megoldottam, most a harcolós résznél vagyok. De mikor túlvagyok az első két harcon, át kéne menni egy hídon, de a híd másik fele hiányzik... Fent a csövöm meg van valami békaszerű izé... Már azt is kipróbáltam, hogy leugrom. Semmi bajom nem lett az eséstől, és most ott mászkálok nyugodtan a lávában =)))). Komolyan!
  • Lacc
    #12
    Na, már elindul a demója. El is akadtam =). Egy kis városkában vagyok, tél van, és egy bűntényt kell kinyomozni: mostanság el szokta valami rabolni az embereket, és ki kell nyomzni, hogy ki. Kítűnő nyomozásom során a polgármesterrel arra az igen nyilvánvaló következtetésre jutottunk, hogy a tettes egy hosszú karmokkal rendelkező gyerek (bár a nyomok a hóban inkább macskára utalnak... =)). Miután ezt tisztáztuk, elküldött engem fényképezni mindenféle gyanús dolgot, amit látok. De könyörgöm, mi az istent fényképezzek még???? Már vagy hatszor körüljártam a várost, mindenféle hülyeséget lefényképeztem, de semmi nem volt jó neki =(((. Egyébként nagyon tetszik a game, valszeg a teljest is meg fogom szerezni...
  • Lacc
    #11
    Nagyon megköszönném, ha elmondanátok, hogy honnan töltöttétek le a fullt...
  • M.A.D.
    #7
    Huuhhh, az más.
  • Lacc
    #6
    A demó írja ki...
  • M.A.D.
    #5
    Ne csináld. Nekem hiányzik a 2.CD ből vagy 100MB. Ezt keresem már három napja. Ja, amúgy van hozzá egy új patch!!!(crack). Lehet, hogy azzal menne???
  • Lacc
    #4
    Nekem mindíg azt írja ki, hogy can't load renderer...
  • M.A.D.
    #3
    Innen-onnan. Hiába mondanék címeket. (ideig-óráig él csak)
  • M.A.D.
    #1
    Valaki nyomul ezzel a gaméval???